Home / جدید ترین های دنیا / با قوت گرفتن پیام “قانون و نظم” ترامپ ، مینه سوتا به میدان جنگ تبدیل می شود

با قوت گرفتن پیام “قانون و نظم” ترامپ ، مینه سوتا به میدان جنگ تبدیل می شود


رئیس جمهور ترامپ ، جوزف بایدن ، رقیب دموکرات را در حالت دفاعی در مینه سوتا قرار داده است ، یک میدان جنگ بعید است که از سال 1972 به جمهوریخواهان در انتخابات ریاست جمهوری رای نداده است.

این یک فرصت نادر برای آقای ترامپ است که نقشه انتخاباتی را گسترش دهد و احتمالاً 10 رأی انتخاباتی در مینه سوتا کسب کند تا خسارات احتمالی در میشیگان یا ویسکانسین ، دو ایالتی که وی در سال 2016 به سختی برنده شد را جبران کند.

آقای ترامپ چهار سال پیش به پیروزی در مینه سوتا نزدیک بود. او ایالت را به هیلاری کلینتون کمی بیش از 1.5 درصد از دست داد. این بار پس از مرگ جورج فلوید ، سیاه پوست در بازداشت پلیس ، پیام او در مورد قانون و نظم با ماهها ناآرامی و آشوب در مینه پولیس تقویت شد.

حرکت رئیس جمهور باعث شد تیم بایدن میلیون ها دلار برای تبلیغات در این ایالت هزینه کند.

پرزیدنت ترامپ گفت: “پرزیدنت ترامپ از شور و شوق ارگانیک ساکنان مینه سوتا که از کلمه سیاستمداران شغلی خسته شده اند بدون هیچ نتیجه ای بهره مند شده است ، و ما فرصتی را برای پیروزی مینه سوتا با رای دهندگانی می خواهیم که چهار سال دیگر از برنامه اول رئیس جمهور آمریكا بخواهند.” سامانتا زاگر ، سخنگوی ستاد انتخاباتی ترامپ.

نظرسنجی ها در مینه سوتا متفاوت است. چندین نظرسنجی نشان می دهد که بایدن یک برتری قوی دارد و میانگین نظرسنجی های اخیر انجام شده در این ایالت ، بایدن را با 5.8 درصد بالاتر قرار داده است.

بیشتر بخوانید:  مبارزات انتخاباتی ترامپ هزینه تبلیغات را در ایالت های رای گیری اولیه افزایش می دهد

با این حال ، یک نظرسنجی اخیر امرسون نشان داد که رئیس جمهور در نظرسنجی های خود در سال 2016 برای زنان و مردان و در میان رأی دهندگان جوان و رأی دهندگان فاقد مدرک دانشگاهی عملکرد بهتری دارد.

همچنین مورد تایید شش شهردار دموکرات مینه سوتا قرار گرفت.

از زمان مرگ فلوید در روز یادبود ، این ایالت گرفتار اعتراضات Black Lives Matter است که گاهی اوقات در شب به آشوب تبدیل می شود. گارد ملی طول کشید تا از آتش زدن و غارت شرکت ها در مینیاپولیس جلوگیری کند و رئیس جمهور بارها تهدید کرد که برای جلوگیری از هرج و مرج نیرو اعزام می کند.

برآورد شده که شورش ها در سراسر ایالت 500 میلیون دلار ضرر و حداقل دو کشته داشته است.

ستاد انتخاباتی ترامپ معتقد است پیام رئیس جمهور در مورد قانون و نظم به دلیل ناآرامی ها در مینه سوتا طنین انداز است.

اما منتقدان استدلال می کنند که آقای ترامپ چشم خود را بر اعتراضات علیه بی عدالتی نژادی بست که رای دهندگان سیاه پوست و پایگاه دموکراتیک را برانگیخت.

آنتیگوان سیورایت ، استراتژیست دموکرات ، گفت که این قانون و نظم متشکل از “کلمات رمزگذاری شده” است برای جمع کردن آنچه که او طرفداران نژادپرست آقای ترامپ نامید.

سیورایت گفت: “مطمئناً قلب ، ذهن و گوش پایگاه جمهوری خواهان حامی دونالد ترامپ را قلقلک می دهد.”

وی پیش بینی کرد که پیام های رئیس جمهور نتیجه معکوس دهد و مینه سوتا را از دست بدهد ، همچنین ایالت اسکله هایی مانند میشیگان و ویسکانسین را که در سال 2016 او را بالای سر می برد ، از دست خواهد داد.

بیشتر بخوانید:  تحقیقات در مورد یک مورد تجاوز جمعی مصر بسیاری از مردم را شوکه کرد

سیورایت گفت: “از زمان روی کار آمدن دونالد ترامپ ، حال و هوا و دما در کشور تغییر کرده است.” “اوضاع در حال تغییر است و رای دهندگان شروع به دیدن مه دود می کنند.”

با این حال ، سناتور سابق مینه سوتا ، امی کوچ ، یک جمهوری خواه در کلانشهر شهرهای دوقلو ، گفت که وی در حال شنیدن صداهایی از رای دهندگان است که از ناآرامی و سخنان ناخوشایند مربوط به COVID-19 از سیاستمداران دموکرات ناامید شده اند.

وی گفت: رأی دهندگان مینه سوتا می دانند آنچه برای فلوید رخ داده اشتباه بوده است ، اما آنها با خشونت و شورش مخالف هستند.

وی گفت سخنرانی بانوی اول ملانیا ترامپ در کنوانسیون ملی جمهوری خواهان ، جایی که وی خواستار تغییر مسالمت آمیز به جای خشونت و خشم بود ، لحن مناسبی برای پیروزی رای دهندگان مینه سوتا بود.

خانم کوچ ، اولین رهبر اکثریت زن در ایالت سنا ، گفت: “من فکر می کنم این پیام در اینجا واقعاً می تواند تکرار شود.” “برخی از امیدها مورد نیاز است.”

در سال 2016 ، آقای ترامپ در نظرسنجی های مینه سوتا توسط جمهوری خواهان ضد ترامپ مانند خانم کوچ آسیب دید. بسیاری به ایوان مک مولن رای دادند که جنبش هرگز ترامپ را با 1.8٪ آرا هدایت کرد ، بیش از حاشیه پیروزی خانم کلینتون.

بیشتر بخوانید:  نظرسنجی گالوپ پیش از مرگ گینسبورگ نشان داد که 42٪ از دیوان عالی کشور متعادل ایدئولوژیک می دانند

باید دید امسال این آرا به کجا می رود.

آقای ترامپ در سال 2016 به سختی در مینه سوتا کارزار انتخاباتی را آغاز کرد. وی اولین بازی خود را در روز یکشنبه قبل از انتخابات انجام داد.

این بار آقای ترامپ در حال ریختن پول به مینه سوتا است و ماه گذشته از شهرهای دوقلو و مانکاتو بازدید کرد. اعضای خانواده وی نیز در این ایالت کمپاین کردند و همچنین مایک پنس ، معاون رئیس جمهور که اخیراً از دالوت دیدار کرده بود ، این کار را انجام دادند.

بایدن و همکار وی ، سناتور کامالا د هریس از کالیفرنیا نیز وارد این ایالت شده اند.

خانم هریس در حین گشت و گذار در ایالت های این ماه گفت که آنها رای دهندگان مینه سوتا را مسلم نمی دانند.

وی در مصاحبه ای با تلویزیون KARE-TV در مینیاپولیس گفت: “ما باید رای همه مینه سوتا را به دست آوریم و ما این کار را بر اساس برنامه آشکار خود برای ارتباط با خانواده های مینه سوتا انجام خواهیم داد.”

رئیس جمهور و آقای بایدن روز جمعه در این ایالت مبارزات انتخاباتی خواهند کرد.

آقای ترامپ رویدادی را در بمیدجی برگزار می کند. آقای بایدن ، که اولین سفر مبارزات انتخاباتی خود را به این ایالت انجام می دهد ، قول داد که روز جمعه در آنجا باشد اما جزئیاتی ارائه نداد.

جیل ، همسر آقای بایدن ، به نمایندگی از وی از ایالت دیدار کرد.

بر اساس گزارش ها ، هر دو کمپین این ماه تبلیغات را در آنجا پخش کردند و میلیون ها دلار برای پخش ریختند. آقای ترامپ به دنبال هزینه 14 میلیون دلار برای تبلیغات در مینه سوتا قبل از 3 نوامبر است و بایدن تقریباً یک سوم آن را رزرو کرده است.

بیشتر بخوانید:  تقسیم انجمن کاتولیک ویسکانسین توسط فیلم پاستور

اگر دموکرات ها نگران از دست دادن قدرت خود در مینه سوتا نبودند ، بایدن نه به آنجا می رفت و نه در آنجا به هوا می پرداخت. دونالد ترامپ جونیور ، یکی از بهترین گزینه ها برای مبارزات انتخاباتی پدرش ، گفت: “آنها قصد داشتند این منابع را در جورجیا و تگزاس خرج کنند.” تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که ببینید که چگونه بایدن و دموکرات ها با مینه سوتا برخورد کردند تا به آنها بفهمانند که این وضعیت در حال انجام است.

اگر آقای ترامپ برنده این ایالت شود ، این اولین بار است که مینه سوتا از جمهوری خواه حمایت می کند ، از زمان ریچارد نیکسون در 49 ایالت در سال 1972. این دو بار به رونالد ریگان رأی داد و تنها ایالت بود که از والتر موندال در پیروزی ریگان در سال 1984 حمایت کرد.

خاویر موریلو ، استراتژیست دموکرات در سنت پل ، گفت که ایالت وی بنفش است اما بیشتر مردم در مناطق شهری متمرکز شده اند ، که عموماً دموکراتیک هستند.

وی انتظار داشت که آقای بایدن پیروز شود زیرا خانم کلینتون در سال 2016 علی رغم مشارکت دموکرات ها در انتخابات کمتر از حد انتظار ، پیروز این ایالت بود ، که به گفته وی در ماه نوامبر اتفاق نخواهد افتاد.

بیشتر بخوانید:  فعال جنسیت در انتخابات مقدماتی سنا در دلاور پیروز می شود

“این بار ، این یک بازی متفاوت است.” او به واشنگتن تایمز گفت که دموکرات ها پس از چهار سال حضور دونالد ترامپ بسیار فعال هستند ، بنابراین من فکر می کنم اهداف تعامل ما بالا باشد و محقق شود.

و نظرسنجی گروه ترافالگار در ماه آگوست نشان داد که رئیس جمهور و بایدن با هم رابطه برقرار کرده اند.

نظرسنجی های اخیر انجام شده توسط KSTP / SurveyUSA و Public Policy Polling نشان می دهد که آقای بایدن به ترتیب با 9 و 8 امتیاز پیشتاز است. هر دو پیشرفت بیشتر از آنچه در نظرسنجی های خانم کلینتون در سپتامبر 2016 داده شده است ، بیشتر است.

طرفداران ترامپ اما فرصتی را برای پیام رئیس جمهور می بینند.

این قانون و نظم است. “

اعتقاد بر این است که پیام پایان دادن به خشونت و ناآرامی ها در تمام ایالات در حال چرخش مانند مینه سوتا و در ایالت زادگاهش نیوهمپشایر ، جایی که آقای ترامپ در سال 2016 به خانم کلینتون با کمتر از 0.5 درصد باخت ، طنین انداز است.

آقای لواندوفسکی گفت: “او با اختلاف بیشتر از انتخابات 2016 پیروز خواهد شد.” “هر شخصی برای داشتن خانه ای در آن ، کار در آن ، عبادت در آن و همچنین رفتن فرزندانتان به مدرسه مستحق یک محیط امن است.”

⦁ ست مک لاولین در این گزارش همکاری داشته است.

مشترک شدن در خبرنامه روزانه مامنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

ترامپ هنگام تبلیغات انتخاباتی در پنسیلوانیا امی کانی بارت را تبلیغ می کند

رئیس جمهور ترامپ شنبه شب با حمایت از طرفداران خود در پنسیلوانیا ، در میدان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *