Breaking News
Home / جدید ترین های دنیا / با وجود انتقادات تند ، خانواده ترامپ و شهردار شیکاگو می توانند خوب باشند

با وجود انتقادات تند ، خانواده ترامپ و شهردار شیکاگو می توانند خوب باشند


شیکاگو (آسوشیتدپرس) – انتقادات منع شده بین رئیس جمهور دونالد ترامپ ، خانواده وی و شهردار شیکاگو ، لوری لایت فوت ، مانع از احترام های گاه و بیگاه هیچ یک از طرفین نشده است.

بر اساس پیام های متنی که شیکاگو تریبون از طریق درخواست قانون آزادی اطلاعات به دست آورد ، Lightfoot در ماه مه با اریک ترامپ تماس گرفت تا حمایت خود را اعلام کند. این درخواست شهردار در حالی بود که ناآرامی های داخلی در پی مرگ جورج فلوید به دست پلیس مینیاپولیس در سراسر کشور افزایش یافته بود. همزمان با پاکسازی شهر از غارت گسترده ، ترامپ جوان با ارسال یک پیام متنی به لایت فوت ، تماسی را که “بسیار خوب” توصیف کرد ، یادآور شد.

بیشتر بخوانید:  جو یورگنسن ، نامزد لیبرال ، لیست دادگاه عالی خود را راه اندازی می کند

اریک ترامپ نوشت: “شما پشتیبانی خود را به تیم و محل اقامت ما اعطا کرده اید. لطفاً بدانید ، من این کار را می کنم و ما واقعاً از شما قدردانی می کنیم.”

اریک ترامپ در یک پیام متنی در ماه ژوئیه گفت که در حال بررسی آن است.

“من فقط تصور می کنم که چقدر سخت است اما می دانم که همه ما شیکاگو را تشویق می کنیم … امیدوارم که شما خوب باشید. اریک تی.”

بیشتر بخوانید:  وزیر امور خارجه گرجستان تحقیقات از 1000 رای دهنده ای را که عمداً دو بار رای داده اند ، اعلام کرد

ماه گذشته لایت فوت پس از دور دیگری از غارت و توهین به ترامپ در طی سخنرانی در ویسکانسین در لایت فوت که پل هایی را بر روی رودخانه شیکاگو برافراشت کرد تا از “انبوهی از آشوبگران شهر را غارت نکند” به متن اشاره کرد.

لایت فوت در آن زمان پاسخ داد: “یکی از پل هایی که ما در نزدیکی برج ترامپ برپا کردیم زیرا معترضین و نگهبانان چیزی بیش از حمله به برج ترامپ را دوست ندارند.” “پس از آن یادداشت های کوچکی که من از اریک ترامپ دریافت می کنم پس از هر بار محافظت از آن اموال ، اگر آنها می خواهند ما را متوقف کنیم ، کلمه را بگویید.”

بیشتر بخوانید:  "انبوهی از آوار": کارل روو با یادآوری پیامدهای حملات 11 سپتامبر خراب شد

لایت فوت اغلب انتقادات تندی را از ترامپ ، که مرتباً شیکاگو را برای تبلیغ موضوع تبلیغات “قانون و نظم” خود صدا می زند ، وارد می کند.

اگرچه شهردار با ترامپ اختلاف داشت ، اما تلاش شد با او و خانواده اش کار کند. قبل از سوگند به عنوان شهردار ، لایت فوت در واشنگتن دی سی با ایوانکا ترامپ ، دختر رئیس جمهور و مشاور کاخ سفید دیدار کرد.

بیشتر بخوانید:  اکثر آمریکایی ها می گویند برنده انتخابات 3 نوامبر باید صندلی گینسبورگ را پر کند: نظرسنجی

اما رابطه لایت فوت و ترامپ با گذشت زمان تیره شد. لایت فوت سال گذشته از ایوانکا ترامپ به دلیل توییت درمورد خشونت در شیکاگو و انتقاد از همسرش جارد کوشنر ، به دلیل اظهارات وی مبنی بر اینکه موجودی فدرال لوازم پزشکی در اختیار ایالت ها نیست ، انتقاد کرد.

ترامپ در ماه مه در طی آشوب توئیت کرد که “وقتی غارت شروع می شود ، تیراندازی شروع می شود” و باعث شد لایت فوت رئیس جمهور را به بی ثبات سازی کشور متهم کند.

لایت فوت در آن زمان گفت: “او می خواهد شکست های رهبران محلی دموکرات را نشان دهد تا گوشت قرمز را روی پایگاه خود بیندازد.” هدف آن قطبی سازی ، ایجاد بی ثباتی در دولت محلی و ایجاد انگیزه های نژادپرستانه است. اصلاً نمی توانیم بگذاریم که غالب شود. و من آنچه را که واقعاً می خواهم به دونالد ترامپ بگویم ، کدگذاری می کنم. دو کلمه است با F شروع می شود و با U پایان می یابد.

بیشتر بخوانید:  ترامپ / هریس؟ بایدن / پنس؟ این در صورتی است که اگر دانشکده انتخاباتی تساوی داشته باشد چه اتفاقی می افتد

مشترک شدن در خبرنامه روزانه ما

حق چاپ © 2020 واشنگتن تایمز ، LLC.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

تحقیقات فدرال از آرا cance لغو شده از طریق پست به ترامپ در پنسیلوانیا

وزارت دادگستری و FBI در حال بررسی بی نظمی های احتمالی آرا mail نامه های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *