Home / جدید ترین های دنیا / تد کروز پیشنهاد شغل دادگاه عالی ترامپ را رد می کند

تد کروز پیشنهاد شغل دادگاه عالی ترامپ را رد می کند


تد کروز ، سناتور جمهوری خواه تگزاس روز یکشنبه گفت که افتخار دارد که در لیست نامزدهای احتمالی دادگاه عالی رئیس جمهور ترامپ قرار بگیرد ، اما خدمت به عنوان قاضی “خواست قلب من نیست”.

آیا او کار را می خواهد؟ آقای کروز به خبرنگار فاکس ، ماریا بارتیرومو گفت: “می دانید ، من نمی دانم.”

آقای کروز گفت ، “من سپاسگزارم که رئیس جمهور به من اعتماد دارد ، اما این آرزوی قلب من نیست.” من می خواهم در جدال سیاسی قرار بگیرم. من می خواهم برای معرفی و تأیید سه ، چهار ، پنج قاضی مقدماتی قانون اساسی مبارزه کنم. “

بیشتر بخوانید:  جو بایدن: اکنون هیچ منطقی برای از بین بردن فراکینگ وجود ندارد

روز چهارشنبه ، آقای ترامپ لیستی از محافظه کارانی را که ممکن است برای پر کردن جای خالی دادگاه عالی در دوره دوم ریاست جمهوری خود در نظر بگیرد ، منتشر کرد که شامل آقایان کروز و همچنین سناتورهای جمهوری خواه تام کوتون از آرکانزاس و جاش هاولی از میسوری بود.

در حالی که آقای کروز به اعتبار حقوقی بی عیب و نقص افتخار می کند – او JD را از دانشکده حقوق هاروارد کسب کرد و به عنوان دادستان کل سابق در تگزاس و استادیار در دانشکده حقوق دانشگاه تگزاس در آستین کار می کرد – او گفت که سنگرهای سیاسی را ترجیح می دهد.

بیشتر بخوانید:  اختصاصی: پنس در پاسخ به این س askedال که آیا تغییری در واکنش آمریکا به COVID تغییر می کند ، گفت آمریکایی ها باید "افتخار" کنند.

آقای کروز گفت: “این جایی نیست که من می خواهم خدمت کنم. من می خواهم درست در جایی که در سنای آمریکا هستم بجنگم.”

آقای کروز ممکن است مایل به حضور در دادگاه عالی نباشد ، اما او تابستان را صرف نوشتن کتابی در مورد آن کرده است به نام یک صدا دور: چگونه یک کرسی دادگاه عالی می تواند تاریخ را تغییر دهد.

بیشتر بخوانید:  فیلم جدید PBS به بررسی رونق ساختمان کارگران لاتین می پردازد

این کتاب که توسط Regnery منتشر شده و قرار است در تاریخ 6 اکتبر منتشر شود ، یک طرح بازی برای جمهوری خواهان ارائه می دهد که می خواهند از مشروطه خواهان قابل اعتماد روی نیمکت بنشینند.

آقای کروز گفت: “دموکرات ها ، آنها تقریباً هر بار این حق را می گیرند.” “نامزدهای آنها نزدیک به 1000 نفر است. آنها دقیقاً همانطور رأی می دهند که دموکرات ها می خواهند تقریباً در هر مسئله رأی دهند.”

بیشتر بخوانید:  نماینده دموکرات جورجیا ورنون جونز در مورد اینکه چرا باید به رئیس جمهور ترامپ رأی دهید

در مورد جمهوری خواهان که هنوز در مورد عزاداری انتخاب های ریاست جمهوری مانند قاضیان آنتونی کندی ، دیوید سوتر و ارل وارن غر می زنند ، چنین نیست.

“كانديداهاي جمهوريخواهي شايد 0.500 خفاش باشد. ما بايد آن را درست كنيم ، اين كتاب توضيح مي دهد كه چگونه مي توان به درستي آن را فهميد ، و در اينجا چيزهايي را جستجو مي كنيم تا از اين رو خراب كنيم و تاسها را با آزادي هاي قانون اساسي خود بچرخانيم.”

بیشتر بخوانید:  اختصاصی: این همان چیزی است که مایک پنس درباره جو بایدن ، مرد ، نه سیاستمدار ، فکر می کند

مشترک شدن در خبرنامه روزانه مامنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

لابی گراها میت رامنی می گویند که مدعیان دموکرات می توانند در دولت جو بایدن باشند

یک سوپرمارکت در لابی واشنگتن به مشتریان می گوید که خود را برای محاکمه دولت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *