Home / جدید ترین های دنیا / بررسی واقعی: آیا 6 فعال آنتیفا در ارتباط با آتش سوزی در منطقه داگلاس ، اورگان دستگیر شده اند؟

بررسی واقعی: آیا 6 فعال آنتیفا در ارتباط با آتش سوزی در منطقه داگلاس ، اورگان دستگیر شده اند؟

یک پست در فیس بوک ادعا می کند که دفتر کلانتری منطقه داگلاس شش فعال ضد فساد را به دلیل شروع آتش سوزی های اورگان بازداشت کرده است.

حکم: اشتباه است

دفتر پلیس شهرستان داگلاس در بیانیه ای ادعای پست را رد کرد. FBI در پورتلند اظهار داشت كه ادعاهای “افراط گرایان” باعث آتش سوزی های اورگان “خلاف واقع” است.

بررسی واقعیت:

بر اساس روزنامه اورگنیان ، اورگان در حال حاضر با چندین آتش سوزی روبرو است که بیش از یک میلیون هکتار را سوزانده و حداقل 10 نفر را کشته است. در حالی که هنوز مشخص نیست که چگونه همه آتش سوزی ها آغاز شده است ، مقامات اعلام کردند که آتش سوزی آلمدا به عنوان آتش سوزی در حال بررسی است ، اما رسانه ها گزارش دادند.

بیشتر بخوانید:  وزارت خزانه داری قانونگذار اوکراینی را که با جولیانی دیدار کرد ، بایدن خاک تحریم کرد

یک پست ویروسی در فیس بوک ادعا می کند که اداره کلانتری شهرستان داگلاس شش فعال ضد ویروس را به اتهام آتش سوزی مربوط به آتش سوزی در این ایالت در بازداشت دارد. در این نشریه آمده است: “شركت پالت در اورگان تأیید كرد كه مهاجم آنتیفا عمداً مقابل دوربین قرار گرفته است.” “کلانتر منطقه داگلاس 6 نفر از عوامل آتش سوزی در آنتیفا را در بازداشت دارد. بسیاری از آتش سوزی ها در اورگان رخ داده است.

در حالی که در شرکت پالت آمریکا ، درست در شمال اورگان ، آتش سوزی داشت 8 سپتامبراین شرکت به دیلی کالر نیوز گفت که هیچ مدرک ویدئویی نشان نمی دهد که فعالان ضد ویروس آتش سوزی را آغاز کرده اند.

بیشتر بخوانید:  ترامپ 11.6 میلیارد دلار کمک فدرال به پورتوریکو برای سالها خسارت در طوفان ارائه می دهد

آماندا گریند ، سخنگوی آمریکایی پالت ، در یک ایمیل به DCNF گفت: “ما هیچ ویدیویی از آتش زدن کسی نداریم.” “ما نمی دانیم از کجا و چگونه شروع شده است.”

دفتر پلیس شهرستان داگلاس با انتشار بیانیه ای در فیس بوک این ادعا را دستگیر کرد که شش فعال ضد فساد را به دلیل آتش سوزی در شهرستان دستگیر کرده است. در این بیانیه آمده است: “شایعات مانند آتش سوزی گسترده شده است و در حال حاضر فرستندگان 9-1-1 و كارمندان حرفه ای ما با درخواست اطلاعات و پرسش در مورد شایعه نادرست مبنی بر دستگیری 6 عضو Antiva به دلیل آتش سوزی در منطقه داگلاس ، اورگان ، كنترل می شوند. درست!”

بیشتر بخوانید:  جو بایدن در سال 1991: من قصد دارم بمیرم و بروم تا سال 2020

کاپیتان تیموتی فاکس از پلیس ایالت اورگان در نامه ای به DCNF گفت که “هیچ یک از اینها درست نیست” در مورد دستگیری شش فعال ضد فساد. FBI نیز در پورتلند است بیانیه ای صادر شد 11 سپتامبر در توییتر آنها می گویند که آنها ادعاهای “افراطیون” را که آتش سوزی در اورگان ایجاد کرده اند بررسی کرده و آنها را “غیر واقعی” دانسته اند.

بیشتر بخوانید:  دموکرات های مجلس نمایندگان برای جلوگیری از تعطیلی لایحه موقت بودجه دولت را ارائه می دهند

به گفته تگی اومارا ، رئیس پلیس اشلند ، تحقیقات در مورد آتش سوزی آلمدا هیچ ارتباطی با فعالان ضد ویروس نشان نداده است. (مرتبط: آیا 183 نفر به جرم خروج عمدی از آتش بتونه های استرالیا دستگیر شدند؟)

اومارا به روزنامه اورگنیان گفت: “یک چیزی که می توانم بگویم این است که شایعات منتشر شده توسط آنتیوا 100٪ اطلاعات نادرست است.” وی افزود: “ما برخی شواهد داریم و هیچ كدام نشان دهنده آن جهت نیست.”

به نظر می رسد این شایعه در تاریخ 9 سپتامبر آغاز شده است توییت از طرف پل رومرو ، نامزد جمهوری خواه سابق مجلس سنا در اورگان ، تقریباً مشابه پست شما در فیس بوک است.

بیشتر بخوانید:  کمالا هریس نقش خود را در جلسات تأیید امی کانی بارت تأیید می کند

“اورگان در آتش است!” رومرو جیر جیر. شرکت پالت اورگان به دوربین تایید کرد که آنتیفا آتش سوزی ها را آغاز کرده است. کلانتر شهرستان داگلاس 6 عامل آتش سوزی آنتیفا را در بازداشت دارد. آتش سوزی های زیادی در اورگان رخ داده است. به وضوح موارد بیشتری برای ردیابی و دستگیری وی وجود دارد. دختر فرماندار کیت براون این. “

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller News Foundation به طور آزاد در دسترس هر ناشر خبره ای است که می تواند مخاطبان زیادی را فراهم کند. برای دریافت فرصت های صدور مجوز محتوای اصلی ما ، لطفاً تماس بگیرید [email protected].منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

سیا معتقد بود که کارزار انتخاباتی هیلاری کلینتون “باعث ایجاد یک رسوایی” در مورد روسیه می شود

سیا معتقد بود که هیلاری کلینتون و مبارزات انتخاباتی وی “از طرف دونالد ترامپ رسوایی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *