Home / زندگی / تجمع ترامپ در نوادا تمسخر میلیونی

تجمع ترامپ در نوادا تمسخر میلیونی

نشانه های زیادی در این هفته وجود دارد که دانستن اینکه از کجا شروع شود دشوار است.

آیا باید به همان اندازه توجه کنیم که ترامپ روز شنبه به فاکس نیوز گفت که تیراندازی مرگبار توسط یک گروه ویژه فدرال به مایکل رینوال ، مظنون جناح چپ در قتل یک گروه شبه نظامی راستگرای حمایت از ترامپ در پورتلند ، هفته گذشته ، یک حمله بود. آیا “قصاص” لازم بود؟ از این گذشته ، هیچ ابهامی در کلمه وجود ندارد. اشاره به نوعی قصاص پیش بینی شده دارد. در این زمینه ، این بدان معناست که ترامپ یا دستور قتل غیرقانونی را صادر کرده یا آن را رد کرده است. واضح است که ما در این دوره وحشیانه به یک یادآوری احتیاج داریم: رهبران دموکرات از قتل انتقام حمایت نمی کنند ، و دموکراسی ها با به دست گرفتن جوخه های مرگ می میرند.

یا باید به عنوان رهبری بیانیه خارق العاده طرفداران منفور ترامپ و جنایتکار راجر استون را داشته باشیم که اگر ترامپ در انتخابات در ماه نوامبر شکست خورد ، باید فوراً حکومت نظامی اعلام کند ، کلینتون ، مارک زاکربرگ ، روزنامه نگاران مخالف ترامپ و حتی دفاع قبلی را دستگیر کند. وزیر امور خارجه جیم ماتیس در مورد اتهام غیرمعمول “فتنه”؟ استون – که همیشه گوش ترامپ را داشته و مدتهاست یکی از اراذل و اوباشی است که ترامپ به طور معمول برای مشاوره خارج از جعبه به آنها متوسل می شود – در توضیح توضیح داد ، احتمالاً به نفع آمریکایی هایی است که هنوز آنقدر ساده لوح هستند که تصور کنند ما در یک دموکراسی متکثر زندگی می کنیم. جایی که قدرت به جای اینکه به زور اسلحه به آن چسبیده باشد ، به صورت مسالمت آمیز تحویل داده می شود ، این “جنگ” است ، و چون این یک جنگ است ، ترامپ باید به نمایندگان فدرال دستور دهد تا برگه های رای گیری در نوادا را تصاحب کنند تا تحمل باخت انتخاباتی.

بیشتر بخوانید:  مترقیان از تیم سیاست خارجی بایدن انتقاد می کنند

نفس عمیق بکشید ، سپس یک دقیقه در مورد شیوع صریح خود مراقبه کنید. دموکراسی ، در جهان بینی سنگ / ترامپ ، باید لحظه ای که ناراحت می شود کنار گذاشته شود و جایگزین گلوله اسلحه شود. اگر این شما را از نور روز ترساند ، نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد.

یا باید این واقعیت را که از اواسط ماه اوت تاکنون در سراسر غرب آمریکا حدود 5 میلیون جریب سوخته است ، در پیش زمینه قرار دهیم؟ در اواخر هفته گذشته ، امروز ایالات متحده آمریکا من اظهار داشتم که مساحت زمین تخریب شده تقریباً به اندازه کل ایالت نیوجرسی است. تا زمانی که این مطلب را بخوانید و در طی این هفته وزش باد شدید انتظار می رود ، تقریباً مسلم است که بزرگتر از نیوجرسی خواهد بود. با این حال ، تیم ترامپ ، با ادامه جنگ ظالمانه خود علیه محیط زیست ، تصمیم گرفت تا منکر تغییر اقلیم را به عنوان مقام ارشد در سازمان ملی اقیانوسی و جوی منصوب کند.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

بله ، این بحث یک پیشنهاد آشغال بود

جو بایدن معاون رئیس جمهور سابق و دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در اولین مناظره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *