Breaking News
Home / جدید ترین های دنیا / بیش از 200 زن جمهوریخواه امسال صندلی های خود را در خانه تماشا کردند و رکورد قبلی را شکستند

بیش از 200 زن جمهوریخواه امسال صندلی های خود را در خانه تماشا کردند و رکورد قبلی را شکستند

نیوز گزارش داد ، بیش از 200 زن جمهوریخواه امسال به مجلس نمایندگان ایالات متحده راه یافتند و رکورد 135 سال گذشته را شکست.

در حالی که سال 2018 تعداد بی سابقه ای از زنان را به کنگره آورد ، تنها 13 عضو مجلس نمایندگان از جمهوری ها بودند و باعث شد این حزب فعالانه زنان بیشتری را برای تصدی پست های رسمی جذب کند.

لیز چنی ، رئیس جمهوریخواه مجلس ، در مصاحبه ای با CBS News پس از از دست دادن مجلس نمایندگان در سال 2018 توسط حزب جمهوری خواه ، گفت: “ما باید اطمینان حاصل کنیم که از زنان جمهوری خواه به عنوان کاندیدا کمک و پشتیبانی می کنیم ، کار بهتری انجام دهیم.”

رئیس کنگره جمهوری خواه مجلس لیز چنی رویترز / آرون بی. برنشتاین

ژنوئو کالینز ، که در تلاش برای برکناری نماینده کالین ، نماینده دموکرات است ، گفت: “مادربزرگ من اولین زنی بود که به شورای شهر دالاس انتخاب شد و این در سال 1957 بود ، بنابراین من توسط زنان قبیله ای محاصره شدم و من فکر می کنم ناامیدکننده است که مشاهده نکنم در مجلس نمایندگان ایالات متحده از دید یک زن جمهوریخواه منعکس شود.” همه از تگزاس گرفته تا نویز.

بیشتر بخوانید:  اختصاصی: مایک پنس می گوید مسئولیت مالی باید تا بعد از ویروس کرونا ادامه داشته باشد

وی گفت: “این واقعیت که فقط 13 زن جمهوری خواه وجود دارد به این معنی است که صدا ، دیدگاه و تجربیات ما قادر به شکل دادن به سیاست نیستند و آنها واقعاً کمک می کنند تا سوزن به پایین خط منتقل شود تا تأثیر واقعی بگذارد.”

سخنان وی توسط نماینده ایالت آیووا ، اشلی هنسون ، كه در حال رقابت با ابی فینكنائر دموكرات تازه وارد در منطقه اول كنگره این ایالت است ، تکرار شد.

بیشتر بخوانید:  ترامپ و بایدن در تاریخ 11 سپتامبر در شانکسویل دیدار کردند

هنسون به نیوزی گفت: “اگر به تعداد زنان جمهوریخواهی كه امسال نامزد شده اند ، نگاه كنید ، این امر طرف دیگر ماجرا را بازگو می كند – اینكه زنان جمهوری خواه مایل به مشاركت هستند.” (مرتبط: این متصدیان حزب جمهوری خواه آسیب پذیر خطر از دست دادن کرسی های خود را متحمل می شوند و این حزب برای اکثریت حزب هزینه دارد)

بیشتر بخوانید:  تماس با همه میهن پرستان: در بسته محرک بعدی ویروس کرونا می خواهید چه مواردی را ببینید؟

پیش بینی ها نشان می دهد در حالی که نامزدهای زن جمهوری خواه در صندلی های امن در میشیگان ، کلرادو و سایر ایالت ها تقریباً تضمین می کنند که بیش از 13 زن جمهوری خواه در مجلس نمایندگان در کنگره بعدی خدمت خواهند کرد ، بعید است حزب آنها اکثریت مجلس نمایندگان را بدست آورد.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller News Foundation به طور آزاد در دسترس هر ناشر خبره ای است که می تواند مخاطبان زیادی را فراهم کند. برای فرصت های صدور مجوز محتوای اصلی ما ، لطفاً با [email protected] تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید:  فلاش بک: آیزنهاور یک ماه قبل از انتخابات 1956 در تاریخ تعطیلات صندلی اسکاتوس را به دست گرفت

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

7 نفر برای تکمیل باقی مانده دوره جان لوئیس در کنگره رقابت کردند

آتلانتا (AP) – پس از اینکه جان لوئیس به مدت 34 سال در کنگره در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *