Home / جدید ترین های دنیا / تام ولف ، فرماندار پنسیلوانیا ، محدودیت های ویروس کرونا ویرایش قانون اساسی و قاضی فدرال است

تام ولف ، فرماندار پنسیلوانیا ، محدودیت های ویروس کرونا ویرایش قانون اساسی و قاضی فدرال است


یک قاضی فدرال روز دوشنبه حکم داد که فرماندار تام وولف محدودیت های اپیدمی را برای الزام مردم به ماندن در خانه اعمال کرد ، محدودیت هایی را برای اندازه اجتماعات وضع کرد و دستور تعطیلی شرکت های “غیرقابل پایدار برای زندگی” را داد ، که خلاف قانون اساسی است.

قاضی دادگاه منطقه ای ایالات متحده ویلیام استیکمن چهارم ، منصوب رئیس جمهور دونالد ترامپ ، در دادخواست خود علیه ولف ، یک دموکرات و وزیر بهداشت وی ، طرف شاکیان از جمله آرایشگاه ها ، سالن های سینما ، فروشنده بازار کشاورزان ، مربی اسب و چندین مقام جمهوری خواه است.

بیشتر بخوانید:  وکلا خواهان پایان دادن به ممنوعیت حمل و نقل هستند که مرکز فارمویل برای حمل و نقل وضع کرده است

استیكمن در قضاوت خود نوشت كه سیاست های اپیدمیولوژیكی دولت ولف اغراق آمیز و خودسرانه بوده و حقوق اساسی شهروندان را نقض می كند.

استیکمن نوشت: تلاش های فرماندار برای کند کردن شیوع ویروس کرونا “با حسن نیت برای رسیدگی به موارد اضطراری بهداشت عمومی بوده است. اما حتی در شرایط اضطراری نیز اختیارات دولت نامحدود نیست.” “قانون اساسی نمی تواند مفهوم” عادی جدید “را بپذیرد ، به موجب آن آزادی های اساسی مردم تحت اقدامات اضطراری اضطراری آشکار قرار گیرد.

به گفته وکیل توماس دبلیو کینگ سوم ، که نماینده شاکیان است ، این حکم به این معنی است که محدودیت های کنونی ، از جمله محدودیت هایی که اندازه اجتماعات داخلی و خارجی را محدود می کند ، قابل اعمال نیست.

بیشتر بخوانید:  دن کوتس ، رئیس اطلاعات سابق دوره ترامپ ، برای نظارت بر انتخابات ، یک کمیته کنگره فراخوانده است

“این واقعاً 100٪ به نفع ماست. دادگاه از همه نظر احكام فرماندار و وزیر بهداشت را خلاف قانون اساسی دانست. این بدان معنی است كه آنها دیگر نمی توانند این كار را انجام دهند و در گذشته نیز نباید این كار را می كردند.

سخنگوی ولف گفت مدیریت در حال بررسی این تصمیم است. بلافاصله مشخص نبود که ولف درخواست تجدید نظر می کند یا خیر.

بیشتر بخوانید:  چاک شومر از حزب جمهوری خواه می خواهد تا ترامپ را برای انتقال مسالمت آمیز قدرت تحت فشار قرار دهد

دادگاه ها به طور مداوم اعتراضات به اقتدار ولف برای دستور تعطیلی شرکت ها در طی همه گیر شدن را رد می کنند و بسیاری از محافظه کاران دیگر ، جمهوری خواه و دموکرات ، اقدامات مشابهی را انجام داده اند که ویروس در سراسر کشور گسترش یافته است.

از آن زمان Wolf محدودیت های بسیاری را کاهش داده و به شرکت ها امکان بازگشایی و لغو سفارش در خانه را در سراسر کشور داده است.

اما در تابستان ، دولت وی در پاسخ به میزان بالای آلودگی در برخی از نقاط ویروس ، دور جدیدی از محدودیت های اپیدمی در سراسر کشور را در بارها ، رستوران ها و اجتماعات بزرگتر در محیط داخلی اعمال کرد. این کشور برای رویدادهایی که در داخل منزل برگزار می شود بیش از 25 نفر و برای رویدادهای خارج از کشور بیش از 250 نفر محدودیت تجمع را تعیین کرده است. همچنین اشغال در اکثر مشاغل به 75٪ ظرفیت و 50٪ در تئاترها ، سالنهای ورزشی ، سالنها و مراکز تجاری محدود شده است.

بیشتر بخوانید:  "آزمایشات انسانی روی سیاه پوستان": سانی هاستین دادرسی های Tuskegee را فراخوانی می کند ، می گوید جامعه سیاه پوستان نباید به واکسن به ترامپ اعتماد کنند

برخی از شهرستانها مانند آلژنی و فیلادلفیا محدودیت های همه گیر خود را دارند. روز دوشنبه ، کینگ گفت که معتقد است حکم قاضی نیز این امر را باطل می کند.

این دادخواست با حکم دولت گرگ که مردم را ملزم به ماسک زدن در ملا public عام می کند ، اعتراض نکرد.

پنسیلوانیا اظهار داشت که از زمان ابتلا به بیماری همه گیر بیش از 145000 نفر در سراسر کشور به این ویروس مبتلا شده اند. بیش از 7800 نفر کشته شدند.

بیشتر بخوانید:  قضات: ترامپ نمی تواند مردم را از نقشه های منطقه خارج کند

مشترک شدن در خبرنامه روزانه ما

حق چاپ © 2020 واشنگتن تایمز ، LLC.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

معاون رئیس جمهور سابق ComEd به جرم طرح رشوه خواری اعتراف کرد

معاون سابق رئیس کمدی روز سه شنبه در نقش خود در دادسرا به عنوان رشوه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *