Breaking News
Home / جدید ترین های دنیا / بررسی واقعیت: آیا باغ زیتون استفاده از ماسک صورت پرچم آمریکا را برای کارمندان منع کرد؟

بررسی واقعیت: آیا باغ زیتون استفاده از ماسک صورت پرچم آمریکا را برای کارمندان منع کرد؟

یک پست ویروسی در فیس بوک که بیش از 9300 بار به اشتراک گذاشته شده ادعا می کند زنجیره رستوران های باغ زیتون کارمندان خود را از استفاده از ماسک صورت که پرچم آمریکا را نشان می دهد منع کرده است.

حکم: اشتباه است

هیچ مدرکی دال بر اینکه Olive Garden کارمندان خود را از استفاده از ماسک پرچم آمریکا منع کرده است ، وجود ندارد. سخنگوی شرکت مادر تأیید کرد که ادعا نادرست است.

بررسی واقعیت:

در ماه های اخیر شایعاتی مبنی بر ممنوعیت لباس پوشیدن پرچم آمریکا در فضای مجازی منتشر شده است. این پست ویژه در فیس بوک ادعا می کند گرچه رستوران های زنجیره ای با مضمون ایتالیا به کارمندان اجازه می دهند ماسکی بزنند که حمایت از جنبش Black Lives Matter را نشان می دهد ، اما پوشیدن آنهایی که پرچم آمریکا دارند را منع می کند.

بیشتر بخوانید:  دادگاه عالی مبارزه را آغاز می کند و از دموکرات ها و فعالان می خواهد نبرد برای زمین سوخته را تعهد کنند

در این پست آمده است: “به نظر من عجیب است که کارمندان باغ زیتون مجاز به پوشیدن ماسک BLM هستند اما پرچم آمریکا را ندارند.” “من خرج پولم را آنجا تمام کردم !!!” (مرتبط: آیا Olive Garden به کارزار انتخاب مجدد ترامپ کمک خواهد کرد؟)

اما بررسی کنید واقعیت شما هیچ گزارش معتبری از رسانه ها درباره باغ زیتون مبنی بر منع استفاده از ماسک های به تصویر کشیده شده پرچم آمریکا برای کارمندان خود پیدا نکرده است. همچنین ، جستجو در وب سایت Olive Garden هیچ تبلیغی برای یک قانون به این معنا نشان نداد. مگان برنشتاین ، سخنگوی شرکت مادر Darden Restaurants ، از طریق ایمیل به Check Your Fact گفت که “اعضای تیم در صورت تمایل ممکن است هر یک از آنها را بپوشند.”

بیشتر بخوانید:  برداشتن پلاک نماد دموکراسی تایلند در کمتر از یک روز

Olive Garden در پاسخ به سوالی درباره ادعا در صفحه رسمی این شبکه در فیس بوک ، همچنین گفت که این ادعا “خلاف واقع” است.

فاکس نیوز گزارش داد ، باغ زیتون در سال 2011 با انتقاد روبرو شد زیرا کارمندان یک رستوران در آلاباما به گروهی اجازه ندادند که پرچم آمریکا را در رویداد باشگاه کیوانیس در آنجا نشان دهند. جان کارون ، رئیس وقت باغ زیتون ، در بیانیه ای درباره این حادثه صحبت کرد.

بیشتر بخوانید:  دونالد ترامپ از دیوان عالی کشور درخواست می کند که سرشماری عمومی بدون مهاجران غیرقانونی را تصویب کند

کارون در بیانیه گفت: “برای دوستان و همسایگان ما که ممکن است نگران این باشند که آیا میهمانان می توانند پرچم آمریکا را به باغ زیتون برسانند ، من می خواهم به شما اطمینان دهم که پرچم آمریکا همیشه در هر یک از رستوران های ما استقبال می شود. هرکسی که بخواهد پرچم را به رستوران های ما برافراشته کند ، می تواند این کار را انجام دهد.” مطمئناً. “من می خواهم صمیمانه عذرخواهی خود را از هرکسی که اشتباه ما را آزرده است ابراز کنم. این سو mis تفاهم فقط در مورد ارائه اطلاعات نادرست توسط دفتر شركت به یكی از رستوران های ما بود. “

بیشتر بخوانید:  Netflix پس از خشم از "Cactions" دفاع می کند: "فیلم برنده جایزه" و "داستان قدرتمند"

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

7 نفر برای تکمیل باقی مانده دوره جان لوئیس در کنگره رقابت کردند

آتلانتا (AP) – پس از اینکه جان لوئیس به مدت 34 سال در کنگره در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *