Breaking News
Home / جدید ترین های دنیا / بعد از توییت ترامپ ، پنتاگون ستاره ها و راه راهها را نمی بندد

بعد از توییت ترامپ ، پنتاگون ستاره ها و راه راهها را نمی بندد

وزارت دفاع آمریكا روز پنجشنبه در نامه ای به روزنامه نظامی استارز و استریپس گفت كه دیگر قصد بستن بندر را ندارد.

به گزارش آسوشیتدپرس ، این ایمیل که به ناشر رسانه ارسال شد ، یک هفته پس از آن بود که دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا در توئیتر خود نوشت که بودجه روزنامه مستقل ادامه خواهد یافت ، با وجود یادداشت وزارت دفاع که خواستار توقف انتشار روزنامه تا 30 سپتامبر است.

بیشتر بخوانید:  یک سازمان حقوق بشر: ده ها تحقیق در بلاروس ، در میان اعتراضات

ترامپ در توییتر خود نوشت: “ایالات متحده بودجه ستارگان و ستارگان زیر ساعت من را قطع نخواهد کرد.” “این همچنان یک منبع عالی اطلاعاتی برای ارتش بزرگ ما خواهد بود!” (مرتبط: برعکس ، ترامپ می گوید بودجه Stars and Stripes ادامه خواهد داشت)

به گزارش آسوشیتدپرس ، کاخ سفید قبل از این توئیت حتی در مورد تعطیلی ستارگان و راه راهها توضیحی نداده است حتی در بودجه رئیس جمهور. اما یک گروه از سناتورهای دو حزب هفته گذشته در نامه ای به مارک اسپر ، وزیر دفاع ، علیه این اقدام صحبت کرد و روزنامه را “بخشی اساسی از آزادی مطبوعات در کشور ما دانست که به همان جمعیتی که برای دفاع از این آزادی متهم هستند ، خدمت می کند.”

سرهنگ ارتش پاول هاورستيك ، سرپرست مدير فعاليت رسانه هاي دفاعي در پنتاگون ، به ناشر ستارگان و خطوط ماکس لدرر گفت ، اما روزنامه نياز به ارائه برنامه بودجه براي سال آينده دارد. به گزارش آسوشیتدپرس ، مجلس بودجه ای را شامل بودجه برای این روزنامه تصویب کرد ، اما سنا هنوز نتوانسته است آن را نهایی کند.

بیشتر بخوانید:  دیده بان حقوق بشر: بولیوی علیه مورالس انگیزه سیاسی داردمنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

مشاجره وكلا بر سر سو mal عملکرد دستگاه رأی دهی جورجیا ، رفع برنامه ریزی شده

آتلانتا (AP) – مقامات انتخاباتی جورجیا می گویند در حال اجرای یک تغییر نرم افزار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *