Home / زندگی / برکناری مدیر کل اداره پست لوئیس دگوئی ، با هر روش قانونی یا قانون اساسی لازم

برکناری مدیر کل اداره پست لوئیس دگوئی ، با هر روش قانونی یا قانون اساسی لازم

مسخره است اگر س askال شود آیا مدیر ارشد پست لوئیس دیگوئی باید در شرایطی بماند که این اهدا کننده بزرگ و رسوا به مبارزات انتخاباتی دونالد ترامپ می تواند سیستم پستی را در آستانه انتخاباتی که در آن سرنوشت رئیس جمهور ممکن است افزایش یابد یا سقوط کند ، لکه دار کند. برای رای گیری از طریق پست.

طرح مدیر پست برای برچیدن خدمات پستی کاملاً مستند است. مارک دیموندشتاین ، رئیس فدراسیون کارگران پست ایالات متحده ، خاطرنشان می کند که “در اواسط ماه ژوئیه ، مدیر کل DeJoy Post اجرای یک سری سیاست های جدید باعث کندی و تاخیر در ارسال نامه شد.” “این اقدامات شامل حذف خودسرانه اضافه کاری ، کاهش نقل و انتقالات نامه و نیاز به اجرای به موقع همه چیز بود ، حتی اگر این به معنای ترک مقادیر زیادی نامه پستی بدون تحویل باشد.”

بیشتر بخوانید:  کارگران شرکت های هواپیمایی به دنبال مذاکره با سنا برای رهایی بیشتر از بیماری همه گیر هستند

تعارضات منافع به خوبی توسط مدیر پست مستند شده است. “USPS فقط در 10 هفته گذشته 14000000 دلار به XPO Logistics پرداخت كرده است. مدیر كل اداره پست لوئیس دی گوی در حال سرمایه گذاری تا 75 میلیون دلار در XPO Logistics است.” او توضیح می دهد شهروند عمومی “این یک جعل آشکار حوزه عمومی برای منافع شخصی مستقیم و قابل توجه است.”

اکنون شواهد انفجاری مربوط به تخلفات مالی مبارزات انتخاباتی به دست آمده که نشان دهنده فساد مالی در مقیاسی است که می تواند منجر به زندانی شدن دی جوی شود. تحقیق توسط واشنگتن پست، که در آخر هفته گزارش شد ، نشان می دهد که

کمپین پویای جمع آوری کمک مالی لوئیس دی گوی ، که به وی کمک کرد تا به عنوان برجسته ترین کارگزار نفوذ جمهوری خواهان در کارولینای شمالی و سرانجام به عنوان رئیس خدمات پستی ایالات متحده شناخته شود ، بیش از یک دهه است که با روشی که بسیاری از کارمندان تحت فشار برای کمک های سیاسی به نامزدهای جمهوری خواه تحت فشار قرار دارند ، مورد حمایت قرار گرفته است. کارمندان سابق می گویند ، Money DeJoy بعداً با پاداش پرداخت کرد.

آنچه کارمندان DeJoy توصیف می کنند به عنوان طرح “یونجه دهنده” شناخته می شود. این ادعا می شود که DeJoy مرتکب جنایات شده است ، قانون فدرال و ایالتی در کارولینای شمالی است. وی خاطرنشان می کند: “چنین تخلفاتی از سوی فدرال دارای یک قانون محدود پنج ساله است.” نامه. “در کارولینای شمالی هیچ قانونی برای جرایم ، از جمله تخلفات مالی کمپین ، وجود ندارد.”

بیشتر بخوانید:  چرا لبرون جیمز راست نژادپرستان را مرعوب می کند

جوش استین ، دادستان کل کارولینای شمالی گفت آخرین اتهامات علیه دی جوی “تحقیق شایسته” است.

بنابراین مدیر پست که قبلاً دچار مشکلات زیادی شده بود ، اکنون در یک مشکل بسیار بزرگتر قرار داشت. مشکلات DeJoy فراتر از حوزه حقوقی است. وقتی مدیر پست ماه گذشته در جلسه دادرسی مجلس نمایندگان شهادت داد ، ادعاها را مبنی بر اینکه وی عمداً خدمات پستی را در آستانه انتخابات تضعیف کرده است ، بررسی کرد ، جیم کوپر ، نماینده دموکرات تنسی ، درخواست شدآیا به بسیاری از مدیران ارشد خود در ازای کمک به کمپین ترامپ با پاداش یا پاداش پرداخت کرده اید؟ مدیر پست پاسخ داد: “این ادعای شرم آوری است ، آقا ، و من از آن ناراحت هستم.” سپس فرمود: جواب منفی است.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

شمارش معکوس: 38 روز تا انتخابات

سو کو دموکراسی در معرض خطر است. شمارش معکوس برای فراتر از آن: 38 روز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *