Home / آمریکا / برای “شخص بزرگ” ؛ دزدان دریایی ، MLB ادای احترام به روبرتو کلمنته

برای “شخص بزرگ” ؛ دزدان دریایی ، MLB ادای احترام به روبرتو کلمنته

شماره 21 نمادین روبرتو کلمنته بیش از 60 سال است که در پیتزبورگ بازی می کند. حضور آن تنها پس از مرگ بازیکن تالار مشاهیر در 38 سالگی در شب سال نو 1972 در یک سانحه هوایی در سواحل شهر زادگاه خود پورتوریکو افزایش یافته است.

پیراهن او همچنان یکی از نمادین ترین پیراهن های فرانچایز است. دیوار درست را با نام مناسب در چمنزار PNC تزئین می کند. در سکوهای بازیهای خانگی دزدان دریایی و خارج از خانه بعد از بازی در امتداد رودخانه Allegheny همه جا وجود دارد. حتی مدیر سال اول درک شلتون همسایگان خود را در حین بریدن چمن در حالی که او را تکان می داد گرفت.

بیشتر بخوانید:  کارگردان "این قابل لمس نیست" را به یک ویدیوی COVID تبدیل می کند

برای پوشش بیشتر ورزش در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

چهارشنبه شب ، این تعداد در مکانی یافت شد که نزدیک به نیم قرن گذشته وجود نداشته است: در پشت یکی از اعضای یکی از دزدان دریایی پیتسبورگ. همه آنها

دزدان دریایی میراث کلمنته را با پوشیدن شماره وی در اولین “روز روبرتو کلمنته” سازمان مقابل شیکاگو وایت ساکس جشن گرفتند. این رقم در چند صد متری مکانی که کلمنته در استادیوم Three Rivers ایستاده بود ، در چمن کاری راست بسته شد.

گریگوری پولانسکو ، وینگر راست کنونی ، که اهل جمهوری دومنیکن است ، گفت: “این جکی رابینسون ماست.” او بت ماست ، او مرد خوبی است. او بازیکنی است که همه ما می شناسیم و در حال بزرگ شدن است ، مانند: “هی ، کلمنته. مرد بود او خارج از زمین بیس بال بود. این باعث می شود او بیشترین ، بزرگترین فرد ، کارهایی که انجام داده و راهی که همیشه به مردم کمک کرده است. “

بیشتر بخوانید:  روت بدر گینسبورگ در سوگ افسر ارتش آمریكا: "ضرر بزرگی برای این كشور"

پیتزبورگ در این دیدار 8-1 شکست خورد.

لیگ برتر بیس بال هفته گذشته به همه دزدان دریایی اجازه پوشیدن جایگاه بیست و یکم را داد ، سپس آن را برای همه بازیکنان متولد پورتوریکو گسترش داد.

هیوستون ، کارلوس کورئا ، افسر Cubs 2 پایگاه ، خاویر بائز ، هم تیمی های داجرز ، انریکه هرناندز و ادوین ریوس ، پارچ دیترویت جو خیمنز و پارچ میلواکی الکس کلودیو آنها در میان بسیاری از گشتهای بزرگ پورتوریکو بودند چه کسی در این جشن شرکت کرد.

بیشتر بخوانید:  تام بردی اولین گل آفساید دزدان دریایی را در QB به ثمر رساند

خانواده کلمنته و تیمی که او نمایندگی می کند امیدوارند که لیگ روزی با بازنشسته کردن شماره خود در کل مسابقات MLB مانند آنچه رابینسون شماره 42 در سال 1997 انجام داد ، افتخار کند.

پولانکو گفت: “او سزاوار آن است.”

دزدان دریایی اطمینان داده اند که ادای احترام را به فراتر از دیواره های پارک PNC ، جایی که پل Roberto Clemente ایستاده است ، گسترش دهند. این تیم برای میزبانی توزیع غذا در اوایل روز با یک بانک همکاری غذایی در پیتسبورگ بزرگ همکاری کردند. آنها میزبان توزیع غذا و ماسک در مرکز جامعه لاتین بودند و اشتراک هدیه ای برای پیک نیو پیتسبورگ – روزنامه ای با تمرکز بر جامعه سیاه پوستان شهر – برای کتابخانه های محلی خریداری کردند.

بیشتر بخوانید:  شورای شهر روچستر در تلاش است تا ایجاد ایستگاه پلیس 12.5 میلیون دلاری جدید را متوقف کند

شلتون گفت: “یکی از مواردی که ما زیاد در مورد آن صحبت کردیم این است که روبرتو کلمنته ، بازیکن ، یکی از بزرگترین بازیکنان تمام دوران است.” “روبرتو کلمنته ، اومانیست ، شاید بزرگترین اومانیست تاریخ ورزش ما بود.”

این روز همچنین در زادگاه کلمنته در کارولینا ، پورتوریکو و سایر مکانهای اطراف جزیره جشن گرفته شد. مربی پایگاه دزدان دریایی III ، جوی کورا ، متولد Caguaas ، پورتوریکو ، تصاویری از دوستان پورتوریکایی که در خانه رشد کرده اند را با پیراهن شماره 21 خود دریافت کرده است.

بیشتر بخوانید:  دنباله "بورات" در واقع توسط ساکا بارون کوهن: گزارش فیلمبرداری و اولین بار پخش شد

شلتون گفت: “این چیزی است که ما برای اولین بار شروع کردیم ، این یک ابتکار واقعاً جالب بود ، اما این واقعیت که به همان چیزی تبدیل شده است که رشد کرده است ، این واقعیت که امروز همه پورتوریکی ها قادر به پوشیدن لباس او هستند ، بسیار جالب است.” از آنچه فکر کردم ، اما دوباره ، این چیزی است که احساس می کنم از عضویت در آن افتخار می کنم. “منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *