Home / جدید ترین های دنیا / بهترین انتخاب بایدن برای بیش از 65 سال: نظرسنجی

بهترین انتخاب بایدن برای بیش از 65 سال: نظرسنجی


بر اساس نظرسنجی دانشگاه مونموث نشان می دهد که حزب دموکرات با برتری 9 امتیازی نسبت به رئیس جمهور ترامپ در میان رای دهندگان ثبت نام شده و 7 امتیاز از رای دهندگان بالقوه ، مورد علاقه سالمندان در رقابت 2020 کاخ سفید است.

این نظرسنجی نشان می دهد که بایدن در مقایسه با رای دهندگان ثبت نام شده 65 سال و بالاتر 11 امتیاز از آقای ترامپ جلوتر است.

بیشتر بخوانید:  سناتور دوم جمهوری خواه "نه" برای تصدی کرسی دادگاه قبل از انتخابات

به طور سنتی ، رای دهندگان جوان تر به دموکرات ها و رای دهندگان مسن تر به جمهوری خواهان رای می دهند. رأی دهندگان مسن همچنین بخشهای زیادی از منتخبان ایالت میدان جنگ را شامل می شوند.

نظرسنجی ها در خروج از سال 2016 نشان داد که آقای ترامپ جمعیت 65 ساله را با 7 امتیاز بیش از هیلاری کلینتون گرفت. این همچنین نشان می دهد که آقای ترامپ برنده این گروه از رای دهندگان در ایالات نبرد میشیگان ، پنسیلوانیا و ویسکانسین است.

بیشتر بخوانید:  دونالد ترامپ در آیووا 3 امتیاز از جو بایدن پیروز شد و در جورجیا مساوی شد و در تگزاس 3 نظرسنجی 3 امتیاز بالاتر بود

نظرسنجی مونموث که روز پنجشنبه منتشر شد نشان داد که بایدن در میان رأی دهندگان ثبت شده 35 تا 49 سال و 19 امتیاز در میان رأی دهندگان ثبت شده سنین 18 تا 34 نیز 15 امتیاز پیش است.

در همین حال ، آقای ترامپ با 50 سال تا 64 سال از بایدن 7 امتیاز جلوتر است.

مشترک شدن در خبرنامه روزانه مامنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

هیئت سانسور فیس بوک زودتر از آنچه انتظار می رفت در آستانه انتخابات راه اندازی شد

یک هیئت نظارت جدید که وظیفه نظارت بر تصمیمات اجرای محتوای فیس بوک را بر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *