Breaking News
Home / جدید ترین های دنیا / ترامپ برخلاف استاندار نوادا ، یک تجمع داخلی را برگزار می کند

ترامپ برخلاف استاندار نوادا ، یک تجمع داخلی را برگزار می کند


لاس وگاس (AP) – رئیس جمهور دونالد ترامپ با نادیده گرفتن صریح مقررات ایالتی و رهنمودهای بهداشت اپیدمیولوژیکی دولت خود ، اولین گردهمایی داخلی خود را از ماه ژوئن برگزار کرد و به جمعیت شلوغ و تقریباً بدون نقاب در نوادا گفت که ملت “آخرین نوبت شکست ویروس را می گیرد”.

ترامپ مشتاق نشان دادن احساس عادی بودن در عکس ها ، یکشنبه شب صدای بلند تشویق ها را در داخل یک انبار جذب کرد. تقریباً تعداد کمی از مردم از ماسک استفاده کرده اند ، به استثنای قابل توجه: کسانی که در سکوهای مستقیم ترامپ ایستاده اند و عکسهای آنها در تلویزیون ختم می شود ، وظیفه پوشیدن پوشش صورت را دارند.

از زمان تجمع در تولسا ، اوکلاهما ، که علت آن افزایش آلودگی به ویروس کرونا می باشد ، طرفداران داخل آن تجمع نکردند. هیچ نشانه ای از رئیس جمهور در مورد ابتلای همه گیر به مرگ 200000 آمریکایی وجود نداشت و همچنان ادعا می کرد که روزانه 1000 نفر را ادعا می کند.

ما دیگر کشور را نمی بندیم. ترامپ گفت ، قبل از استفاده از نام مستعار التهابی خود برای ویروس کرونا ، “قفل کردن زندگی و رویاهای میلیون ها آمریکایی را نابود خواهد کرد. ما به راحتی ویروس چین را شکست خواهیم داد.”

تجمع در تولسا ، که اولین بار در سه ماه پس از رسیدن ویروس کرونا به سواحل آمریکا بود ، یک فاجعه برای این کارزار بود ، یک فاجعه مشخص شده توسط دریایی از صندلی های خالی و افزایش موارد COVID-19 ، از جمله خدمه آن. یکی از حامیان برجسته ترامپ در راهپیمایی ، تاجر و نامزد سابق ریاست جمهوری هرمان کین ، هفته ها پس از ابتلا به ویروس کرونا درگذشت ، اگرچه مشخص نبود که وی در تولسا به این ویروس مبتلا شده است یا خیر.

بیشتر بخوانید:  NRA از حزب جمهوری خواه در رقابت های ایالت نیومکزیکو برای سنای آمریکا حمایت می کند

با تأیید اینکه بسیاری از طرفداران در یک گروه بزرگ در داخل خانه ، جایی که ویروس به راحتی گسترش می یابد ، ناراحت کننده بودند ، مبارزات انتخاباتی ترامپ به سازماندهی تجمع های کوچکتر در خارج از منزل ، معمولاً در آشیانه ها روی آورده است. اما این راهپیمایی ها در هفته های اخیر با فاصله اندک اجتماعی و ماسک های کمی رشد کرده اند.

و روز یکشنبه ، آنها بخشی از آنها با اشاره به گرمای منطقه لاس وگاس بازگشتند. با ورود به سایت صنعتی در هندرسون ، بررسی دما برای همه انجام شد و در حالی که ماسک ها تشویق می شدند ، تعداد کمی از آنها استفاده می کردند.

فرماندار نوادا ، استیو سیسولاک ، یک دموکرات ، از ماه مه اجتماعات شخصی خود را در داخل و خارج از کشور به 50 مورد محدود کرده است ، پیشنهادی که براساس دستورالعمل های کاخ سفید برای بازگشایی مجدد ارائه شده است. سیسولاک در بیانیه ای که درست قبل از شروع راهپیمایی منتشر شد ، گفت ترامپ “دست به اقدامات بی پروا و خودخواهانه ای می زند که زندگی افراد بی شماری را در نوادا به خطر می اندازد”.

بیشتر بخوانید:  ترامپ متعهد شده است که یک زن را به جای روت بادر گینسبورگ در دادگاه عالی انتخاب کند

سیسولاک درباره نحوه مدیریت ویروس توسط ترامپ گفت: “صادقانه بگویم ، او جرات انتخاب دشوار را نداشت.” این را به استانداران و ایالت ها بسپارید. حالا او تصمیم گرفته است که لازم نیست به قوانین کشور ما احترام بگذارد. طبق معمول فکر نمی کند که قوانین در مورد او اعمال شود. ”

شهر هندرسون روز یکشنبه به شرکت تولیدی اکستریم اطلاع داد که این رویداد طبق برنامه نقض مستقیم دستورالعمل های اضطراری COVID-19 فرماندار بوده و تحریم ها در پی خواهد داشت. مبارزات انتخاباتی ترامپ در مورد محدودیت های رئیس جمهور عقب نشینی کرد و گفت که “اگر فرماندار به دنبال شما بیاید” از شرکت کنندگان حمایت خواهد کرد.

تیم مورتو ، مدیر ارتباطات کمپین گفت: “اگر بتوانید به ده ها هزار نفری که در خیابان معترض هستند ، در یک کازینو قمار بازی می کنند یا مشاغل کوچک را در ناآرامی ها می سوزانند ، ملحق شوید ، می توانید تحت اولین اصلاحیه با صلح جمع شوید و از رئیس جمهور ایالات متحده بشنوید.”

بیشتر بخوانید:  قانون گذاران آیووا در حال ارسال یک شکایت دو طرفه در مورد لایحه بودجه موقت دموکرات های مجلس دمکرات هستند

تا این مرحله ، مبارزات انتخاباتی به عنوان انتخاب انتخابی بین ترامپ و جو بایدن ، رقیب دموکرات او انجام نشده است ، بلکه به عنوان یک رفراندوم در مورد رفتار رئیس جمهور با ویروس کرونا گزارش شده است. در حاشیه گسترده ، آمریکایی ها رهبری ترامپ را رد کرده اند ، زیرا ایالات متحده بیش از هر کشور دیگر کشته شده است.

بنابراین ، مبارزات انتخاباتی رئیس جمهور معتقد است که باید موضوع را تغییر دهد و معنی آن را برجسته کند ، اگرچه شواهد دیگری وجود دارد که همه گیری در حال اتمام است و واکسن در آستانه آن است. بخشی از این طرح: ایجاد تصاویری از زندگی طبیعی ، مانند چمن کاری شلوغ کاخ سفید برای سخنرانی کنفرانس ترامپ ، اگرچه مشخص نبود که بینندگان راحت هستند یا می ترسند.

در یک سخنرانی مداوم و یک ساعته ، ترامپ با تعمق در مورد احکام زندان اجباری به دلیل سوزاندن پرچم ، از مبارزان UFC در حضور ستایش کرد و به نظر می رسید قتل های قضایی کسانی را که افسران پلیس را هدف قرار می دهند ، تأیید می کند. ترامپ یک سری حملات را به بایدن آغاز کرد و وی را سیاستمداری حرفه ای خسته توصیف کرد و اعلام کرد “برای ریاست جمهوری شایسته نیست”.

بیشتر بخوانید:  بانک های اطلاعاتی فردی را متهم می کنند که اسلحه را در صورت افسر نگه داشته است

اما ترامپ امیدوار است ، با گلایه از پوشش رسانه ای: “شاید او برنده شود زیرا آنها مرا دوست ندارند ، من را دوست ندارند.”

جمعیت با سرود کر کننده پاسخ دادند: “ما شما را دوست داریم”.

این گردهمایی شب قبل از سفر ترامپ به کالیفرنیا برای دریافت خلاصه ای از آتش سوزی های ویرانگر در منطقه برگزار شد. وی تا حد زیادی در مورد آتش سوزی هایی که ده ها نفر در اورگان و کالیفرنیا جان خود را از دست داده سکوت کرده است.

اوایل روز یکشنبه ، ترامپ قصد داشت دستیابی به موفقیت های بیشتر با مردم لاتین که می توانند نقشی حیاتی در کشورهای کاملاً مناقشه داشته باشند که ممکن است نژاد کاخ سفید را تعیین کنند ، داشته باشد و از مزایای اقتصادی آنها قبل از شیوع ویروس کرونا حمایت کند.

اگرچه ترامپ ده ها اظهار نظر ملتهبانه و توهین آمیز در مورد اسپانیایی زبان ها انجام داده است ، مبارزات انتخاباتی وی اطمینان دارد که وی از پشتیبانی هایی برخوردار است که می تواند در فلوریدا ، آریزونا و نوادا کمک کند ، که هدف او این آخر هفته است ،

به دست آوردن حمایت از لاتین ها افزایش طاقت فرسایی برای ترامپ بوده است ، سیاست های سختگیرانه مهاجرت و تصویر پردازی گاهاً شدید او از مهاجران ، بسیاری از اسپانیایی تبارها را از خود دور کرده است.

بیشتر بخوانید:  وكالت: بولتون با هرگونه تحقيق درباره كتاب خود همكاري خواهد كرد

وی در اولین لحظات مبارزات انتخاباتی خود در سال 2016 اعلام کرد که بسیاری از مهاجران مکزیکی “متجاوز” هستند. وی به دلیل واکنش ناگهانی خود به طوفانی که پورتوریکو را ویران کرد ، سیاست هایش برای جدا کردن کودکان از خانواده هایشان در مرز آمریکا و مکزیک و تلاش هایش برای برچیدن برنامه دوران اوباما که اجازه می دهد مهاجران جوانی که به طور غیرقانونی در این کشور زندگی می کنند و از کودکی به اینجا آورده شده اند ، در آمریکا بمانند ، مورد انتقاد قرار گرفت.

ترامپ روز یکشنبه با استناد به نرخ بیکاری پایین آنها قبل از حمله COVID-19 به سواحل آمریکا و تأیید موضع ضد سقط جنین ، پیشنهاد خود را به لاتین ها اقتباس کرد. وی به دلیل فشارهای اخیر در زمینه نظم و قانون به خانه بازگشت و گفت خشونت های اخیر در شهرهای آمریکا مردم لاتین را تهدید می کند. او قرار بود روز دوشنبه رویدادی مشابه در آریزونا برگزار کند.

___

Lemire را در توییتر به آدرس http://twitter.com/@JonLemire دنبال کنید

___

راهنمای رأی گیری پیشرو در AP حقایقی را درباره رای گیری زودهنگام ، از طریق پست یا غیبت از هر ایالت به شما می دهد: https://interactives.ap.org/advance-voting-2020/

مشترک شدن در خبرنامه روزانه ما

حق چاپ © 2020 واشنگتن تایمز ، LLC.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

رهبران ایمانی و سیاسی تقریباً در دومین “رالی جهانی امید” دیدار می کنند

ترکیبی متنوع از رهبران مذهبی و شخصیت های سیاسی در چند هفته اخیر برای دومین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *