Home / جدید ترین های دنیا / بررسی واقعیت: ویروسی ایمیج ادعا می کند یک قایق غرق شده در کاروان اخیر قایق ترامپ را نشان می دهد

بررسی واقعیت: ویروسی ایمیج ادعا می کند یک قایق غرق شده در کاروان اخیر قایق ترامپ را نشان می دهد

عکس مشترک توییتر هستید گفته می شود ، وی هنگام نمایش اخیر قایق توسط رئیس جمهور دونالد ترامپ ، یک قایق غرق شده را نشان می دهد.

حکم: اشتباه است

پرچم Trump 2020 در عکس نصب شده است. به نظر نمی رسد که قایق هنگام غرق شدن در یک قایق طرفدار ترامپ شرکت داشته باشد.

بیشتر بخوانید:  ترامپ دستورالعملی را امضا می کند که طبق آن همه کودکان متولد شده زنده باید تحت مراقبت های پزشکی قرار گیرند

بررسی واقعیت:

خواسته ها آن عکس قایقی را نشان می دهد که اخیراً در حین رژه قایق در حمایت از ترامپ غرق شده و طی روزهای اخیر به طور گسترده در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است. به گزارش نیویورک تایمز ، در رویداد قایقرانی طرفدار ترامپ در 5 سپتامبر در دریاچه تراویس ، تگزاس ، حداقل چهار قایق غرق شد.

بیشتر بخوانید:  والدین برنامه ریزی شده از مناظره های ریاست جمهوری می خواهد حقایق را از ترامپ درباره سقط جنین بررسی کند

اما این عکس که به صورت دیجیتالی ویرایش شده است ، کشتی غرق شده در پایین دریاچه تراویس را نشان نمی دهد. به نقل از Traverse City Record Eagle ، غواص و عکاس Dusty Cliffman عکس اصلی قایق را در پایین دریاچه میشیگان در تاریخ 26 ژوئن گرفته است.

کلیفمان تصویر ثابت و همچنین ویدئویی از غرق شدن قایق را در صفحه فیس بوک خود در Blueyes در زیر منتشر کرد. در تصویر ثابت ، پرچم ترامپ 2020 وجود ندارد. (مرتبط: آیا این عکس جمعیت خارج از رالی ترامپ در مینه سوتا را نشان می دهد؟)

بیشتر بخوانید:  وی بخش پلیس را به دلیل سو mis استفاده از واحد اصلاح مواد مخدر متهم کرد

میشیگان لایو گزارش داد ، قایق به تصویر کشیده شده در 19 ژوئن در خلیج Grand Traverse غرق شد. طبق گفته Traverse City Record-Eagle ، گارد ساحلی و سامری جید به نجات 10 نفر از سرنشینان کمک کردند. گزارش های رسانه های محلی از این حادثه اشاره ای به مشارکت قایق در کاروان قایق طرفدار ترامپ نکرده است.

به گفته Traverse City Record-Eagle ، مقامات ایالتی و فدرال در اوایل ژوئیه گفتند که آنها در حال تلاش برای ترتیب عملیات نجات برای برداشتن قایق به طول 33 فوت از کف دریاچه میشیگان هستند. دیترویت نیوز روز چهارشنبه گزارش داد که قایق در روزهای آینده بزرگ خواهد شد.

بیشتر بخوانید:  برخورد کامیون با ستاد مبارزات انتخاباتی Burgess Owens Utahمنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

دادگاه عالی اسپانیا رئیس جمهور کاتالونیا را برکنار کرد

مادرید (خبرگزاری فرانسه) – دادگاه عالی اسپانیا روز دوشنبه رئیس منطقه ای کاتالونیا را به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *