Breaking News
Home / جدید ترین های دنیا / بررسی واقعیت: آیا این عکس فرماندار کنتاکی ، اندی بچر در دربی کنتاکی 2020 بدون ماسک را نشان می دهد؟

بررسی واقعیت: آیا این عکس فرماندار کنتاکی ، اندی بچر در دربی کنتاکی 2020 بدون ماسک را نشان می دهد؟

تصویری که در فیس بوک به اشتراک گذاشته شده ادعا می کند ، فرماندار کنتاکی ، دموکرات ، اندی بچر در دربی کنتاکی 2020 در حالی که ماسک ندارد ، را نشان می دهد.

حکم: اشتباه است

این عکس در واقع بشیر را در Oaks Longines Kentucky Oaks 2017 نشان می دهد. او شخصاً در دربی کنتاکی 2020 شرکت نکرد.

بررسی واقعیت:

NBC News گزارش داد که دربی کنتاکی معمولاً در اولین شنبه ماه مه برگزار می شود ، اما به دلیل نگرانی در مورد ایمنی مربوط به ویروس کرونا در ماه مارس به تعویق افتاد. به گزارش بیزینس اینسایدر ، مسابقه 2020 در 5 سپتامبر با تنها کارکنان ضروری به همراه تعداد کمی تماشاگر که به مسابقه دهندگان ارتباط دارند ، برگزار شد.

بیشتر بخوانید:  اختصاصی: کریس فنتون می گوید هالیوود پس از آزادی "مولان" باید ذهنیت "میهن پرستان ، دوم سرمایه داری" را به خود بگیرد

عکس نشان می دهد که بشیر به همراه همسرش و دو زن دیگر کلاه های عجیب و غریبی را که معمولاً در دربی به سر می گذارد ، پوشیده اند. هیچ کس از افرادی که عکس گرفته اند ماسک صورت نداشته است. عنوان این عنوان را نشان می دهد که او را در دربی کنتاکی 2020 نشان می دهد و می گوید: “وقتی یک ستمگر به شما می گوید در خانه ایمن باشید. با این حال ، اینجا او در دربی بدون نقاب است.” (مرتبط: نه ، این عکس ویروسی توئیت فرماندار کنتاکی ، اندی بیشر راجع به تعطیلی مدارس را نشان نمی دهد)

بیشتر بخوانید:  'پودر خود را خشک نگه دارید': مک کانل از سناتورهای جمهوری خواه می خواهد در مورد موضع گیری در مورد نامزدی اسکاتوس محتاط باشند

در واقع ، به نقل از Louisville The Voice Tribune ، این عکس در Longines Kentucky Oaks 2017 ، یک مسابقه اسب 3 ساله که یک روز قبل از دربی برگزار می شود ، گرفته شده است. زیرنویس موجود در عکس زنانی را نشان می دهد که در کنار بشیر مانند بشیر انگلیس ، استفانی رنر و اولیویا آیزاک ایستاده اند.

بیشتر بخوانید:  Pelosi ، Schumer از طرح پیشنهادی "ویروس کرونا ویروس کرونا" توسط جمهوریخواه انتقاد کرد

به نظر می رسد سردرگمی در مورد این عکس ناشی از آن است که بشیر و همسرش لباسهای کاملاً مشابه لباسهای مراسم Longines Kentucky Oaks 2017 را در عکسهای همراه پستهای بشیر برای تبریک به برنده دربی نشان می دهند. بشیر شخصاً در مسابقه سال 2020 شرکت نکرد و به خبرنگاران گفت: “اگر از ساکنان کنتاکی بخواهیم آن را در خانه تماشا کنند ، من هم آن را در خانه تماشا می کنم.” طبق ABC’s WHAS جام را به طور پیش فرض از خانه معرفی کنید.

بیشتر بخوانید:  امروز در تاریخ - واشنگتن تایمز

به گزارش نیویورک تایمز ، در حالی که بشیر حمایت خود را از جلوگیری از حضور هواداران در مسابقه ابراز داشت ، وی شخصاً دستور این اقدام را صادر نکرد. مطابق با اعلامیه مطبوعاتی ماه اوت ، محل برگزاری دربی ، چرچیل داونز ، در نهایت تصمیم گرفت که تماشاگر در جایگاه نباشد ، به دلیل افزایش موارد ویروس کرونا در لوئیزویل.

بیشتر بخوانید:  هیئت سانسور فیس بوک زودتر از آنچه انتظار می رفت در آستانه انتخابات راه اندازی شد

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

کاخ سفید جزئیات 150 میلیون محموله آزمایش سریع ویروس را ارائه می دهد

دولت ایالات متحده روز دوشنبه گفت ایالات متحده 6.5 میلیون آزمایش سریع ویروس کرونا برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *