Breaking News
Home / زندگی / با نزدیک شدن به انتخابات ، ترامپ در حال تغییر مسیر حفاری های دریایی است

با نزدیک شدن به انتخابات ، ترامپ در حال تغییر مسیر حفاری های دریایی است

مشخص نیست که چرا ترامپ گفت این دستور فقط در مورد این سه ایالت اعمال می شود ، که همگی دارای فرمانداران جمهوری خواه هستند ، در حالی که مخالفت دو حزب با حفاری نفت و گاز در هر ایالت بین ماین و فلوریدا وجود دارد.

این سخنرانی دو ماه قبل از انتخابات ریاست جمهوری در حال نوسان بود و سخنرانی انعکاسی از الگوی دولت ترامپ در مورد لیزینگ نفت و گاز بود که دولت به طور مستمر سعی در گسترش آن در سطح ملی داشت.

بیشتر بخوانید:  دموکراتها نژاد ، شغل و شرایط آب و هوایی را با تصمیم سال انتخابات گره می زنند

انبساط حفاری

دولت ترامپ پس از روی کار آمدن در سال 2017 ، هنگامی که ترامپ دستورالعملی برای گسترش اکتشاف نفت و گاز در آبهای فدرال و توقف تعیین ذخایر جدید دریایی را امضا کرد ، اقدام به افزایش فرصت های حفاری در آبهای فدرال کرد ، مگر اینکه شامل “پاسخگویی کامل و به موقع” “هرگونه انرژی یا منابع باشد. فلز بالقوه برای منطقه.

بیشتر بخوانید:  زانو را در آلاباما بگیرید

در ژانویه 2018 ، دولت تلاش کرد تا اکتشافات نفت و گاز را در تقریبا تمام اقیانوس های فدرال ، از جمله قطب شمال ، کل خلیج مکزیک ، اقیانوس آرام و اقیانوس اطلس ، که سیستم عامل های نفتی یک منظره نادر است ، باز کند.

و در اواسط ماه اوت ، وزارت کشور ، که بر اجاره های نفت و گاز فدرال ، از جمله آبهای فدرال نظارت می کند ، پیشنهاد ثبت اجاره نامه برای اکتشاف نفت در پناهگاه ملی حیات وحش قطب شمال در آلاسکا ، یک ذخیره گاه معتبر و شکننده از نظر محیط زیست را داد.

بیشتر بخوانید:  زندانها برای مخفی کردن زندانیان طراحی شده اند

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

ترامپ و مک کانل در مورد قانونی بودن قانون اساسی دیوان عالی عقب نشینی کردند

رئیس جمهور دونالد ترامپ و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (تراشه Somodevilla / گتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *