Home / عمومی / بخوانید: بیانیه مشترک رئیس جمهور دونالد ترامپ و کیم جونگ اون در اجلاس سنگاپور

بخوانید: بیانیه مشترک رئیس جمهور دونالد ترامپ و کیم جونگ اون در اجلاس سنگاپور

بیانیه مشترک رئیس جمهور دونالد ج. ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا و رئیس جمهوری خلق دموکراتیک کره ، کیم جونگ اون در اجلاس سنگاپور

دونالد ج ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده و رئیس کمیته امور خارجه جمهوری دموکراتیک خلق کره ، کیم جونگ اون ، اولین اجلاس تاریخی در سنگاپور را در تاریخ 12 ژوئن 2018 برگزار کردند.

رئیس جمهور ترامپ و رئیس جمهور کیم جونگ اون تبادل نظر جامع ، عمیق و صمیمانه ای در مورد موضوعات مربوط به ایجاد روابط جدید بین ایالات متحده و جمهوری دموکراتیک جمهوری اسلامی و ایجاد یک رژیم صلح با دوام و قوی در شبه جزیره کره داشتند. پرزیدنت ترامپ متعهد شد که ضمانت های امنیتی جمهوری دموکراتیک خلق فرانسه را ارائه دهد و رئیس جمهور کیم جونگ اون بار دیگر بر تعهد قاطع و بی دریغ خود در مورد خلع سلاح هسته ای شبه جزیره کره تأکید کرد.

بیشتر بخوانید:  کورنین با بازگشت دوره راهنمایی به کاسترو برخورد کرد

رئیس جمهور ترامپ و رئیس جمهور کیم جونگ اون با اطمینان از برقراری روابط جدید بین ایالات متحده و جمهوری دموکراتیک کردستان به صلح و رفاه در شبه جزیره کره و جهان کمک خواهند کرد و با درک اینکه ایجاد اعتماد متقابل می تواند باعث خلع سلاح هسته ای در شبه جزیره کره شود ، موارد زیر است:

  1. ایالات متحده و جمهوری دموکراتیک کردستان متعهد به برقراری روابط جدید بین ایالات متحده و جمهوری دموکراتیک کردستان مطابق با میل مردم دو کشور برای صلح و رفاه هستند.
  2. ایالات متحده و جمهوری دمکراتیک کردستان به تلاش های خود برای ایجاد یک رژیم صلح پایدار و پایدار در شبه جزیره کره پیوسته اند.
  3. در تأیید بیانیه Panmunjom در تاریخ 27 آوریل 2018 ، جمهوری دموکراتیک خلق کره متعهد است که در جهت خلع سلاح هسته ای کامل شبه جزیره کره تلاش کند.
  4. ایالات متحده و جمهوری دموکراتیک کردستان متعهد به بازیابی بقای اسیر POW / MOI ، از جمله بازگشت فوری افرادی هستند که قبلاً شناسایی شده اند.
بیشتر بخوانید:  7 مورد از ناراحت کننده ترین ادعاها در شکایت افشاگر علیه رئیس جمهور ترامپ

رئیس جمهور ترامپ و رئیس جمهور کیم جونگ اون متعهد شدند که اجلاس بین ایالات متحده و جمهوری دموکراتیک جمهوری دمکراتيک – اولین اجلاس در طول تاریخ – یک واقعه تاریخی بسیار مهم در غلبه بر تنش ها و خصومت ها بین دو کشور و گشودن آینده ای جدید است. و سریع. ایالات متحده و جمهوری دموکراتیک کردستان متعهد شده اند که در اسرع وقت ، مذاکرات بعدی را به سرپرستی مایک پمپئو وزیر خارجه ایالات متحده و یک مقام عالی رتبه از جمهوری دموکراتیک جمهوری اسلامی برای اجرای نتایج اجلاس بین ایالات متحده و جمهوری دموکراتیک دموکراتیک چین انجام دهند. .

بیشتر بخوانید:  آندرس مانوئل لوپز اوبرادور ، نامزد پوپولیست با اکثریت قاطع رئیس جمهور مکزیک انتخاب شد

دونالد ج ترامپ ، رئیس جمهور آمریكا و كیم جونگ اون ، رئیس كمیته امور خارجه جمهوری دموکراتیک خلق کره ، متعهد شدند که برای توسعه روابط جدید بین ایالات متحده و جمهوری دموکراتیک جمهوری اسلامی و ارتقا peace صلح و رفاه همکاری کنند. و امنیت شبه جزیره کره و جهان.

دونالد ج ترامپ
رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا

کیم جونگ اون
رئیس کمیته امور خارجه جمهوری دموکراتیک خلق کره

بیشتر بخوانید:  در یک تصمیم 5-4 ، دادگاه عالی تلاشهای پرخاشگرانه اوهایو برای پاکسازی لیست رای دهندگان را تأیید کرد

12 ژوئن 2018
جزیره سنتوسا
سنگاپورمنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

در یک تصمیم 5-4 ، دادگاه عالی تلاشهای پرخاشگرانه اوهایو برای پاکسازی لیست رای دهندگان را تأیید کرد

روز دوشنبه ، دادگاه عالی ایالات متحده تلاش اوهایو برای پاکسازی لیست رای دهندگان را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *