Breaking News
Home / زندگی / با قطبی شدن کنگره ، قانون گذاران در همه گیر شدن منزوی می شوند

با قطبی شدن کنگره ، قانون گذاران در همه گیر شدن منزوی می شوند

در مقابل ، سنا در سال 2020 فعال تر شده است و امسال 157 بار رأی داده است ، در حالی که در مدت مشابه سال 2016 134 بار رأی داده است.

در آنجا ، پویایی سیاسی – یك سنا جمهوری خواه مشتاق ادعای نامزدهای قضایی برای یك رئیس جمهور جمهوری خواه – حداقل تا حدی از موانع ایجاد شده توسط ویروس عبور كرد. بیش از یک چهارم آرا Sen سنا قاضی بودند.

بیشتر بخوانید:  آینده CQ: کنگره

مجلس نمایندگان در سال 2020 در همان موقعیتی قرار داشت که در سال 2016 بود ، رئیس حزب دیگر در کاخ سفید بود و شانس کمی برای تصویب قانون در یک سال انتخابات داشت. بنابراین ، احتمالاً کاهش سرعت ویروس برای تصویب قوانین ناچیز است. این طور نیست که بسیاری از لوایح نامه هایی که به حوزه های انتخابیه متوسل می شوند ، منتقل می شوند و سیگنال هایی را به رای دهندگان می فرستند.

بیشتر بخوانید:  پیام های نسخه 21/28 سپتامبر 2020

علی رغم آرا bi دو حزب در بهار ، همه گیری هیچ کاری برای کاهش سطح دو قطبی در ساختمان کاپیتول انجام نداد ، که از دهه 1990 به طور پیوسته رشد کرده است. در سال جاری تاکنون 75 درصد آرا the مجلس بین اکثریت دموکرات ها و اکثریت جمهوری خواهان تقسیم شده است و دموکرات معمولی 97.4 درصد مواقع به او رأی داده است. GOP مدل با همسران در حزب جمهوریخواه 95.5٪ از اوقات. هر دو در سطح رکورد یا نزدیک به آن هستند.

بیشتر بخوانید:  آیا سمت رئیس اداره کار می کند؟

در سنا نیز داستان به همین منوال است. در 59 درصد آرا bi دو حزب ، میانگین دموکرات 93.5 درصد از اوقات در کنار او بود. میانگین جمهوری خواهان 96.4 درصد است.

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

ایالات متحده از روز یکشنبه TikTok و WeChat را از فروشگاه های برنامه ممنوع می کند

اصلاح در ساعت 1:18 بعد از ظهر | وزارت بازرگانی روز جمعه اعلام کرد دو …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *