Home / جدید ترین های دنیا / بررسی واقعی: آیا 7 نفر از اعضای Antiva به دلیل شروع آتش سوزی در مدفورد ، اورگان دستگیر شدند؟

بررسی واقعی: آیا 7 نفر از اعضای Antiva به دلیل شروع آتش سوزی در مدفورد ، اورگان دستگیر شدند؟

تصویری که برای فیس بوک ارسال شده ادعا می کند که هفت فعال ضد ویروس در مدفورد ، اورگان به علت آتش سوزی دستگیر شده اند.

حکم: اشتباه است

اداره پلیس مدفورد و کلانتری شهرستان جکسون این ادعا را رد کردند. FBI در پورتلند گفت كه شایعات مبنی بر اینکه “تندروها” باعث آتش سوزی در اورگان شده اند “صحت ندارند”.

بررسی واقعیت:

طی روزهای اخیر اطلاعات غلطی در مورد منشأ آتش سوزی های ساحل غربی منتشر شده است. این پست ویژه در فیس بوک ادعا می کند که هفت فعال ضد ویروس در مدفورد به دلیل آتش سوزی در اورگان دستگیر شده اند.

بیشتر بخوانید:  ترامپ دستورالعمل منع حفاری دریایی در فلوریدا تا سال 2032 را امضا کرد

در این پست آمده بود: “7 نفر از اعضای آنتیفا به دلیل آتش سوزی در بازداشت هستند.” اسکنر پلیس مدفورد.

اداره پلیس مدفورد ادعای دستگیری افراد وابسته به آنتیفا را به اتهام آتش سوزی در 9 سپتامبر رد کرد. دولت در یک پست فیس بوکی گفت: “ما این شخص را به جرم آتش سوزی دستگیر نکرده ایم ، یا کسی را که با آنتیفا یا” پسران مغرور “مرتبط باشد دستگیر کرده ایم. ما همچنین در طول روز این موضوع را می شنیدیم. همچنین گزارش شده است که هیچ تجمع تایید شده ای در آنتیفا صورت نگرفته است.

بیشتر بخوانید:  کامالا هریس از سوال بسیج در دیوان عالی کشور طفره می رود

ستوان مایک پدرو از اداره پلیس مدفورد در یک ایمیل برای تأیید حقیقت شما در روز دوشنبه گفت: “به دلیل آتش سوزی دستگیر شده است و هیچ اطلاعاتی مبنی بر اینکه فرد مظنون ارتباطی با آنتیوا دارد یا اینکه پسران برد به اشتباه گزارش نشده است.”

Oregon Live در 11 سپتامبر گزارش داد که مردی از اورگان ، که توسط کلانتری شهرستان جکسون به نام مایکل جارود باکلا شناخته می شود ، به اتهام آتش سوزی در شهرستان جکسون ، جایی که مدفورد واقع است ، دستگیر شد. به گزارش ABC News ، پلیس گفت که سرانجام آتش سوزی با آتش سوزی آلمیدا ادغام شد.

بیشتر بخوانید:  ریچموند در جریان اعتراضات اسلحه گرم را بر اموال عمومی ممنوع می کند

دفتر کلانتری شهرستان جکسون همچنین در یک پیام مستقیم فیس بوک به بررسی واقعیت خود بگوید که ادعای پست “نادرست” است. (مرتبط: آیا این گزارش رادیویی پورتلند مبنی بر مشکوک بودن به آنتیفا و زندگی سیاه پوستان باعث تیراندازی فعالان آتش نشانی شده است؟)

دفتر FBI پورتلند در Prof. بیانیه 11 سپتامبر در توییتر ، این ادعا که “افراط گرایان” آتش سوزی های اورگان را آغاز کرده اند “خلاف واقع” است

“FBI پورتلند و آژانس های اجرای قانون محلی گزارش هایی را دریافت می کنند که افراط گرایان مسئول شروع آتش سوزی های اورگان هستند. FBI به همراه همکاران محلی و ایالتی ما بسیاری از این گزارش ها را بررسی کرده و آنها را نادرست دانسته است.” خواندن است بیانیه. “نظریه های توطئه و اطلاعات غلط منابع ارزشمندی را از آتش نشانان محلی و پلیس که به طور شبانه روزی برای کنترل این آتش سوزی ها کار می کنند ، می گیرد.”

بیشتر بخوانید:  جاش هاولی از Netflix خواست تا "Cyers" را حذف کندمنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

ترامپ در ماجرای رسوایی دلاور بایدن را هدف قرار داد

در جریان مناظره روز سه شنبه ، پرزیدنت ترامپ انتقاد از علاقه جوزف آر. بایدن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *