Home / زندگی / بهبودی در حال کند شدن است ، اما انتظار نداشته باشید كنگره وارد عمل شود

بهبودی در حال کند شدن است ، اما انتظار نداشته باشید كنگره وارد عمل شود

“اگر دموکرات ها درخواست بیش از آنچه جمهوری خواهان تمویل مالی می کنند ، [Senate Majority Leader] ریدل گفت که میچ مک کانل هزینه های خوبی را سپری می کند ، قضات تأیید می کنند “و افزود که برخی از اعضای حزب جمهوری خواه از این که کنگره 3 تریلیون دلار برای کمک به COVID-19 هزینه کند ، به تلافی جنبش حزب چای که پس از رکود اقتصادی 2008 به وجود آمد ، ترس داشتند.

بیشتر بخوانید:  All the Fury: رقابت ریاست جمهوری سال 2020 کجا ایستاده است

مک کانل بسته امدادی دیگری را که روز چهارشنبه تصویب شده است زیر سوال برد. وی در مراسمی در کنتاکی گفت: “من نمی دانم بسته دیگری در چند هفته آینده وجود دارد یا خیر.”

اگرچه بعید است گزارش شغل کنگره را نشان دهد ، اما سایر داده های منفی اقتصادی ، اگر به اندازه کافی شدید باشد ، ممکن است باشد. ریدل به دلیل تمدید مزایای بیکاری و چک های محرک ، سطح درآمد شخصی را که در واقع با شروع رکود اقتصادی ویروس کرونا افزایش یافته است ، کنترل می کند. اگر این میزان بیش از حد کاهش یابد ، می تواند منجر به بازگشت طرفین به میز مذاکره شود.

بیشتر بخوانید:  ما وارد دوره "مارک زندگی سیاه" شده ایم

کلتون شکست های مشاغل کوچک یا کاهش هزینه های مصرف کننده را که حدود 68 درصد از تولید ناخالص داخلی را تشکیل می دهد ، مشاهده می کند. و البته وال استریت. وی گفت: “بازار سهام به وضوح چیزی است كه ترامپ در حال تماشای آن است.”

پینکر گفت ، همه اینها به معنای انتظار بیشتر برای شاخص های اقتصادی برای ترغیب کنگره به عمل است ، که برای رای دهندگانی که آنها نمایندگی دارند بد است.

بیشتر بخوانید:  شمارنده | ملت

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

با تدریس گورباچف ​​| ملت

استفان کوهن ممنون از اینکه ثبت نام کردید. برای بیشتر ملتآخرین نسخه ما را بررسی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *