Breaking News
Home / جدید ترین های دنیا / ترامپ “بزرگترین فداکاری” نیروها در سالگرد 11 سپتامبر را ستود

ترامپ “بزرگترین فداکاری” نیروها در سالگرد 11 سپتامبر را ستود


پرزیدنت ترامپ روز جمعه در یک یادبود غم انگیز 11 سپتامبر در یادبود پرواز 93 در شانکسویل ، پنسیلوانیا شرکت کرد و گفت: آمریکا به بیش از 7000 عضو خدمات نظامی که از زمان حملات تروریستی 19 سال پیش جان خود را در سراسر جهان فدا کردند ، “بدهی غیر قابل محاسبه” دارد. .

رئیس جمهور گفت: “ما وفاداری وفاداری خود را نسبت به 6 میلیون زن و مرد جوان ابراز می کنیم که از 11 سپتامبر 2001 به نیروهای مسلح ایالات متحده پیوسته اند.”

آقای ترامپ با اشاره به نظامیانی که از آن زمان در درگیری های مختلف کشته شده اند ، گفت: “هیچ کلمه ای نمی تواند اوج شکوه یا عمق قدرشناسی بی نهایت ما را بیان کند. اما ما هر روز تلاش خواهیم کرد تا بدهی های بی شماری خود را پرداخت کنیم و ثابت کنیم که آنها شایسته فداکاری های بزرگ خود هستند.”

بیشتر بخوانید:  ویلیام بار از مداخله وزارت دادگستری در پرونده حمله جنسی ترامپ دفاع کرد

رئیس جمهور و بانوی اول ملانیا ترامپ از یادبود محلی که پرواز 93 در ساعت 10:03 بامداد 11 سپتامبر 2001 به زمینی سقوط کرد بازدید کردند. با به صدا درآوردن زنگ های حافظه برای هر یک از آنها ، نام 40 مسافر هواپیما با صدای بلند خوانده شد. .

اولین زوج سر خود را خم کردند وقتی که تاج گل بر روی دیواری که نام کشته شدگان را گذاشته بود ، قرار گرفت.

بیشتر بخوانید:  "یک دسته وحشی": دن بونگینو در میان معترضین به امید مرگ نمایندگان زخمی منفجر می شود

در حالی که هواپیما 18 دقیقه با هدف مورد نظر خود در واشنگتن فاصله داشت ، چه در ساختمان کاپیتول یا کاخ سفید ، در برابر هواپیماربایان انتحاری رادیکال اسلامی مقاومت می کردند. سه هواپیمای دیگر قبلاً برج های دوقلوی نیویورک و پنتاگون را مورد اصابت قرار داده بودند. در کل ، نزدیک به 3000 نفر کشته شدند.

درباره حملات آن روز ، آقای ترامپ گفت: “نبرد در آسمان این میدان چرخانده شده است.”

بیشتر بخوانید:  یک فعال برجسته در بلاروس می گوید مقامات تهدید کرده اند که او را به قتل می رسانند

رئیس جمهور در مورد مسافران پرواز 93 گفت: “آنها بیشتر کارهای آمریکایی را انجام داده اند – رأی دهید ، سپس اقدام کنید.” “آنها در آخرین کار خود در این زمین ، سرمایه ما را نجات دادند.”

کنسرت امسال به دلیل نگرانی در مورد ویروس کرونا برای بازدید عموم بسته شده است. اعضای خانواده و سایر مهمانان دعوت شده و همچنین چندین قانونگذار ، از جمله سناتور باب کیسی ، از ایالت دموکراتیک پنسیلوانیا در آن شرکت کردند.

آقای ترامپ گفت قهرمانان پرواز 93 “یک یادآوری دائمی هستند که مهم نیست که خطر ، صرف نظر از تهدید ، بدون در نظر گرفتن شانس ، آمریکا همیشه بلند خواهد شد ، قد بلند می ایستد و مقاومت می کند.”

بیشتر بخوانید:  دادگاه عالی پنسیلوانیا حزب سبزها را از صفحات اخراج اخراج و اسپویلر احتمالی را به بایدن پنهان می کند

وی گفت: “امروز ، ما به فداکاری های آنها احترام می گذاریم ، و برای نزدیک به 3000 روح عزیز و زیبا که در 11 سپتامبر 2001 از ما دزدیده شده اند ، عمیقاً عزاداریم.” “در خاطرات آنها ، ما مصمم هستیم که به عنوان یک ملت آمریکایی متحد بایستیم ، از آزادی های خود دفاع کنیم ، ارزش های خود را حفظ کنیم ، همسایگان خود را دوست داشته باشیم ، کشورمان را گرامی بداریم ، برای جوامع خود مراقبت کنیم ، قهرمانان خود را ارج نهیم و هرگز فراموش نکنیم.”

بیشتر بخوانید:  به نظر می رسد بایدن برای تأیید استفاده از Teleprompton برای مصاحبه های تلویزیونی ورق می زند

استفان کلارک ، ناظر بنای یادبود ملی پرواز 93 ، گفت مسافران پرواز 93 غریبه هستند “در این لحظه عدم اطمینان ملی جمع شده اند.”

آقای کلارک گفت: “فداکاری آنها در آن صبح جان بی شماری را نجات داد.”

جوزف آر. بایدن ، نامزد دموکرات ، که در مراسم یادبود 11 سپتامبر در نیویورک شرکت کرده بود ، قرار است بعداً جمعه از یادبود در شانکسویل بازدید کند.

مشترک شدن در خبرنامه روزانه مامنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

تد کروز: برای طرح دعوی در مورد مسائل انتخابات ، ما به یک SCOTUS کامل نیاز داریم

سناتور تد کروز از تگزاس روز یکشنبه گفت که سنا باید تعیین جایگزینی برای روت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *