Home / آمریکا / تام بردی ، آماده بازی Drew Press ، Saints در هفته اول فصل NFL شوید

تام بردی ، آماده بازی Drew Press ، Saints در هفته اول فصل NFL شوید

برای اولین بار در 20 سال گذشته ، تام بردی روزهای یکشنبه لباس متفاوتی به تن می کند.

دنیا عادت کرده است که بردی پیراهن شماره 12 خود را با نشان نیو انگلستان میهن پرستان به تن می کند ، امتیازی که وی را به شش عنوان سوپر باول پس از انتخاب وی در دور ششم مسابقه NFL 2000 رسانده است. اما در سال 2020 ، یکی از عجیب ترین سالهای اخیر حافظه ، تصمیم بردی برای ترک تعجب آور نبود.

2020 NFL Season: همه آنچه باید قبل از KICKOFF بدانید

هنگامی که هفته اول بردی از روز یکشنبه آغاز می شود ، تالار مشاهیر آینده در رنگ های Tampa Bay Buccaneers در نیواورلئان در برابر تالار همرزمان درو بریز و مقدسین لباس می پوشد.

بیشتر بخوانید:  بیل دی بلازیو از برنامه اصلاح شده بازگشایی مدرسه شهر نیویورک "بسیار مطمئن" است

این مسابقه هفته اول در FOX در ساعت 4:25 بعد از ظهر ET شامل دو نفر از بزرگترین هافبک های آن دوران و دو کاپیتان بزرگترین میدان پاس در NFL خواهد بود. Brees در 77،416 یارد شماره 1 و Brady در 74571 یارد شماره 2 است. Brees همچنین دارای رکوردهای NFL برای تکمیل و لمس کردن است.

نیواورلئان: از فصل 2020 این تیم چه چیزی باید بدانم

بیشتر بخوانید:  آزمایش COVID-19 تمرکز را از دقت به سرعت تغییر می دهد

برایس ، که مقدسین را به سه قهرمانی متوالی NFC North هدایت کرده است ، امسال کوتاه خواهد شد ، به خصوص از نظر بسیاری که پنجره مسابقات تقریباً بسته شده است. تیم مقدسین که به امتیاز متوالی 13-3 دست یافت ، در دو فصل گذشته تنها تیم برنده این بخش بود.

نیواورلئان در هر نتیجه مقدماتی در حافظه اخیر در اشتباه بوده است. سه سال پیش ، مقدسین صلح را به شما ، مری ، به مینه سوتا وایکینگ ها بخشیدند ، و با گذشت زمان ، استفون دیگس در مقیاس بزرگ مورد استقبال قرار گرفت. در فصل بعد ، عدم تماس وحشتناک در مسابقات قهرمانی NFC برابر رامز لس آنجلس مانع صعود مقدسین به Super Bowl شد و سال گذشته نیو اورلئان دوباره به دست وایکینگ ها سقوط کرد ، به هدایت کرک کوزینز ، هافبک ، که مینه سوتا را به پیروزی در وقت های اضافه رساند. .

بیشتر بخوانید:  بایدن آبجی به آتش نشانان شانکسویل داد: "من به قول های خود عمل می کنم"

BUCCANEERS Tampa Bay: آنچه باید درباره فصل 2020 این تیم بدانند

از طرف دیگر ، Buccaneers با پشت سر گذاشتن هافبک جیمز وینستون ، که 5109 یارد پاس و 33 تاچ دون را پرتاب کرد ، رکورد 7-9 را در سال 2019 به پایان رساند. با این حال ، او موفق شد 30 رهگیری در لیگ را کنار بگذارد و با یک شکست پنج خطا روبرو شود ، این تصمیم تصمیم مربی بروس آریانس را برای کار راحت پس از برادی بدل کرد.

بیشتر بخوانید:  ناسا مرتباً فضانوردان را برای انجام مأموریت های جدید جسورانه و پنهان از راز انتخاب می کند

یک سال بعد ، وینستون خلیج تمپا را ترک کرد و در حمایت از بریز با مقدسین قرارداد بست.

هنگامی که بردی با Buccaneers قرارداد امضا کرد ، همبازی سابق و ستاره اصلی او ، راب گرونکوفسکی ، گره گشایی شد و از میهن پرستان به خلیج تامپا داد و ستد کرد.

برای پوشش بیشتر ورزش در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

بیشتر بخوانید:  دایره ای کامل برای جتس گور در حالی که با دشمن آشنا در دهه 49 روبرو هستید

گرونکوفسکی را به مخلوط سلاح اضافه کنید که شامل گیرنده های دوربرد برای مایک ایوانز و کریس گادوین و پشت سر هم لئونارد فورنت است که تیم هفته گذشته پس از آزادی جکسونویل جگوارز ، این تیم را امضا کرد.

دزدان دریایی بیشتر عناوین خبری غیررسمی این بخش را تحت سلطه خود درآوردند ، اما مقدسین هنگامی که بعد از ظهر یکشنبه در نیواورلئان به مصاف یکدیگر می روند ، حرفی برای گفتن دارند.

آسوشیتدپرس در این گزارش مشارکت داشته است.

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *