Home / زندگی / تأخیر در اخذ تابعیت ممکن است از رای دادن بسیاری از مهاجران جلوگیری کند

تأخیر در اخذ تابعیت ممکن است از رای دادن بسیاری از مهاجران جلوگیری کند

در اواسط ماه مارس ، USCIS خدمات شخصی را در دفاتر مزرعه خود در میان بیماری همه گیر ویروس کرونا به حالت تعلیق درآورد. هیتلاگ گفت ، هنگامی که بازگشایی آن در 4 ژوئن آغاز شد ، پردازش درخواست های شهروندی را از جمله “انجام هرچه بیشتر مصاحبه به روش ایمن برای کارمندان و مردم ما” از سر گرفت.

این مراسم همچنین مراسم سوگند شخصی را از سر گرفت ، البته با سرعت کم و در مقیاس بسیار کم ، به منظور مطابقت با پروتکل های فاصله اجتماعی. برخی از گروه های طرفداری و کارشناسان امور مهاجرت از USCIS خواستار برگزاری مراسم مجازی برای کمک به تسریع روند کار شده اند ، اما آژانس گفته است که اداره بخش تابعیت آن به طور م effectivelyثر چالش های لجستیکی را ایجاد می کند.

بیشتر بخوانید:  این مسابقات معنای انتخابات آمریكا برای پیشرفت آب و هوا را خواهد داد

داگ رند ، یکی از بنیانگذاران مهاجرت بی حد و حصر و یکی از اعضای ارشد فدراسیون دانشمندان آمریکایی ، گفت: “در این مرحله ، شکی نیست که USCIS در سال جاری عملاً صدها هزار نفر را از حق رأی محروم خواهد کرد.” “این زندگی مردم را به شدت مختل خواهد کرد.”

جولیانا زمنس کوتینیو دیاس ، دستیار حقوقی از برزیل ، انتظار می رود که به موقع برای رأی دادن شهروند ایالات متحده شود. برنامه تابعیت وی در حال حاضر همچنان در هاله ای از ابهام است. (با مجوز از جولیانا زمینیس کوتینیو دیاس)

روندهای تابعیت در یک سال انتخابات افزایش می یابد و بلافاصله پس از آن کاهش می یابد. پیش از همه گیری ، مشارکت ملی برای آمریکای جدید ، ائتلافی از ایالت ها و سازمان های محلی و فدرال که به شهروندان جدید کمک می کند تا برای رأی دادن ثبت نام کنند ، تخمین زده بود که 860،000 نفر تا پایان سال باید شهروند ایالات متحده شوند.

بیشتر بخوانید:  مایا مور و جاناتان آیرونز: بیش از یک داستان عاشقانه

بر اساس تجزیه و تحلیل مرکز تحقیقات پیو که اوایل سال جاری منتشر شد ، بیش از 23 میلیون آمریکایی متولد خارجی ممکن است بخشی از کل رای دهندگان در پاییز امسال باشد. این تقریباً از هر 10 آمریکایی 1 نفر است که یک رکورد محسوب می شود. در واقع ، تعداد شهروندان جدید از زمان انتخابات گذشته تنها از مرز پیروزی ترامپ در فلوریدا ، پنسیلوانیا ، آریزونا و میشیگان بیش از حد عبور کرده است و قسمتهای زیادی از رشد رای دهندگان واجد شرایط برای هر ایالت از سال 2016 را به خود اختصاص داده است.

بیشتر بخوانید:  درس اشتباه ملت

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

ترامپ آمریکا را تهدید می کند: انتخاب مجدد ، یا نه

دونالد ترامپ روز یکشنبه 27 سپتامبر 2020 در یک کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید صحبت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *