Home / جدید ترین های دنیا / ترامپ ، کمپین بازگشت بزرگ ده ورزش را در ایالت های بزرگ چرخان استقبال می کند

ترامپ ، کمپین بازگشت بزرگ ده ورزش را در ایالت های بزرگ چرخان استقبال می کند


“تعجب اکتبر” پرزیدنت ترامپ ممکن است اوایل روز چهارشنبه زمانی باشد که کنفرانس ده بزرگ ورزشی بازگشت او را در اواخر ماه آینده به زمین اعلام کرد – درست در زمان مناسب برای جلب رضایت یک هوادار فوتبال دانشگاهی با عصبانیت قبل از روز انتخابات در سراسر کشورهایی که رئیس جمهور گفت: برای برنده شدن.

آقای ترامپ که کوین وارن ، نماینده بزرگ ده تن را برای بازی فوتبال تحت فشار قرار داد ، خلاف این ادعا را ادعا کرد. او آن را “خبر عالی” در توییتر خواند.

بیشتر بخوانید:  بایدن می گوید که نیروهای خود را به طور کامل از افغانستان و خاورمیانه خارج نمی کند

“از یک فصل عالی لذت ببرید! برای من افتخار بزرگی است که کمک کردم !!! رئیس جمهور توییت کرد.

این کنفرانس ورزشی شامل ایالات از ساحل شرقی تا غرب میانه است که آقای ترامپ برای پیروزی در برابر جوزف آر. بایدن دموکرات می جنگد: پنسیلوانیا ، اوهایو ، میشیگان ، ویسکانسین ، مینه سوتا و آیووا.

مدیر ستاد انتخاباتی ترامپ ، بیل استفان نیز این اعلامیه را جشن گرفت.

بیشتر بخوانید:  رئیس جمهور گفت: سیاه پوستان در راهپیمایی ترامپ زندگی سیاهان را حقیر می دانند

آقای استیفن گفت: “این خبر بزرگی است ، نه فقط برای طرفداران فوتبال دانشگاه ، بلکه برای همه آمریکایی ها که به دنبال شاخص های کلیدی هستند که بتوانیم با استفاده از آنها جامعه و اقتصاد خود را باز کنیم و این کار را با خیال راحت انجام دهیم.” “رئیس جمهور ترامپ علناً خواستار بازگشت ده بزرگ و سایر کنفرانس ها به میدان ، مستقیماً با کنفرانس و کمیسار وارن شده است ، و این پیروزی است که رأی وحدت رویه مدارس عضو برای شروع برنامه فوتبال ماه آینده را می بیند.”

بیشتر بخوانید:  سوزان بی آنتونی با ترامپ به عنوان یک جای خالی در دادگاه عالی دیدار نمی کند ، امی کانی بارت را تأیید می کند

آقای استفان گفت ، مهم برای تصمیم کنفرانس “پیشرفت فوق العاده در همان روز آزمایش آزمایش ویروس کرونا و بهبود در بهداشت عمومی است ، که نشان می دهد پاسخ بی سابقه رئیس جمهور به بحران بهداشت عمومی در حال کار است.”

وی گفت: “فوتبال کالج بخش عظیمی از شنبه ها برای میلیون ها آمریکایی است و بخشی از آن به رهبری رئیس جمهور ترامپ برمی گردد.” وی افزود: “ما می دانیم كه جو بایدن هزینه این هزینه را پرداخت نخواهد كرد ، زیرا او به دنبال هر دلیلی بود كه كشور ما را تا آنجا كه ممكن است قفل نگه دارد ، زیرا معتقد بود كه این امر از نظر سیاسی به او كمك می كند.”

بیشتر بخوانید:  جو یورگنسن ، نامزد لیبرال ، لیست دادگاه عالی خود را راه اندازی می کند

مشترک شدن در خبرنامه روزانه مامنبع: جهان لینک

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/FMq9G
clck.ru/QsoN7
u.nu/2r7tl
v.gd/d6fe40
ulvis.net/3Q4

About adminpbn

Check Also

پس از امضای حکم فرماندار ، کایل ریتنهاوس با استرداد می جنگد

وکیگان ، ایلینوی – جوان 17 ساله متهم به قتل دو معترض در ویسکانسین در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *