Home / جدید ترین های دنیا / بررسی واقعیت: آیا ترامپ توییت کرده است که “30 تا 60 روز آینده بزرگترین تخلیه باتلاق خواهد بود”؟

بررسی واقعیت: آیا ترامپ توییت کرده است که “30 تا 60 روز آینده بزرگترین تخلیه باتلاق خواهد بود”؟

تصویری که در فیس بوک به اشتراک گذاشته شده است گویا توئیتی از رئیس جمهور دونالد ترامپ را نشان می دهد که می گوید: “30 تا 60 روز آینده بزرگترین تخلیه باتلاق خواهد بود!”

حکم: اشتباه است

هیچ سابقه ای در توییت یا حذف بیانیه توسط ترامپ وجود ندارد. به نظر می رسد این توییت از یک حساب کلاهبرداری ناشی شده است.

بیشتر بخوانید:  دموکرات ها برای بررسی ادعاهای جراحی اجباری در گرجستان

بررسی واقعیت:

این توییت که از صفحه نمایش گرفته شده و به فیس بوک ارسال شده است ، خود را به صورت بیانیه ای از ترامپ مبدل می کند و می گوید: “30 تا 60 روز آینده بزرگترین تخلیه باتلاق خواهد بود! کافی است ، زمان آن فرا رسیده است!” این صفحه در صفحات QAnon به اشتراک گذاشته شد و به نظر می رسد نشان دهنده یک وعده کارزار ترامپ برای مهار فساد در واشنگتن.

بیشتر بخوانید:  قاضی فدرال کارل نیکولز ممنوعیت TikTok توسط ترامپ را ممنوع می کند

با این حال ، هیچ سابقه ای در توییت زدن بیانیه ترامپ وجود ندارد قراردادن توییت و پوتوس حساب های توییتر همچنین در بایگانی توییتهای ProPublica که در 4 سپتامبر یا هر تاریخ دیگری حذف شده اند ، وجود ندارد. (مرتبط: آیا دونالد ترامپ در توییتی با تامی داکورث “ستوان ناولز” تماس گرفت؟)

یک بررسی دقیق تر نشان می دهد که توییت های ادعا شده در واقع از a ترفند حساب وابسته به رئیس جمهور نیست. حساب توییتر فاقد پرچم تأیید آبی است و دسته آن کمی متفاوت است – قراردادن توییت به جای realDonaldTrump. به نظر می رسد که بود حذف شده.

بیشتر بخوانید:  یک سازمان حقوق بشر: ده ها تحقیق در بلاروس ، در میان اعتراضات

سیاستمداران اغلب هدف حساب های جعلی توییتر قرار می گیرند که کاربران شبکه های اجتماعی به نظر می رسد واقعی هستند. واقعیت خود را بررسی کنید قبلاً حسابهای مبدل به نخست وزیر انگلیس بوریس جانسون و دموکرات میشیگان راچیدا طلایب را افشا کرده است.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller News Foundation به طور آزاد در دسترس هر ناشر خبره ای است که می تواند مخاطبان زیادی را فراهم کند. برای به دست آوردن فرصت های صدور مجوز محتوای اصلی ما ، لطفاً تماس بگیرید [email protected].منبع: جهان لینک

بیشتر بخوانید:  کلانتری: رئیس پلیس به دنبال اتهامات کلاهبرداری فدرال در بزرگترین شهر کنتیکت از سمت خود استعفا داد

About adminpbn

Check Also

تیم ترامپ شکایت کرده است تا تغییرات نظرسنجی پستی را در کارولینای شمالی متوقف کند

مبارزات انتخاباتی ترامپ آخر هفته یک دادخواست را به چالش کشید که رویه های جدید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *