Breaking News
Home / آمریکا / بیل ماهر اعتماد میهمانان به بایدن را مسخره می کند: “شما بچه ها از طریق قبرستان سوت می زنید”

بیل ماهر اعتماد میهمانان به بایدن را مسخره می کند: “شما بچه ها از طریق قبرستان سوت می زنید”

بیل ماهر ، مجری برنامه “Real Time” به اندازه مهمانان جمعه شب او در مورد پیروزی جو بایدن در ماه نوامبر مطمئن نبود.

ماهر با استناد به گفته های خود “کشف وحشتناک” نات سیلور ، تحلیلگر انتخابات ، که اخیراً تصمیم گرفت اگر بایدن با رای کمتر از 1 درصد آرا popular عمومی را بدست آورد ، فقط “6 درصد شانس” داشت که از طریق انتخابات رئیس جمهور شود. دانشکده.

به همین ترتیب ، اگر بایدن رای 1 یا 2 درصدی مردم را به دست آورد ، “22 درصد شانس” برای انتخاب بعلاوه “46 درصد شانس” با حاشیه آرا popular بین مردم 2 تا 3 درصد خواهد داشت.

ماهر گفت: “بنابراین او می تواند 3 درصد برنده شود و هنوز کمتر از نیمی از شانس پیروزی در انتخابات را دارد.” “شما باید 5 یا 6 درصد قبل از اینکه 98 درصد شانس پیروزی در انتخابات را داشته باشید ، بدست آورید. این کشور محروم است.”

بیشتر بخوانید:  پروژه لینکلن احتمال نامزدی Scutus ترامپ را به شدت محکوم می کند

نویسنده جسیکا یلن ، گزارشگر سابق CNN ، با اشاره به نظرسنجی های انجام شده توسط بایدن در طول سال “به طور باورنکردنی سازگار” ، هرگونه ایجاد وحشت در میان دموکرات ها را رد کرد و ادعا کرد که “به طور مداوم 6 امتیاز افزایش یافته است” در برابر رئیس جمهور ترامپ ، اضافه کرد که این تعداد نشان نمی دهد به “بدترین حالت” همانند سال 2016.

بیل ماهر می گوید ، ترامپ ، RNC به او اجازه می دهد در مورد شانس های بایدن “بسیار عصبی” باشد

بیشتر بخوانید:  ترامپ پس از توافق صربستان و کوزوو نامزد دوم جایزه صلح نوبل را دریافت کرد

پیتر هامپی ، یکی از مشارکت کنندگان در Vanity Fair ، به ضعف نظرسنجی های ترامپ در میان افراد مستقل و زنان اشاره کرد و تأکید کرد که “تغییر اساسی” در میان رای دهندگان “به چیزی کاملاً چشمگیر نیاز دارد.”

سال 2016 چطور؟ همپی اصرار داشت: “مسئله این است که 2016 نیست.” “مردم چهار سال را با دونالد ترامپ گذرانده اند. از زمان روی کار آمدن وی یک نوع قضاوت صورت گرفته است … و جو بایدن هیلاری کلینتون نیست. او نیست.”

ماهر پاسخ داد ، “من می دانم.” “اما آنچه نیت سیلور می بیند ، اهمیتی ندارد. زیرا 5 یا 6 درصد در این کشور بیش از حد است. این یک پیروزی بزرگ ، بزرگ ، بزرگ است. و اگر او این کار را نکند – و در پایان مسابقات شدت می گیرد! شما مانند هیئت هایی هستید که من قبل از انتخابات استفاده کردم.” آخرین مورد مستقیم است … شما بچه ها در قبرستان جیر جیر می کنید. “

“شما مانند لوحی هایی هستید که من قبلاً قبل از انتخابات گذشته درست روی آن قرار داشتم … شما بچه ها در قبرستان قلم می زنید.”

– بیل ماهر

یلن موضع خود را دو برابر کرد و به ماهر گفت که او معتقد است دیدن ترامپ برای متقاعد کردن بقیه رای دهندگان مردد برای حمایت از وی “بسیار دشوار” است ، و خاطرنشان کرد که این نظرسنجی نشان می دهد پیام وی در مورد “قانون و نظم” وضعیت او را در میان رای دهندگان بهبود نداده است.

بیشتر بخوانید:  غاز استون می گوید با رهبر طالبان "با عشق" رفتار خواهد کرد زیرا شما "می خواهید مردم تغییر کنند".

ماهر لیلین گفت: “تا الان. حالا”.

“آیا فکر می کنید تغییر شکل می دهد؟” یلین پاسخ داد.

ماهر گفت: “می تواند.” “مردم به طور كلی خشونت در خیابان را دوست ندارند. منظورم این است كه ، بله ، حق با شماست. وقتی او می گوید ،” من كسی هستم كه از شما محافظت می كند “، آنها این را نمی فهمند. این را بخرید. آنچه می گویند این است:” جو بایدن شفا دهنده است و ما باید الان شفا دهیم. ” اما این می تواند تغییر کند. “

بیشتر بخوانید:  راسل ویلسون با عملکردی مقابل شاهین ها به استیو یونگ در باشگاه اختصاصی خط حمله می پیوندد

برای برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

ماهر قبلاً در مورد شانس بردن بایدن در ماه نوامبر شک و تردید کرده بود. ماه گذشته ، جوی رید ، خبرنگار MSNBC ، گفت که “پس از انعقاد کنوانسیون ملی جمهوری خواهان” بسیار احساس تنش می کند.

ماهر گفت: “من در این مورد اعتماد به نفس کمتری دارم – ممکن است مربوط به انتشار کنفرانس آنها باشد ، اما نسبت به یک ماه پیش احساس اعتماد به نفس کمتری دارم.” “من مانند 4 سال پیش در این زمان بسیار عصبی هستم.”

بیشتر بخوانید:  جوی جونز می گوید 11 سپتامبر به ما یادآوری می کند ، "ما در یک تیم هستیم."

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *