Home / زندگی / ترامپ ترومبری در عمق جدید پوشیده است

ترامپ ترومبری در عمق جدید پوشیده است

در بیشتر هفته های گذشته ، من در خانه خود در ساکرامنتو توسط هوای سمی بیرون گیر افتاده ام. تا آنجا که ممکن است کلمات.

در بخش “Tr” به فعل می رسم ترامبر، که به معنای “احمق” است. به روشی مشابه، ترومبری به معنی “فریب” و ترامپیر این به معنای “فریب دادن” یا “گمراه کردن” است.

“o” را با “u” جایگزین کنید ، که توصیف کاملی از انسان / مرد ما / رئیس ما است. نشانه این هفته مقیاس گسترده فریب ، دستکاری و سو abuse استفاده از قدرت است که اکنون ترامپ مشترک است.

این مردی است که گفت واشنگتن پستباب وودوارد در اوایل فوریه نوشت که ویروس کرونا ویروسی چقدر کشنده است و به راحتی قابل انتقال است ، اما پس از آن ، به دلیل مصلحت اندیشی سیاسی ، در مورد خطرات بیماری طی شش ماه آینده به عموم مردم دروغ گفت.

بیشتر بخوانید:  مایکروسافت گفت که هکرهای روسی با انتخابات سال 2016 با هدف مسابقه 2020 ارتباط دارند

این مردی است که به هواداران خود می گوید که وی دو بار رأی دادن را مرتکب شده است ، فقط در صورت عدم شمارش رای اول آنها ، و سپس ادعا می کند که رئیس قانون و قانون است.

این مردی است که از جوخه های ضد شورش چپ گرا عصبانی است و سپس از جمعیت در کارولینای شمالی می خواهد در روز انتخابات به عنوان “نظارت بر نظرسنجی” خود تعیین شده برای مقابله با “سرقت ، سرقت و سرقت” توسط دموکرات ها ، مراکز رای گیری را بسیج کنند.

اما این تحریک به هرج و مرج برای این هفته حتی پایین نیست. این مردی است که وزارت دادگستری خود را فرا می خواند تا وکالت حقوقی خود را در دادخواست افترا که توسط زنی که ادعا کرده در دهه 1990 به او تجاوز کرده است ، به عهده بگیرد. توجیهی که توسط دادستان کل بیل بار ارائه شده این است که اکنون منافع ترامپ و دولت یکسان است. چه مدت طول می کشد که این هفته فرانسه می خوانم. ضرب المثل قدیمی منسوب به لویی چهاردهم ، “L’Etat ، c’est moiاین رهبر معتقد است که او مظهر دولت آمریکا است.

بیشتر بخوانید:  آیا بیل بار ترامپ خطرناکترین فرد جانبی است؟

بنابراین ، با احترام از بار و ترامپ ، شما و همکاران سابق بیکار و همسایگان – همه مودیان – کسانی هستند که قبض را در دفاع از رفتار مجرمانه ادعایی ترامپ پرداخت می کنند.

اگر چنین اتفاقی برای شما خوب نباشد ، احتمالاً از ادعاهای افشاگران این هفته مبنی بر اینکه تیم ترامپ با ارزیابی جامعه اطلاعاتی مبنی بر اینکه برتری طلبان سفیدپوست تهدیدی جدی برای تروریست داخلی محسوب می شوند و روسیه پوتین به طور فعال در انتخابات آمریکا دخالت می کند ، ناامید شده اید ، به سازمان های اطلاعاتی دستور داده است که اهمیت آنها را نادیده بگیرند. نتایج به منظور جلوگیری از ناراحتی شماره 45.

بیشتر بخوانید:  یک فعال مذهبی که مدت طولانی در Capitol Hill حضور داشت ، با مجسمه عیسی در سال 92 درگذشت

در همین حال ، ترامپ همچنان به سر و صدا خود ادامه می دهد و می گوید هرچه فکر می کند از نظر سیاسی سودمند خواهد بود ، مهم نیست که چقدر از واقعیت رنج آور باشد.

اوایل غروب سه شنبه ، وقتی قرار بود آفتاب در حال غروب باشد ، برای رانندگی رفتم تا از داروخانه چیزی بردارم. آسمان همانطور که در زندگی ام دیده بودم سیاه بود. این یادآوری آن زمان بود ، چند سال پیش ، که من به طور تصادفی مستقیم به سمت طوفان در نبراسکا حرکت کردم. مثل یک شب مرده بود و بوی Dantesque Inferno می داد. شاخص کیفیت هوا در ساکرامنتو در روز سه شنبه به تقریباً 500 رسید ، همانطور که در اکثر مناطق اقیانوس آرام غربی اتفاق افتاد ، این بدان معناست که بیرون رفتن برای افراد با شرایط پزشکی عاقلانه نیست ، حتی فقط توصیه بد. همه مردم بیرون می روند ، اما در واقع فقط نفس کشیدن برای هر کسی خطرناک است. که به سختی ما انسانها را که داریم ، تسکین می دهد ، همان

از زمان آغاز اولین آتش سوزی در 17 آگوست ، هوا در اینجا بد بوده است. اکنون ، حدود یک ماه بعد ، موج دوم گرما ، همراه با بادهای وحشیانه سانتا آنا و ال دیابلو ، باعث ایجاد یک آتش سوزی کاملاً جدید شد ، نه فقط در کالیفرنیا بلکه در اورگان و واشنگتن. در نتیجه ، هوا ممکن است هفته ها ، اگر ماه ها نباشد ، در سراسر غرب سمی باقی بماند.

بیشتر بخوانید:  کاخ سفید 11.6 میلیارد دلار تسکین توفان برای پورتوریکو اعلام کرد

حتی در این صورت ، ترامپ ، ضد سبزترین رئیس جمهور تاریخ ایالات متحده ، که هر ابتکار تغییر آب و هوا و هر مقررات زیست محیطی را که می توانست بدست بگیرد نابود کرده است ، اکنون جرات می کند به مردم بگوید که او “یک متخصص بزرگ محیط زیست” است ، نوعی تدی روزولت. این ماده اورول است ، دو به علاوه دو برابر با 5.

بیشتر بخوانید:  آیا سمت رئیس اداره کار می کند؟

ترامپ است ترامپیر از طریق و از طریق ، یک مرد خاص است ترومبری یک سوسیوپات که توسط یک روحیه اجباری هدایت می شود ، برای اعمال قدرت بر زندگی دیگران مناسب نیست.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

پروژه فنی جمعی برای حمایت از اداره پست محلی

(Mark Mothersbaugh و Betty Wolf) کارت پستال برای دموکراسی یک پروژه هنری جمعی برای حمایت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *