Home / جدید ترین های دنیا / بعد از پیشنهاد رأی مضاعف از سوی ترامپ ، توئیتر و فیس بوک بار دیگر مداخله می کنند

بعد از پیشنهاد رأی مضاعف از سوی ترامپ ، توئیتر و فیس بوک بار دیگر مداخله می کنند


روز شنبه ، پرزیدنت ترامپ پس از اینکه او در سیستم عامل خود ارسال کرد که مردم باید از طریق پست رای دهند و سپس دوباره شخصاً رای دهند ، مجدداً از توئیتر و فیس بوک خواست که مداخله کنند.

توییتر و فیس بوک هر دو روی پست های یکسانی کار کردند که آقای ترامپ روی سیستم عامل خود قرار داد و رای دهندگان کارولینای شمالی را ترغیب کرد تا دو بار در انتخابات ریاست جمهوری رای دهند.

بیشتر بخوانید:  گزارش تحریریه: - واشنگتن تایمز

“برای اطمینان از نظرسنجی های خود ، آنها را امضا کنید و آنها را زود ارسال کنید. هنگامی که نظرسنجی ها باز شد ، به محل رای گیری خود بروید تا ببینید آیا تعداد آنها وجود دارد. اگر نه ، رأی دهید!” آقای ترامپ بخشی از سیستم عامل ها را پست کرد.

توییتر با انتشار اطلاعیه ای به پست آقای ترامپ یا توییت خود نوشت که این قانون قوانین یکپارچگی مدنی و انتخاباتی شرکت را نقض می کند ، اما با محدودیت های خاص در سیستم عامل باقی خواهد ماند.

بیشتر بخوانید:  پیش از اعلام ترامپ ، امی کانی بارت ، نامزد دیوان عالی کشور از حمایت محافظه کاران برخوردار است

کاربران نمی توانند یک توییت را “پسندیده” یا به آن پاسخ دهند ، و به شرط محدودیت های تعیین شده توسط توییتر ، نمی توان آن را به اشتراک گذاشت یا بازتوییت کرد.

توییت آقای ترامپ توئیتر “مردم را به رای دادن دو بار” ترغیب کرد توضیح دادوی گفت: “رای دادن دو بار در کارولینای شمالی غیرقانونی است.”

توییتر توضیح داد: برای محافظت از مردم در توییتر ، ما در محدودیت پخش توییت ها به مردم توصیه می کنیم که اقداماتی را انجام دهند که ممکن است در طول رای گیری غیرقانونی باشد یا منجر به ابطال رای آنها شود.

بیشتر بخوانید:  جونز: جانشین گینسبورگ باید منتظر بماند تا بعد از انتخابات

فیس بوک همچنین اجازه داده بود که پست آقای ترامپ در شبکه اجتماعی وی باقی بماند ، اما در کنار آن اطلاعیه ای قرار داد که به کاربران می گوید رأی گیری از طریق پست “دارای اعتبار طولانی سابقه است”. کاربران هنوز هم می توانند نظر دهند و به اشتراک بگذارند.

اقدامات اخیر توییتر و فیس بوک در پاسخ به رئیس جمهور یکسان با نحوه برخورد آنها با حمله مشابه به رای گیری نامه ای است که او در 4 سپتامبر در سیستم عامل ها ارسال کرد.

بیشتر بخوانید:  مقامات مبارزات انتخاباتی ترامپ چندین روش را برای دستیابی به پیروزی نشان می دهند ، از جمله "زمین لغزش" بالقوه

انتظار می رود میلیون ها نفر از آمریکایی ها در مسابقه بین نامزد فعلی جمهوری خواه آقای ترامپ و رقیب دموکرات ها ، جوزف آر. بایدن ، به عنوان یک نتیجه از بیماری همه گیر ویروس کرونا ، از طریق پست رای دهند.

رئیس جمهور در هفته های گذشته بارها به رای گیری از طریق پست حمله کرده و ادعا کرده است که منجر به تقلب گسترده خواهد شد – برخلاف آنچه مقامات انتخابات گفتند این نگرانی ها بی اساس است.

بیشتر بخوانید:  در حالیکه نمایندگان تایلند به اصلاحات قانون اساسی رای می دهند ، اعتراض می کنند

مشترک شدن در خبرنامه روزانه مامنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

معاون رئیس جمهور سابق ComEd به جرم طرح رشوه خواری اعتراف کرد

معاون سابق رئیس کمدی روز سه شنبه در نقش خود در دادسرا به عنوان رشوه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *