Home / جدید ترین های دنیا / بررسی واقعی: آیا جو بایدن سالانه 3٪ مالیات فدرال برای خانه ها پیشنهاد کرده است؟

بررسی واقعی: آیا جو بایدن سالانه 3٪ مالیات فدرال برای خانه ها پیشنهاد کرده است؟

یک پست ویروسی در فیس بوک بیش از 4300 بار منتشر شده است که ادعا می کند جو بایدن ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری دموکرات “می خواهد سالانه 3٪ مالیات فدرال را به خانه شما تحمیل کند”.

حکم: اشتباه است

تجزیه و تحلیل مستقل از طرح مالیات بایدن نشان می دهد که چنین مالیاتی در نظر گرفته نشده است. سخنگوی ستاد انتخاباتی بایدن گفت که این ادعا نادرست است.

بررسی واقعیت:

شبکه های اجتماعی در هفته های اخیر با ادعاهایی در مورد پیشنهادهای مختلف سیاستی که بایدن ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری دموکرات مطرح کرده است ، سرشار است.

بیشتر بخوانید:  یک ناظر دولتی که به دنبال تحقیق در مورد منافع مرتبط با طرح رشوه است

این پست به طور خاص ادعا می کند که بایدن می خواهد در صورت انتخاب “مالیات فدرال سالانه 3٪ برای خانه شما” اعمال کند. طبق قانون فعلی ، دولت های ایالتی و محلی مالیات بر املاک را دریافت می کنند ، در حالی که دولت فدرال مالیات بر درآمد سرمایه از فروش املاک خاص را دریافت می کند ، طبق SFGate.

بیشتر بخوانید:  ترامپ و بایدن در تاریخ 11 سپتامبر در شانکسویل دیدار کردند

هیچ یک از گزارش های مربوط به برنامه مالیاتی بایدن از سازمان هایی مانند مرکز سیاست مالیاتی Urban-Brookings ، بنیاد مالیات ، فرم بودجه پن وارتون ، موسسه Enterprise American و کمیته بودجه فدرال مسئول مالیات املاک فدرال چیزی نگفت. سیاست های اقتصادی نشان داده شده در وب سایت مبارزات انتخاباتی بایدن نیز مالیات بر دارایی فدرال را توصیف نمی کند.

گوردون مرمین ، محقق ارشد مرکز سیاست های مالیاتی شهری بروکینگز ، به دیلی کالر نیوز گفت: “بر اساس بررسی ما از مطالب تبلیغاتی بایدن و مکالمه با کارکنان / مشاوران کمپین ، ما از هیچ گونه پیشنهاد مالیات مسکن فدرال آگاهی نداریم.” بنیاد در نامه ای.

بیشتر بخوانید:  بایدن می گوید که نیروهای خود را به طور کامل از افغانستان و خاورمیانه خارج نمی کند

سخنگوی کمپین بایدن نیز به DCNF نادرست بودن اطلاعات موجود در این پست را تأیید کرد. (مرتبط: جو بایدن چند بار نامزد ریاست جمهوری می شود؟)

در طرح مالیات بایدن ، از جمله موارد دیگر ، افزایش نرخ مالیات شرکت ها به 28 درصد ، وضع مالیات 12.4 درصدی تأمین اجتماعی برای افرادی که بیش از 400 هزار دلار درآمد دارند و لغو کاهش مالیات که توسط دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا لغو شده است ، قانونی است برای افرادی که 400 هزار دلار درآمد دارند. یا بیشتر ، طبق تجزیه و تحلیل بنیاد مالیات و مرکز سیاست مالیاتی Urban-Brookings.

بیشتر بخوانید:  ویلیام بار از دادستان های کل وزارت دادگستری انتقاد می کند و بر صلاحیت نقض تصمیمات اصرار می ورزد

این اولین بار نیست که کاربران شبکه های اجتماعی ادعاهای نادرستی درباره طرح مالیاتی بایدن ارائه می دهند. واقعیت خود را بررسی کنید اخیراً این ادعا را که طرح مالیاتی آن مالیات بر درآمد خانواده های 75000 دلاری را از 12٪ به 25٪ افزایش می دهد ، رد کرد.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller News Foundation به طور آزاد در دسترس هر ناشر خبره ای است که می تواند مخاطبان زیادی را فراهم کند. برای دریافت فرصت های صدور مجوز محتوای اصلی ما ، لطفاً تماس بگیرید [email protected].

بیشتر بخوانید:  ترامپ گینسبورگ را "زنی شگفت انگیز" توصیف می کند که پس از سخنرانی در مبارزات انتخاباتی از مرگ او باخبر شد

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

مقامات گفتند نامه تیت ریوز برای لغو ماسک جعلی است

جکسون ، خانم – مقامات آژانس مدیریت اضطراری می سی سی پی روز یکشنبه گفتند …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *