Home / جدید ترین های دنیا / برلوسکونی ظاهر شد: نخست وزیر سابق پس از COVID بیمارستان را ترک کرد

برلوسکونی ظاهر شد: نخست وزیر سابق پس از COVID بیمارستان را ترک کرد


روم (خبرگزاری فرانسه) – سیلویو برلوسکونی ، نخست وزیر پیشین ایتالیا ، که پس از بهبودی از شکست بسیار مورد لطمه قرار گرفت ، روز دوشنبه پس از یک حمله “بدخیم” COVID-19 از بیمارستان مرخص شد که به گفته وی جدی ترین چالشی است که تاکنون با آن روبرو شده است.

برلوسکونی 83 ساله که کت و شلوار پوشید و پس از برداشتن ماسک صورتش لبخند زد ، گفت پزشکان بیمارستان سان رافائل میلان به وی گفتند که وی بالاترین میزان ویروسی را که در دهها هزار نمونه گرفته شده مشاهده کرده اند ، دارد. شش ماه گذشته

بیشتر بخوانید:  اتیوپی یک شخصیت برجسته مخالف را به تروریسم متهم می کند

یک برلوسکونی پرشور از ایتالیایی ها خواست که ویروس را جدی بگیرند و “سخت” در پنهان کردن دستورات ، هنجارهای فاصله اجتماعی و شستشوی مکرر دست متعهد شوند. وی درخواست ویژه ای از دانش آموزان ایتالیایی کرد ، میلیون ها نفر از آنها برای اولین بار از اوایل ماه مارس ، زمانی که ایتالیا کانون شیوع در اروپا و تعطیل شدن مدارس بود ، به مدرسه بازگشتند.

بیشتر بخوانید:  سالت لیک سیتی در حال بررسی محدودیت دسترسی پلیس به تجهیزات نظامی است

برلوسکونی که دارای مشکلات قلبی بود و از ضربان ساز قلب استفاده می کرد ، از پزشکان خود تشکر کرد و اعتراف کرد که اکثر ایتالیایی های همسن وی از ویروس جان سالم به در نبرده اند.

وی گفت: “من بر آنچه كه شاید جدی ترین چالش زندگی خود می دانم غلبه كرده ام.”

آزمایش برلوسکونی در 2 سپتامبر از نظر ویروس مثبت بود و در 4 سپتامبر با شروع ذات الریه به سان رافائل وارد شد. وی به مراقبت ویژه احتیاج نداشت ، اما از دکتر وی ، آلبرتو زانگریلو ، نقل شده است که اگر برلوسکونی در ماه مارس بیمار شد – در اوج شیوع ایتالیا هنگامی که بیمارستان های لومباردی طغیان می کرد – او قطعاً می مرد.

بیشتر بخوانید:  True the Foot یک کمپین تبلیغاتی سراسری را هشدار می دهد که از هرج و مرج انتخابات هشدار می دهد

برلوسکونی حتی از تخت بیمارستان به مبارزات انتخاباتی خود برای انتخابات اداری آینده ادامه داد و خواستار تجمع حزب خود Forza Italia شد و از ایتالیایی ها خواست تا رأی دهند.

نخست وزیر سه بار ، یک مغول رسانه ای که برای اولین بار در سال 1994 قدرت سیاسی را به دست گرفت ، پس از بهبودی از مشکلات حقوقی ، رسوایی های شخصی ، مشکلات قلبی و عقب ماندگی های سیاسی در حرفه خود موفق شد.

بیشتر بخوانید:  گزارش: موارد سو m رفتار در پلیس آلبوکرک تشدید می شود

راست میانه فورزا ایتالیا ، که زمانی قدرت مسلط در سیاست ایتالیا بود ، اکنون در حال انجام یک نظرسنجی تک رقمی و احزاب محافظه کار بیشتری مانند شریک ائتلاف کوچکتر خود ، لیگ را ردیابی می کند.

مشترک شدن در خبرنامه روزانه ما

حق چاپ © 2020 واشنگتن تایمز ، LLC.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جو یورگنسن ، نامزد لیبرال ، لیست دادگاه عالی خود را راه اندازی می کند

جو یورگنسن ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری لیبرتاریان ، لیستی انتخابی از دو گزینه احتمالی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *