Home / آمریکا / تد کروز خواستار تحقیقات DOJ در مورد سازندگان ‘Cyers’ و Netflix است

تد کروز خواستار تحقیقات DOJ در مورد سازندگان ‘Cyers’ و Netflix است

تد کروز ، سناتور تگزاس ، از وزارت دادگستری خواسته است تا از نتفلیکس و فیلمسازان “Cyers” تحقیق کند تا مشخص کند آیا آنها هیچ قانونی از فدرال در مورد تولید و پخش پورنوگرافی کودکان را نقض کرده اند یا خیر.

سناتور جمهوری خواه و لیست رو به رشد قانون گذاران فدرال از پخش فیلم جنجالی نتفلیکس نگران هستند – ادعا می کنند که درام های کمدی کودکان خردسال را جنسی و کودک پسند می کند.

برخی از اعضای کنگره می گویند Netflix باید با کار “نرمش” روبرو شود

کروز در نامه ای به دادستان کل ویلیام بار جمعه نوشت: “این فیلم به طور معمول این دختران قبل از نوجوانی را هنگام اجرای رقص های جنسی در لباس ها ، از جمله حداقل یک صحنه با برهنگی جزئی کودکان ، تحریک و جنسیتی می کند.”

بیشتر بخوانید:  مارک کلی در صورت پیروزی در سنای آریزونا در 3 نوامبر می تواند به دادگاه عالی رای دهد.

کروز ادامه داد: “این صحنه ها خود مضر هستند. ممکن است فیلمبرداری این فیلم صحنه های قابل مشاهده و توهین آمیزی به وجود آورده باشد و کودک آزارها در آینده در همه دنیا این فیلم را دستکاری کرده و از آنها به شیوه های توهین آمیز تقلید کنند.”

نت فلیکس با واکنش Cactions خود روبرو شد. (نتفلیکس)

این فیلم درباره یک مهاجر 11 ساله سنگالی که در پاریس زندگی می کند ، اولین اثر کارگردان فرانسوی مامونا دوکور است. سال گذشته در جشنواره فیلم ساندنس در یوتا به نمایش در آمد و جایزه Ducure بهترین کارگردانی را از آن خود کرد.

در این فیلم ، شخصیت اصلی ، امی ، در پایان به جمع دختران پیوست که خود را “Cunities” می نامند – و رقص بسیار سکسی و اروتیک را در حالی که لباس تنگ به تن دارند ، انجام می دهند – به عنوان راهی برای عصیان در برابر والدین مسلمان محافظه کار خود.

بیشتر بخوانید:  گروه دانشجویان کرنل کلاسهای نژادپرستانه را می طلبد و اقدامات "کور رنگ" را مورد انتقاد قرار می دهد

ستون نویس واشنگتن پست پس از آنکه “جوکر” به عنوان تحریک آمیز بدل شد ، از بالا “از لکه ها” دفاع می کند

نه نتفلیکس و نه دادگستری بلافاصله به درخواست نظر Fox News Saturday درباره تحقیقات احتمالی جنایی درباره این فیلم پاسخ ندادند.

با این حال ، نتفلیکس به عنوان “واقعاً علیه جنسیت بیش از حد کودکان در جامعه” صحبت کرده و از منتقدان خواست تا فیلم را ببینند تا حرف او را بفهمند ، از “Cunities” دفاع کرد.

سخنگوی “Cunities” با اظهار نظری اجتماعی علیه جنسی شدن کودکان خردسال گفت: “این یک فیلم برنده جایزه و یک داستان قدرتمند درباره فشار دختران جوان در شبکه های اجتماعی و از جامعه به طور گسترده ای است – و هر کس که به این موضوعات مهم اهمیت می دهد را به تماشای آن تشویق می کنیم.” فیلم “

بیشتر بخوانید:  کمیته المپیک استرالیا هشدار داد که مارمولک ها ترامپ و بایدن زندگی را دگرگون می کنند: "بازگشت به ناهار"

تصمیم نتفلیکس برای نمایش فیلم همچنین باعث اعتراض و هشتگ آنلاین در توییتر به # لغو Netflix شد.

سناتور آمریکایی تد کروز (جمهوری خواه از تگزاس).  (جاناتان نیوتن / پل از طریق رویترز)

سناتور آمریکایی تد کروز (جمهوری خواه از تگزاس). (جاناتان نیوتن / پل از طریق رویترز)

از دیگر قانونگذاران مخالف این فیلم می توان به سناتور جاش هاولی ، جمهوری خواه از میسوری ، سناتور تام كاتن ، آر آرك و نماینده جیم بانك ، آر اند اشاره كرد. نماینده تولسی گابارد ، دموکرات ، هاوایی.

گابارد این فیلم را “پورنوگرافی کودکان” توصیف کرد که “باعث افزایش اشتها در کودکان و کمک به تجارت جنسی کودکان می شود.”

بیشتر بخوانید:  قاضی پرو وقایع 11 سپتامبر را "دردناک" و مثالی از دلیل نیاز ما به "اعتماد" به رهبران منعکس می کند

دوکور گفت که او از تجربه خود به عنوان یک دختر جوان که بین دو فرهنگ گرفتار شده بود یاد گرفته است: والدین سنگالی و جامعه غربی فرانسه.

وی در یک ویدئوی تبلیغاتی در نتفلیکس گفت که “Cyers” وقتی دید که گروهی از رقصندگان بسیار جوان روی صحنه ای در پاریس که روزی می رقصند انگار که زن هستند ، برخاستند. او سال دیگر را صرف تحقیق درباره این کودکان 11 ساله کرد و دریافت که رابطه جنسی بیش از حد با زنان در شبکه های اجتماعی به قبل از نوجوانی گسترش یافته است.

وی گفت: “کودکان از آنچه می بینند تقلید می کنند و سعی می کنند بدون درک معنی ، به همان نتیجه برسند.” بله ، خطرناک است.

بیشتر بخوانید:  کانور مک گرگور ، ستاره UFC ادعا می شود که در یک جزیره فرانسه به جرم اقدام به حمله جنسی دستگیر شده است: گزارش

#CANCELNETFLIX

کروز گفت این فیلم فراتر از بیان هنری است. وی گفت: وزارت دادگستری نقش مهمی در جلوگیری از سو abuse استفاده جنسی کودکان و اجرای قانون کیفری فدرال منع تولید یا توزیع مواد مربوط به استثمار جنسی از خردسالان ، از جمله به تصویر کشیدن خردسالان که رفتار صریح جنسی دارند ، دارد.

این به “صحنه های رقص شبیه سازی فعالیت های جنسی و یک صحنه نشان دادن سینه برهنه یک خردسال” اشاره دارد.

برای برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

کروز نوشت: “گرچه متمم اول از حمایت جدی از بیان هنری برخوردار است ، اما به افراد یا شرکت های سودجو اجازه تولید یا توزیع پورنوگرافی کودکان را نمی دهد.”

بری استیمسون فاکس نیوز در تهیه این گزارش مشارکت داشته است

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *