Home / جدید ترین های دنیا / ترامپ از اسپانیایی زبانان در نوادا درخواست تجدید نظر می کند و بایدن را انتقاد می کند که “او فرد قدرتمندی نیست

ترامپ از اسپانیایی زبانان در نوادا درخواست تجدید نظر می کند و بایدن را انتقاد می کند که “او فرد قدرتمندی نیست


پرزیدنت ترامپ روز یکشنبه با مراجعه به رای دهندگان اسپانیایی تبار در نوادا ، به آنها هشدار داد که جوزف بایدن ، رقیب دموکرات “فرد قدرتمندی” برای مبارزه با جرم نیست و بهبود اقتصادی را در مسیرهای خود متوقف خواهد کرد.

رئیس جمهور که در یک میزگرد با طرفدارانش در لاس وگاس صحبت می کرد ، آخر هفته در حالی که یک فرد مسلح در حالی که در ماشین گشت خود نشسته بودند به کمین دو کلانتر شهرستان لس آنجلس نشست ، با شلیک گلوله کشته شد.

رئیس جمهور گفت: چیزی که در مورد بایدن وجود دارد این است که او فرد قدرتمندی نیست ، از نظم و قانون برخوردار نیست و همه این را می دانند. “وقتی می دید صحنه ای از این شب گذشته در کالیفرنیا اتفاق می افتد – زن ، مرد ، سنگ سردی را از طریق پنجره شلیک کرد – ما به دنبال آن شخص هستیم.”

وی متعهد شد ، “وقتی این شخص را پیدا کنیم ، در دادگاه های ما بسیار سریعتر عمل خواهیم کرد و باید در مورد احکام خود سختگیرانه عمل کنیم.”

بایدن این تیراندازی را “کاملاً غیر منطقی” توصیف کرد.

بیشتر بخوانید:  دولت ترامپ اعلام کرد که ایالات متحده طی ماه آینده حضور نیروهای خود را در عراق به 3000 نفر کاهش می دهد

بایدن در بیانیه ای گفت: “اقدامات قانونی و خشونت آمیز علیه افسران پلیس برای دستیابی به صلح و عدالت بیشتر در آمریکا غیر قابل قبول ، خشن و کاملاً معکوس است – همانطور که در مورد اقدامات کسانی که این حملات را تشویق می کنند ، رخ می دهد.” “کسانی که این جنایات را مرتکب می شوند باید به محاکمه کشانده شوند و در صورت مجرم شناخته شدن با سنگین ترین قانون روبرو می شوند.”

رئیس جمهور در خلال اعتراض به فرمانروای دموکرات نوادا ، استیو سیسولاک ، که در طی همه گیر COVID-19 اجتماعات شخصی خود را محدود کرده و به 50 یا کمتر رسیده است ، در ایام آخر هفته در یک کشور پرجمعیت یک سری تجمع بزرگ برگزار کرد. آقای ترامپ فرماندار را “دزد دریایی” توصیف کرده است که سعی دارد حقوق آزادی بیان طرفداران خود را ساکت کند.

بایدن در نظرسنجی کالج نیویورک تایمز / سیه نا روز شنبه ، 46٪ تا 42٪ ، رئیس جمهور را در نوادا رهبری می کند ، حتی اگر مزیت دموکرات ها در حد خطای نظرسنجی باشد.

بیشتر بخوانید:  جو بایدن از یک دستور اجرایی پنهان پشتیبانی می کند

لاتین ها 19٪ از رأی دهندگان در نوادا را تشکیل می دهند ، و مبارزات انتخاباتی ترامپ در حال ایجاد حمایت رئیس جمهور در میان آنها از طریق توسل به مسائل مذهبی مانند انتخاب مدرسه ، سقط جنین و قانون و نظم است.

آقای ترامپ گفت: “ما بسیار خوب هستیم و با لاتین ها می رویم.” “این در 47 ماه بیشتر از جو بایدن در 47 سال به آمریکایی های اسپانیایی تبار دست یافت.”

آقای ترامپ گفت ، در مورد مسئله انتخاب مدرسه ، آقای بایدن “می خواهد نردبان فرصت را برای میلیون ها کودک اسپانیایی تبار پاره کند.”

رئیس جمهور در سال 2016 نوادا را با 2.5 درصد از دست داد. جیسون میلر ، مشاور ارشد ستاد انتخاباتی ترامپ ، گفت که نظرسنجی های داخلی نشان می دهد رئیس جمهور در نوادا پیشرو است ، و این به مشارکت گسترده مردم در راهپیمایی شنبه شب در روستاهای میندن ، نوادا اشاره کرد.

آقای میلر در این هفته در ABC News گفت: “بیش از 20٪ از افرادی که در این رویداد (شنبه) شرکت کردند حتی در سال 2016 رای نیاوردند.” “به همین دلیل است که اعداد داخلی ما نشان دهنده یک پیروزی در نوادا است. ما وضعیت بسیار خوبی داریم. این یک مورد آبی دیگر است که امسال آن را تحویل خواهیم داد.”

بیشتر بخوانید:  مایکل بلومبرگ حداقل 100 میلیون دلار برای کمک به جو بایدن در فلوریدا هزینه کند

تعطیلات مربوط به ویروس کرونا ویروس در تابستان امسال اقتصاد محلی در لاس وگاس را تحت تأثیر قرار داده است زیرا این ایالت دستور بسته شدن کازینوها و هتل ها را می دهد.

عیسی مارکز ، صاحب مشاغل کوچک در هیئت مشاوره ترامپ ، گفت که مسئله قانون و نظم به رای دهندگان اسپانیایی تبار رسیده است.

آقای ترامپ گفت: “قانون و نظمی که شما پیشنهاد می دهید همان چیزی است که ما در همه ایالت های خود و به ویژه در جامعه اسپانیایی تبار خود می خواهیم.” “شما رئیس آن هستید.”

رئیس جمهور روز دوشنبه در هنگام چرخش غربی خود توقف کوتاهی در کالیفرنیا انجام می دهد تا در مورد آتش سوزی ایالت های ساحل غربی خلاصه ای کسب کند.

روز یکشنبه ، آقای ترامپ گفت: “یک بار دیگر ، وزارت جنگل ، هنوز هم می توانم به آنها بگویم.”

پس از آن ، آقای ترامپ مبارزات انتخاباتی خود را در آریزونا ، ایالتی که در سال 2016 برنده شد ، متوقف می کند ، اما تنها پس از آقای بایدن در نظرسنجی های عمومی.

بیشتر بخوانید:  شرکت های آمریکایی که به دنبال کاهش کارنامه قرمز هستند با تشکیل پرونده های قرمز و تأخیر مواجه می شوند

رئیس جمهور همچنین قدرت خود را در مدیریت بهبود اقتصادی از بیماری همه گیر بهتر از آقای بایدن تأیید کرد.

وی با اشاره به تمایل دموکرات برای در نظر گرفتن قفل دیگری بر اساس توصیه های متخصص ، گفت: “جو بایدن این بهبود را خاتمه می دهد.” “شما نمی توانید فقط به حرفهای خود گوش دهید ، باید تا حدی منطقی باشید و باید تصمیم بگیرید.”

آقای بایدن رئیس جمهور را با دو رقم در میان کشورهای اسپانیایی تبار در سطح کشور رهبری می کند ، اگرچه نظرسنجی Marist-NBC هفته گذشته نشان داد که ترامپ در میان رای دهندگان اسپانیایی تبار فلوریدا چهار امتیاز پیش است. هیلاری کلینتون در سال 2016 دو سوم رای دهندگان اسپانیایی تبار را در فلوریدا بدست آورد.

نظرسنجی CBS News / YouGov که آخر هفته گذشته منتشر شد نشان داد که آقای بایدن 62٪ حمایت اسپانیایی زبان ها را در آریزونا و مینه سوتا دریافت کرده و آقای ترامپ 27٪ را دریافت کرده است. در سال 2016 ، ترامپ 28٪ از آرا His اسپانیایی ها را به دست آورد.

بیشتر بخوانید:  مادر ترور رید با تقاضای پرشور از قانونگذاران خواستار آزادی پسرش از زندان روسیه شد

آقای ترامپ فرماندار نوادا را متهم كرد كه برای جلوگیری از راهپیمایی مبارزاتی خود با جاهای مختلف تماس گرفته و آقای سیسولاك را “دستیابی به موفقیت سیاسی” توصیف كرده است.

مبارزات انتخاباتی رئیس جمهور از قاضی فدرال خواسته است تا قانونی را در نوادا مسدود کند که به دلیل همه گیری ویروس کرونا به دلیل رای گیری رایانه ای به همه رای دهندگان ثبت شده در ایالت است. نوادا امسال در طی همه گیر شدن رای گیری نامه های پستی را بسیار گسترش داده است.

آقای ترامپ بارها نسبت به آرا public عمومی هشدار داده و مدعی شده است که منجر به تقلب و صدمه به سلامت انتخابات می شود.

رئیس جمهور گفت: “این مردی است كه ما با میلیون ها رأی به او اعتماد می كنیم – ورقه های رای گیری ناخواسته.” آیا آنها را به مناطق دموکرات ها می فرستند؟ آنها در تلاشند تا در این انتخابات تقلب کنند. “

مشترک شدن در خبرنامه روزانه مامنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

چین علیرغم نگرانی ، در حال استفاده از واکسن COVID در موارد اضطراری است

پکن (AP) – بعد از اولین شلیک ، او هیچ واکنشی نشان نداد. اما چای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *