Home / آمریکا / تام بردی به دنبال ورود به باشگاه تاریخی در فصل اول با دزدان دریایی است

تام بردی به دنبال ورود به باشگاه تاریخی در فصل اول با دزدان دریایی است

تام بردی تلاش خود را برای ادعای Super Bowl برای هفتمین بار از روز یکشنبه و در مسیر پیتون منینگ ، تنها بازیکنی که با دو تیم رینگ می گیرد ، آغاز می کند.

بردی به لیست بازیکنان هافبک پیوست که در پایان کار تیم خود را تغییر داد و هنگامی که نیو انگلند میهن پرستان را به مقصد Buccaneers Tampa Bay ترک کرد. تعداد زیادی از بازیکنان تالار مشاهیر بوده اند که منتقل شده اند ، اما هیچ یک به موفقیت منینگ نرسیده اند.

بردی ، 43 ساله ، 4057 یارد و 24 پاس تاچ داون را شلیک کرد. نیوانگلند 12 بر 4 بود اما در دور اول توسط تنسی تایتان حذف شد. آخرین برداشتی که بردی از میهن پرستان کرد ، انتخاب شش لوگان رایان بود.

تام بردی (12) ، مهاجم Tampa Bay Buccaneers در حین تمرین اردوگاه فوتبال فوتبال NFL 28 آگوست ، در Tampa ، فلوریدا پاس داد (AP Photo / Chris O’Meara)

در این مرحله سرنوشت او با دزدان دریایی مشخص نشده است. اما او اسلحه هایی را در اطراف خود دارد تا تقریباً فوراً به موفقیت برسد.

در زیر لیست بازیکنان تالار مشاهیر را که در پایان کار خود تیم عوض کرده اند ، بخوانید.

2020 NFL Season: همه آنچه باید قبل از KICKOFF بدانید

**

پیتون منینگ

پیتون منینگ شماره 18 دنور برونکوس پس از غلبه بر پاتریوت های نیوانگلند در مسابقات قهرمانی AFC در ورزشگاه اقتدار ورزشی در مایل High در 24 ژانویه 2016 در دنور ، کلرادو ، از زمین خارج شد.  برونکوس با نتیجه 20 بر 18 پاتریوت ها را شکست داد.  (عکس از جاستین ادموندز / گتی ایماژ)

پیتون منینگ شماره 18 دنور برونکوس پس از غلبه بر پاتریوت های نیوانگلند در مسابقات قهرمانی AFC در ورزشگاه اقتدار ورزشی در مای لایت در 24 ژانویه 2016 در دنور کلرادو از زمین خارج شد. برونکوس با نتیجه 20 بر 18 پاتریوت ها را شکست داد. (عکس از جاستین ادموندز / گتی ایماژ)

بیشتر بخوانید:  دیوید ورمسر: در حالی که ترامپ در تلاش است تا "جنگ های بی پایان" را متوقف کند ، گفتگوهای صلح پرمخاطره بین افغانستان و طالبان آغاز می شود

پیتون منینگ با تیم های ایندیاناپولیس کلت زندگی شغلی عالی داشت. وی 13 سال در کولتس بوده و یک فصل را به دلیل مصدومیت از ناحیه گردن از دست داده است. او به کولتس کمک کرد Super Bowl XLI را بدست آورد اما در سال 2012 تیم را ترک کرد و به Denver Broncos پیوست. در حالی که فصل آخر او در دنور عالی نبود ، Broncos موفق شد به Super Bowl 50 برسد و برنده شود. این دومین عنوان در حرفه وی بود.

جو مونتانا

هافبک جو مونتانا برای پاس در برابر پیتسبورگ استیلرز در بازی کارت وحشی AFC 1993 در استادیوم Arrowhead در 8 ژانویه 1994 در کانزاس سیتی ، میسوری ، بار دیگر شماره 19 را از کانزاس سیتی رئیس جدا می کند.  رئیس ها در وقت های اضافه 27 بر 24 فولاد را شکست دادند.  (عکس از جوزف پترونیت / گتی ایماژ)

هافبک جو مونتانا برای پاس در برابر پیتسبورگ استیلرز در بازی کارت وحشی AFC 1993 در استادیوم Arrowhead در 8 ژانویه 1994 در کانزاس سیتی ، میسوری ، بار دیگر شماره 19 را از کانزاس سیتی رئیس جدا می کند. رئیس ها در وقت های اضافه 27 بر 24 فولاد را شکست دادند. (عکس از جوزف پترونیت / گتی ایماژ)

جو مونتانا در فاصله سالهای 1979 تا 1992 تیم سانفرانسیسکو 49ers را به چهار قهرمانی سوپربول رساند و به عنوان بزرگترین هافبک تاریخ تاکنون شناخته می شود. با این حال ، با رفتن نینرها از مونتانا قبل از فصل 1993 ، تالار مشاهیر پایان یافت. او به کانزاس سیتی روئرز پیوست و توانست 25 مسابقه انجام دهد و در مقدماتی با آنها 2-2 به پایان برسد. پس از فصل 1994 بازنشسته شد.

68 بازیکن NFL به دلیل نگرانی در مورد ویروس کرونا ، فصل 2020 را ترک می کنند

جو نامات

پاسدار جو نامات ، شماره 12 از رم های لس آنجلس ، دوباره در یک مسابقه فوتبال NFL در 11 دسامبر 1977 در لس آنجلس Memorial Coliseum در لس آنجلس ، کالیفرنیا ، برای پاس مقابل Falcons آتلانتا سقوط می کند.  نامات در سال 1977 با رمز بازی می کند (عکس از Focus On Sport / گتی ایماژ)

خط حمله Jo Namath ، شماره 12 قوچهای لس آنجلس ، دوباره در یک مسابقه فوتبال NFL در 11 دسامبر 1977 در تالار یادبود لس آنجلس در لس آنجلس ، کالیفرنیا به دلیل پاس مقابل Falcons آتلانتا سقوط می کند. نامات در سال 1977 با رمز بازی می کند (عکس از Focus On Sport / گتی ایماژ)

بیشتر بخوانید:  پس از اولین حضور تام بردی ، مقدسین کامرون جردن به Pirates ضربه می زند

جو نامات بیشتر به این دلیل شناخته می شود که جت های نیویورک در Super Bowl III بالتیمور کلت ها را شکست می دهند. جت ها به نوعی تصور غیرقابل تصوری را به وجود آوردند که به پیشرفت نامات برای حضور در تالار مشاهیر آینده کمک می کند. اما در اواخر زندگی حرفه ای خود را در کنار قوچهای لس آنجلس یافت. او در سال 1977 در چهار مسابقه با رمس ظاهر شد و در دو مسابقه برنده شد. با این حال ، پات هادن تازه کار اصلی خواهد بود و نامات بازنشسته خواهد شد.

جانی یونیتاس

هافبک شماره 19 جانی یونیتا از شارژر سن دیگو از پایان دفاع دفاعی جک یانگبلود شماره 85 رم های لس آنجلس در حدود سال 1973 در یک مسابقه فوتبال NFL در استادیوم جک مورفی در سن دیگو ، کالیفرنیا فرار می کند.  بازی Unitas با شارژر در سال 1973 (عکس از Focus On Sport / گتی ایماژ)

هافبک شماره 19 جانی اونیتا از شارژر سن دیگو در پایان یک بازی دفاعی NFL در استادیوم جک مورفی در سن دیگو ، کالیفرنیا از خط دفاعی جک یانگبلود شماره 85 رم های لس آنجلس در سال 1973 شتافت. یونیتاس در سال 1973 با Chargers بازی کرد. (تمرکز بر ورزش / گتی ایماژ)

وقتی به جانی یونیتا فکر می کنید ، زندگی افسانه ای او با کلت های بالتیمور به ذهن خطور می کند. او از سال 1956 تا 1972 برای کلتس بازی کرد و در مسابقات Super Bowl و سه قهرمانی NFL به قهرمانی رسید. در سال 1973 ، او آخرین عکس خود را با شارژرهای سن دیگو گرفت. این تیم 2-11-1 به پایان رسید و یونیتاس 471 یارد و پاس تاچ داون داشت. در کل تیم فقط 9 پاس تاچ داون داشت. دن ووتس که در آن فصل تازه کار بود ، 6 پاس گل TD داشت. یونیتا پس از فصل بازنشسته شد.

بیشتر بخوانید:  بایدن پس از حمله کمین به قانونگذاران در کالیفرنیا ، سلاح ها را تحت فشار قرار می دهد

برت فاور

هافبک تیم مینه سوتا وایکینگ ها ، برت فاور ، در مرکز شهر ، پس از مصدومیت از هافبک میهن پرستان نیوانگلند ، به یک گاری کمک کرد تا او را از زمین خارج کند.

هافبک تیم مینه سوتا وایکینگ ها ، برت فاور ، در مرکز شهر ، پس از آسیب دیدگی از هافبک میهن پرستان نیوانگلند ، به یک گاری کمک کرد تا آن را از زمین پاک کند.
(AP)

برت فاور هر کجا که می رفت با اسلحه پشت ضربه می زد. او 16 فصل با گرین بی پکرز بازی کرد ، زیرا قبل از فصل 1992 با شاهین های آتلانتا با آنها معامله کرد. فاور پس از 2007 اجازه بسته بندی را داد و یک و دو فصل دیگر با تیم وایکینگهای مینه سوتا در نیویورک جت بازی کرد. او با Packers یک Super Bowl را برنده می شود و در حالی که با وایکینگ ها است تقریباً دیگری را می سازد.

نورم ون بروکلین

نورم ون بروکلین از سال 1949 تا 1957 هافبک تیم رمس لس آنجلس بود. هلندی پس از شش بازی در Pro Bowl پس از فصل 1957 بازنشسته شد ، اما شش ماه بعد به عقاب های فیلادلفیا بازگشت و به استادیوم فوتبال بازگشت. او می توانست سه فصل دیگر را در Pro Bowl جمع کند و در آخرین فصل خود – 1960 All-Pro لقب گرفت. او دو عنوان NFL کسب کرد – یکی با Rams و دیگری با Eagles.

بیشتر بخوانید:  سارا سندرز از وودوارد انتقاد می کند و وی را "یکی دیگر از مجرمان رسانه ای لیبرال ... تلاش برای سرنگونی رئیس جمهور" توصیف می کند.

بازیکنان پیشکسوت NFL که نقش های ذخیره را در سال 2020 انجام می دهند

آه آدرس

با وجود اینکه فقط چهار فصل با غول های نیویورک بازی کرد ، YA Tittle یکی از بزرگترین هافبک های حق رای دادن به حساب می آید. اما قبل از اینکه در سال 1961 به تیم غول پیوست ، در تیم های بالتیمور کلت و سانفرانسیسکو 49ers بازی کرد. او بین سالهای 1951 و 1960 چهار بار طرفدار 49ers بود. او کار خود را با هفت انتخاب Pro Bowl و سه All-Pro به پایان رساند. جایزه MVP 1963 را دریافت کرد.

جورج بلاندا

جورج بلاندا هر مرد NFL بود. او می توانست تا 48 سالگی در لیگ پرتاب ، لگد ، مسابقه و بازی کند. او کار خود را با شیکاگو خرس در سال 1949 آغاز کرد ، و در سال 1950 در بالتیمور کلت بازی کرد ، اما سپس دوباره از سال 1951 تا 1958 برای خرس بازی کرد. 1959 اما در سال 1960 با هیوستون اویلرز بازگشت تا سال 1966 که به Oakland Riders بپیوندید. او در طول حرفه خود سه قهرمانی AFL را کسب کرد.

فران تارکینگتون

فرن تارکینگتون در طول زندگی حرفه ای خود هر کجا بازی می کرد ، موفق شد. او دو طلسم با مینه سوتا وایکینگ ها و دیگری با غول های نیویورک داشت. با این حال ، او بدون مسابقات قهرمانی NFL یا Super Bowl Ring به کار خود پایان داد. او 9 انتخاب برای Pro Bowl و MVP داشت.

وارن مون

مون طی 17 فصل در چهار تیم NFL بازی کرد.  او در اینجا نشان داده می شود که در سال 1998 برای سیاتل سیهاوکس بازی می کند.

مون طی 17 فصل در چهار تیم NFL بازی کرد. او در اینجا نشان داده می شود که در سال 1998 برای سیاتل سیهاوکس بازی می کند.
(رویترز)

وارن مون یک بازیکن 9 بار حرفه ای بود و برنده جایزه تهاجمی نوجوانان در سال 1990 شد. وی در طول زندگی طولانی حرفه ای خود فصلی را با تیم های هوستون اویلرز ، مینه سوتا وایکینگ ها و سیاتل سی هاوکس گذرانده است. اگرچه ماه هرگز در Super Bowl ظاهر نشد ، اما توانست 49،325 گارد و 291 فرود را پرتاب کند.

بیشتر بخوانید:  گزارش می دهد ، ماهیگیر 14 ساله میشیگان پس از اینکه توسط دستگاه برداشت ذرت مورد سو run قصد قرار گرفت ، جان خود را از دست داد

کن استپلر

“مار” در فصل 1976 با تیم اوکلند رایدرز سوپر کاسه را به دست آورد. وی در طول زندگی حرفه ای خود بیشتر موفقیت خود را با Raiders داشته است. او در طول فصل 1980 موفق شد در یک مسابقه پلی آف با هیوستون اویلرز ظاهر شود اما این اتفاق می افتد. او دو فصل گذشته قبل از بازنشستگی با نیواورلئان ساینتس بازی کرد.

برای پوشش بیشتر NFL در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

کورت وارنر

کوارتب وارنر کارینالز آریزونا پس از شکست کاردینال مقابل پیتسبورگ استیلرز در مسابقه فوتبال NFL Super Bowl XLIII در تامپا ، فلوریدا ، 1 فوریه 2009 ، زمین را ترک می کند. رویترز / پیر دوچارم

کوارتب وارنر کارینالال آریزونا بعد از شکست کاردینال از پیتسبورگ استیلرز در مسابقه فوتبال NFL Super Bowl XLIII در تامپا ، فلوریدا ، 1 فوریه 2009 ، زمین را ترک می کند. رویترز / پیر دوچارم

کرت وارنر با تیم St. Louis Rams قهرمان Super Bowl بود و در اواخر دهه 1990 و اوایل دهه 2000 “بزرگترین نمایش در زمین چمن” را رهبری کرد. اگرچه به نظر می رسید که کار او زمانی که در نیویورک غول بود و کار خود را به اِل منینگ از دست داد پایان یافت ، بین سالهای 2005 تا 2009 شاهد تجدید حیات خود در کاردینال های آریزونا بود.

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *