Home / عمومی / برنامه ریزی خانواده به دلیل قاعده سقط جنین از برنامه تنظیم خانواده فدرال خارج است

برنامه ریزی خانواده به دلیل قاعده سقط جنین از برنامه تنظیم خانواده فدرال خارج است

والدین برنامه ریزی شده به دلیل قانون جدید دولت ترامپ مبنی بر منع ارجاع سقط جنین به ارائه دهندگان خدمات درمانی ، برنامه Title X دولت فدرال را که برنامه های کم درآمد خانواده را تأمین می کند ، ترک می کند.

این سازمان پس از آنكه دادگاه تجدیدنظر در روز جمعه به دولت ترامپ اجازه داد با اجرای قانون به اصطلاح “پوزه” جلو برود ، خروج خود را از روز دوشنبه اعلام كرد.

الکسیس مک گیل جانسون ، “ما برای جلوگیری از سقط جنین از بیماران ، مورد آزار و اذیت قرار نخواهیم گرفت.” برنامه ریزی شده پدر بودن سرپرست و مدیر عامل فدراسیون آمریکا روز دوشنبه در یک تماس خبری گفت.

بیشتر بخوانید:  گفته می شود که کیفرخواست مایکل کوهن قریب الوقوع است زیرا مقام ترامپ در حال بررسی همکاری با دادستان است

مک گیل جانسون گفت که از هر 10 دریافت کننده عنوان X حدود چهار نفر از برنامه ریزی خانواده برای خدمات بهداشتی استفاده می کنند. وی گفت بسیاری از افراد بدون هیچ گونه گزینه ای برای به دست آوردن خدمات تولید مثل متوقف می شوند.

وی گفت: “در جاهایی مانند یوتا ، كه والدین برنامه ریزی شده تنها ذینفع قانون X یا مینه سوتا هستند ، كه والدین برنامه ریزی شده 90 درصد از بیماران با عنوان X را خدمت می كنند ، برای سایر مراكز بهداشتی به سختی می توان فاصله را از بین برد.”

وی از بحث در مورد میزان درآمد شرکتهای وابسته به والدین برنامه ریزی شده از طریق عنوان X امتناع ورزید ، اما طبق گفته لس آنجلس تایمز ، 60 میلیون دلار بودجه برنامه به کلینیک های تنظیم خانواده می رود.

بیشتر بخوانید:  شان هانیتی در واقع دموکرات ها را مسئول تیراندازی در OJ می داند

برخی دیگر در این فراخوان تأکید کردند که افراد کم رنگ به طور نامتناسبی از کمبود ارائه دهندگان آدرس X متضرر خواهند شد و از سنا خواستند تا قانون هزینه های دولت مصوب مجلس را تصویب کند تا از اجرای قانون توسط دولت جلوگیری کند.

در بیانیه ای خاردار ، HHS نشان داد که مقررات جدید هنگام اعلام اعطای آخرین کمک هزینه های فصل X در حال اجرا بوده و هر یک از “گیرندگان کمک هزینه انتخاب گزینه پذیرش کمک مالی و مطابقت با مقررات برنامه را دارند یا اگر تمایل ندارند کمک هزینه را قبول نمی کنند.”

بیشتر بخوانید:  11 نفر در یک کنیسه پیتزبورگ درخت زندگی در یک جنایت ظاهراً متنفر کشته شدند

HHS ادامه داد که والدین سازمان یافته اکنون بیماران خود را رها می کنند.

در این بیانیه آمده است: “برخی از ذی نفعان در حال حاضر دولت را مسئول اقدامات خود می دانند – پس از آنكه تصمیم به پذیرش كمك مالی گرفتند در حالی كه مقررات مربوط به آن را رعایت نكردند – و آنها تعهدات خود را برای خدمت به بیماران خود تحت این برنامه رها می كنند.” “HHS از بسیاری از افرادی که در برنامه Title X به خدمات خود ادامه می دهند سپاسگزار است و ما تلاش خواهیم کرد تا خدمات به همه بیماران ادامه یابد.”

سازمان های برنامه ریزی شده والدین تا عصر دوشنبه نامه هایی را با وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده ارسال می کنند تا این اقدام را به دولت اطلاع دهند. دوشنبه آخرین مهلتی بود که دولت برای گیرندگان عنوان 10 برای تأیید انطباق آنها با قانون gag و تهیه یک برنامه عملی برای انطباق تعیین کرد.

بیشتر بخوانید:  ترامپ از "دو ملت بزرگ" تشکر می کند: الماس و ابریشم

مدافعان فرزندآوری در کسب تصمیمات دادگاه علیه القاعده موفقیت های مختلفی داشته اند. قضات منطقه در سه پرونده جداگانه دولت را به طور موقت از ادامه سیاست منع کردند ، اما این دستورات به طور موقت توسط هیئت 3 قاضی دادگاه نهم تجدیدنظر ایالات متحده متوقف شد. روز جمعه ، هیئتی متشکل از 11 قاضی دادگاه تجدیدنظر از بازگرداندن احکام جلوگیری از سیاست ترامپ خودداری کردند.

بیشتر بخوانید:  آندرس مانوئل لوپز اوبرادور ، نامزد پوپولیست با اکثریت قاطع رئیس جمهور مکزیک انتخاب شد

هیئت 11 نفره قاضی بحث های شفاهی را برای هفته آغاز 23 سپتامبر در نظر گرفت. مشخص نیست که آیا این استدلال ها به توقف القاعده یا مزایای اصلی مشروعیت سیاست های دولت ترامپ و هلن کراسنف ، معاون رئیس جمهور برنامه ریزی شده برای روزنامه نگاران ، در تماس مطبوعاتی می پردازد.

جعبه مطبوعاتی TPM را پشتیبانی کنید

  • مشارکت ها به ما امکان می دهد روزنامه نگاران بیشتری استخدام کنیم
  • مشارکت ها به ما امکان می دهد عضویت رایگان را به افرادی که توانایی مالی پرداخت آن را ندارند ارائه دهیم
  • این مشارکت ها از روزنامه نگاری مستقل و غیر شرکتی پشتیبانی می کندمنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

در یک تصمیم 5-4 ، دادگاه عالی تلاشهای پرخاشگرانه اوهایو برای پاکسازی لیست رای دهندگان را تأیید کرد

روز دوشنبه ، دادگاه عالی ایالات متحده تلاش اوهایو برای پاکسازی لیست رای دهندگان را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *