Home / آمریکا / ترامپ با انتقاد از بایدن پس از رأی دادن به نفع NAFTA “اشتباه” گفت: “او نمی داند چه خبر است”

ترامپ با انتقاد از بایدن پس از رأی دادن به نفع NAFTA “اشتباه” گفت: “او نمی داند چه خبر است”

پرزیدنت ترامپ در شکوه و شکوه رقیب خود ، جو بایدن بود و زودتر در CNN با اعتراف به اینکه “NAFTA” یک اشتباه بود ، یک پیروزی به او داد.

ترامپ روز پنجشنبه در یک میتینگ انتخاباتی به مردم میشیگان گفت که این نامزد دموکرات کار خود را وقف “انتقال مشاغل میشیگان در خارج از کشور ، تأمین نیرو از کارخانه های میشیگان ، باز کردن مرزهای شما ، کشاندن ما به جنگ های بی پایان خارجی و تحویل آینده فرزندان ما به چین” کرده است.

ترامپ با استناد به حمایت معاون سابق رئیس جمهور از توافق تجارت آزاد آمریکای شمالی ، گفت: “دیروز ، جو بایدن اینجا در میشیگان بود و در مورد زندگی خود در خیانت های جهانیانه بی رحمانه دروغ می گفت.”

ترامپ در صحبت با جمعیت در فری لند ، میشیگان ، به مصاحبه بایدن با جیک تاپر از CNN اشاره کرد.

بیشتر بخوانید:  Zverev یک سوراخ را با دو ست پاک می کند و در فینال US Open به مصاف تیم می رود

TRUMP DEFENSE CORONAVIRUS AMID WoodWARD BOOK UPROAR

تابر از بایدن پرسید که کدام یک بهتر است: توافق تجارت آزاد آمریکای شمالی (NAFTA) یا توافق نامه ایالات متحده ، مکزیک و کانادا ، تمدید توافق قبلی توسط ترامپ. معاون پیشین رئیس جمهور اعتراف کرد USMCA “بهتر از NAFTA است.”

“آیا او شایسته برخی از اعتبار برای آن نیست؟” تابر پرسید. “بهتر است ، USMCA بهتر از NAFTA است.”

بایدن گفت: “این از NAFTA بهتر است.” “اما به سیاست تجارت جامع ، حتی با NAFTA نگاه کنید؟ اکنون این کسری بزرگ در تجارت با مکزیک داریم. نه به این دلیل که NAFTA بهبود نیافته است ، زیرا سیاست کلی تجارت و نحوه برخورد با آن همه چیز را بدتر کرده است.”

بیشتر بخوانید:  Sassy در اوایل همه گیری ویروس کرونا به فدرال کمبود "فوریت و جدی" دعوت شده است

بایدن گفت که او درباره این توافق مجدد مذاکره نکرد زیرا در آن زمان کنگره جمهوریخواهان وجود داشت که آن را تأیید نمی کرد.

“او گفت كه اشتباه كرده است ، او نمي داند چه خبر است. آنها از شنيدن فرصت هايي به او كمي تعجب كردند.

ترامپ افزود: “من خوشحالم که با بدترین کاندیدای ریاست جمهوری در سیاست های ریاست جمهوری روبرو هستم.” “آیا می توانی تصور کنی اگر من به او باختم؟ باید بگویم که من به بدترین کاندیدای باختم. این کار را با من نکن ، میشیگان.”

وی گفت: “بهتر است به من رأی دهی ، میشیگان ،” من کارخانه های اتومبیل سازی زیادی به شما داده ام.

نوار CNN به دلیل ادعای مشاوره کاندیدای جمهوریخواه در آتش است

روز چهارشنبه در میشیگان ، بایدن NAFTA را “اشتباه” اعلام کرد ، علی رغم اینکه به موافقت نامه تجاری دوران کلینتون رای مثبت داد. Detroit Fox 2 از نامزد دموکرات ها خواست تا اعلام کند رئیس جمهور ترامپ NAFTA ناموفق است.

بیشتر بخوانید:  فرماندار نیویورک کومو می گوید مجسمه گینزبورگ در بروکلین برپا خواهد شد

وی قبل از حمله به ادعای ترامپ مبنی بر اینکه او مشاغل تولیدی را به میشیگان آورده است ، گفت: “آنچه من می گویم این است که اولاً ، دولت بوش به تعهد خود در مورد NAFTA ، شماره یک عمل نکرده است و این اشتباه شماره یک بود.”

بایدن روز چهارشنبه برای اولین بار از زمان قبل از شیوع ویروس کرونا ، یک روز قبل از ترامپ از میشیگان دیدن کرد. او رویدادی را ترتیب داد که توسط نزدیک به ده نفر از حاضران از راه دور اجتماعی برگزار شد.

جو بایدن NAFTA را تأیید کرد ، که احتمالاً بدترین معامله تجاری در طول تاریخ است. بایدن از ورود چین به سازمان تجارت جهانی حمایت كرد. جو بایدن در هر فرصتی تیغ خود را در قلب کارگران میشیگان پیچاند.

بیشتر بخوانید:  رامز با پیروزی 20-17 مقابل کابوی ها ورزشگاه SoFi را به سبک خود باز می کند

جو بایدن در هر فرصتی تیغ خود را در قلب کارگران میشیگان می پیچاند.

ترامپ با شکست مجدد مقامات نگران افزایش تعداد تجمع های خود و نقض دستورالعمل های بهداشت عمومی با هدف جلوگیری از گسترش COVID-19 مواجه شده است. این هفته ، نوادا اولین کسی بود که برنامه های خود را برای تجمعات اولیه در لاس وگاس و رینو خراب کرد. گرتچن ویتمر ، فرماندار دموکرات میشیگان ، هشدارهایی درباره رویداد روز پنجشنبه ایجاد کرد.

در میشیگان ، فرماندار ویتمیر تلاش نکرد تا اجتماع را از خط خارج کند ، اما هشدار داد که چنین رویدادهایی “تمام فداکاری های ما را تهدید می کند”.

بیشتر بخوانید:  معلم کارولینای جنوبی به دلیل ویروس کرونا در 28 سالگی درگذشت: "خدا یک فرشته دیگر را برنده شده است"

وی صبح روز پنجشنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: “اگر این تجمعات مانند تجمع هایی است که وی در ایالت های دیگر با تعداد زیادی از مردم بدون ماسک در نزدیکی یکدیگر برگزار کرده و صدای آنها را پایین می آورد ، بنابراین من نگران آن هستم.”

این یک یادداشت مهمانی نیست. ما در یک بحران بهداشت عمومی قرار داریم. همه ما می خواهیم از یک بحران بهداشت عمومی خارج شویم. همه ما باید کارهای درستی انجام دهیم تا با هم از آن خلاص شویم ، تا این ممکن را کوتاه کنیم ، “

برای برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

ترامپ به ویتمیر پاسخ داد. او به جمعیت گفت: “بهتر بود شما حاكمی داشته باشید كه بداند چه جهنمی می كند.”

آسوشیتدپرس در این گزارش مشارکت داشته است.

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *