Home / جدید ترین های دنیا / تد کروز: بسیاری از مردان لیبرال هرگز توپ نمی کارند

تد کروز: بسیاری از مردان لیبرال هرگز توپ نمی کارند

تد کروز ، سناتور جمهوری خواه تگزاس روز جمعه گفت که مردان دموکرات در پاسخ به کلیپی درباره احزاب آشکار جنسیت از “نمایش روزانه” با ترور نوح “توپ رشد نمی کنند”.

نظرات کروز در یک بازتوییت از روزنامه دیلی وایر منتشر شد ، که توییتی را با مقاله ای با عنوان عنوان کرد: “ترور نوح ، کمدین از احزاب افشای جنسیت آزرده خاطر شد: کودک هنوز رابطه جنسی را انتخاب نکرده است.” کروز بازتوییت مجدد می گوید: نقطه عادلانه. بسیاری از مردان لیبرال هرگز گوی رشد نمی کنند …. “

در طول قسمت روز سه شنبه برنامه “نمایش روزانه” ، نوح اظهار داشت که وسایل آتش بازی که در مهمانی جنسیت استفاده شد ، آتش سوزی در سن برناردینو ، کالیفرنیا آغاز کرد که باعث سوختن بیش از 7500 هکتار شد. (مرتبط: پلوسی در کالیفرنیا آتش سوزی می کند: “مادر زمین عصبانی است”)

بیشتر بخوانید:  ترامپ هرل را در یک رقابت نزدیک برای مجلس نمایندگان ایالات متحده در نیومکزیکو تأیید می کند

نوح در ادامه با انتقاد از احزابی که جنسیت آنها را فاش می کنند ، گفت: “این افشاگری های جنسیتی بسیار طولانی بوده است. در این مرحله ، حزب افشای جنسیت اکنون یکی از خطرناک ترین سازمان های تروریستی است. آنها طرفداران داعش ، القاعده ، تیلور سویفت و احزاب افشاگر جنسیت هستند. آرام ، Swifties. ” (مرتبط: ترور نوح می گوید مهمانی های جنسیتی “پیر” هستند زیرا بچه ها برای انتخاب جنسیت خود خیلی جوان هستند)

بیشتر بخوانید:  جو بایدن پس از آنكه سیاست خود را سیاست خود اعلام كرد ، تنها چند هفته پیش مشكوك است

نوح ادامه داد: “صرف نظر از همه آسیب هایی که می تواند ایجاد کند ، جشن دستگاه تناسلی کودک بسیار منسوخ شده است.” “مانند هر آنچه در مورد رابطه جنسی می آموزیم ، افشاگری در مورد رابطه جنسی فقط باید در زمانی اتفاق بیفتد که کودک به اندازه کافی بزرگ باشد تا جنسیت واقعی خود را بداند و برای خسارت آتش سوزی مقداری پول نقد ارائه دهد.”

بیشتر بخوانید:  لایحه تسکین ویروس کرونا در جمهوری خواه در سنا غرق می شودمنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

صندلی کالینز در حالی که مین در “Leans Democrat” رقابت می کند در خطر است

مطابق آخرین تجزیه و تحلیل مرکز سیاست دانشگاه ویرجینیا ، سناتور سوزان کالینز از ماین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *