Home / زندگی / ترامپ با اختیارات اجرایی می تواند از نظر قانونی هرج و مرج جهانی را از بین ببرد

ترامپ با اختیارات اجرایی می تواند از نظر قانونی هرج و مرج جهانی را از بین ببرد

اگر به برخی از سرگرمی های کم هزینه نیاز دارید ، از شخصی که در دوره Google Maps بزرگ شده است بخواهید بفهمد که چگونه می توان بدون فناوری به جایی رسید. این چیزی است که همه ما می دانیم نشان می دهد: حتی آنهایی که به اندازه کافی پیر شده اند و می توانند دنیای اطلس های کاغذی را بخاطر بسپارند و “خواستار راهنمایی” هستند ، ناامیدانه به آن خطوط رنگارنگ و اصوات مجسم وابسته شده اند تا به ما بگویند کجا برویم.

بیشتر بخوانید:  کنگره با سهولت ویروس کرونا (ویروس کرونا) برمی گردد و صرف آخرین مهلت مهمترین اولویت آن است

GPS نیز کاملاً در اقتصاد مدرن ادغام شده است. خاموش کردن GPS می تواند هرج و مرج گسترده ای ایجاد کند.

اکنون این واقعیت را در نظر بگیرید که چون GPS یک وسیله نظامی است که استفاده غیرنظامی غیرمستقیم دارد ، رئیس جمهور ممکن است دستور خاموش کردن آن را صادر کند. درست قبل از انتخابات. هر اتفاقی که برای او بیفتد باعث مزخرفات می شود (آنتیفا از آن استفاده می کند یا موارد مشابه آن).

آیا ممکن است چنین چیزی اتفاق بیفتد؟ علی رغم اطمینان دولت از خاموش شدن هیچ یک از سیستم های GPS و نظامی یا غیرنظامی ، عملکرد گذشته نتایج آینده را تضمین نمی کند. فقط در سال گذشته ، “خاموش کردن” مختصر دولت در ژانویه 2019 با نگه داشتن بودجه برای انواع خاصی از جمع آوری داده ها ، خدمات غیرنظامی GPS را تخریب کرد.

بحران مداوم که ترامپ با ایجاد اختلال در خدمات پستی ایالات متحده ایجاد کرده است ، فقط نوک کوه یخ است. قوه مجریه واقعاً متعهد به سوusing استفاده از قدرت خود برای ایجاد اخلال در جامعه شده است ، تعداد زیادی ابزار ناخوشایند در اختیار دارد. از نظر تئوری ، آیا رئیس جمهور می تواند ترافیک هوایی را تعطیل کند؟ مطمئناً ، این اتفاق بعد از 11 سپتامبر رخ داده است. دستکاری گذرنامه ها؟ اتفاق می افتد شبکه برق را خاموش کنید؟ تنظیم کننده شبکه وزارت انرژی ، کمیسیون تنظیم مقررات انرژی فدرال ، از چهار منصوب ترامپ تشکیل شده است. با سو Mal استفاده از اجرای مهاجرتی ، هدف قرار دادن شهرهای اطراف انتخابات؟ ما قبلاً این را دیده ایم. محدودیت های دست و پاگیر سفر در ایالات متحده براساس ادعاهای مشکوک ناآرامی های داخلی؟ برای اطمینان ، وزارت امنیت داخلی می تواند این درخواست را برآورده کند. برای ایجاد ترس و ناآرامی فقط باید خودسرانه افراد را دستگیر ، بازداشت و آزاد کنید بدون اتهام؟ ما فقط تور خشک آن را در پورتلند و سایر شهرها دیدیم. اعمال محدودیت های خودسرانه در پخش ، در دسترس بودن خدمات بی سیم یا اینترنت؟ کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC) اکثریت سه جمهوریخواه را در اختیار دارد و خودکامه ها در سراسر دنیا این حقه را دوست دارند.

بیشتر بخوانید:  واشنگتن در سوگ درگذشت نماد دادگاه عالی روت بدر گینسبورگمنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

بررسی شایستگی عقاید مذهبی افراطی امی کانی بارت

قاضی ایمی کانی بارت در تاریخ 26 سپتامبر سال 2020 توسط رئیس جمهور ترامپ در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *