Home / آمریکا / با توجه به اقدامات احتیاطی ویروس کرونا ، آمریکا 19 سال از حوادث 11 سپتامبر را جشن می گیرد

با توجه به اقدامات احتیاطی ویروس کرونا ، آمریکا 19 سال از حوادث 11 سپتامبر را جشن می گیرد

روز جمعه ، آمریکایی ها نوزدهمین سال از حملات تروریستی 11 سپتامبر را با برپایی یادبودهای عزاداری نزدیک به 3000 نفر کشته شده در نیویورک ، ویرجینیا و پنسیلوانیا جشن گرفتند.

خانواده های قربانیان – مردان ، زنان و کودکان – بار دیگر گرد هم آمده اند تا از عزیزانشان در مکانهایی که زندگی آنها به سرقت رفته است ، تجلیل کنند.

در سرتاسر کشور پرچم هایی بر روی نیم ستیز برافراشته شد و زنگ ها به صدا درآمد – صدای عزادار بصری و جمعی عزادار کشته شدگان در مرگبارترین حمله تروریستی آمریکا.

نوزده سال پیش ، هواپیماهای مسافربری ربوده شده توسط تروریست های القاعده ، مرکز تجارت جهانی تجارت در شهر نیویورک و پنتاگون ، خارج از پایتخت این کشور را بمباران کردند. هواپیمای دیگری در یک مزرعه در شانکسویل ، پنسیلوانیا سقوط کرد.

بیشتر بخوانید:  ترامپ یک سری معاملات صلح را امضا می کند: شما چه می دانید

دود و دوده هوای اطراف سایت ها را برای هفته ها خفه کرد و ضربه سنگینی به روح جمعی آمریکا وارد کرد.

به دنبال حمله تروریستی در 11 سپتامبر 2001 در نیویورک ، در مرکز تجارت جهانی آوار دود کرد.  هواپیمای ربوده شده با بنای تاریخی برخورد کرده و آن را تخریب کرد.  (عکس از پورتر گیفورد / کوربیس از طریق گتی ایماژ)

به دنبال حمله تروریستی در 11 سپتامبر 2001 در نیویورک ، در مرکز تجارت جهانی آوار دود کرد. هواپیمای ربوده شده با بنای تاریخی برخورد کرده و آن را تخریب کرد. (عکس از پورتر گیفورد / کوربیس از طریق گتی ایماژ)

در نیویورک ، نزدیکان قربانیان اوایل صبح جمعه برای بزرگداشت یک یادبود تقسیم صفحه نمایش ، یکی در میدان یادبود 11 سپتامبر در مرکز تجارت جهانی و دیگری در گوشه مجاور ، که توسط یک سازمان جداگانه مرتبط با حوادث 11 سپتامبر ایجاد شده بود ، شروع به جمع آوری کردند.

به دلیل بیماری همه گیر ویروس کرونا ، امسال سنت عزیز خواندن خویشاوندان به صورت حضوری نام قربانیان متوقف شده است.

معاون رئیس جمهور مایک پنس در هر دو مراسم بزرگداشت شرکت کرد ، در حالی که جو بایدن ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری ، در این مراسم در میدان یادبود شرکت خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:  آزمایش COVID-19 تمرکز را از دقت به سرعت تغییر می دهد

هر دو مرد با ماسکهای صورت تیره ، مختصر با یکدیگر صحبت کردند.

رئیس جمهور ترامپ و بایدن به یادبود ملی پرواز 93 در پنسیلوانیا می روند – اما در زمان های مختلف ، ترامپ در صبح و بایدن در بعد از ظهر جمعه.

این یادبودها در حالی است که این کشور همچنان به مبارزه با ویروس کرونا ادامه می دهد که 6.4 میلیون آمریکایی را آلوده و 191802 نفر را کشته است.

نیویورک - 11 سپتامبر 2001: (11 سپتامبر): پس از سقوط ساختمان های مرکز تجارت جهانی در 11 سپتامبر 2001 ، پس از برخورد دو هواپیمای ربوده شده با برج های دوقلو در یک حمله تروریستی ، یک آتش نشان از کار افتاد.  (عکس از ماریو تاما / گتی ایماژ)

نیویورک – 11 سپتامبر 2001: (11 سپتامبر): پس از سقوط ساختمانهای مرکز تجارت جهانی در 11 سپتامبر 2001 ، پس از برخورد دو هواپیمای ربوده شده با برج های دوقلو در یک حمله تروریستی ، یک آتش نشان از کار افتاد. (عکس از ماریو تاما / گتی ایماژ)

نگرانی های COVID-19 باعث شد مراسم یادبود پرواز 93 در نزدیکی شانکسویل مراسم 90 دقیقه ای منظم خود را قطع کند و سخنگوی یادبود کاترین کردیکه گفت که نام ها خوانده می شود ، اما توسط یک نفر به جای بسیاری از اعضای خانواده.

ترامپ در میان کتاب وودوود از کروناویروس دفاع می کند ، BIDEN می گوید با استفاده از موارد همه گیر برای بازی های سیاسی

بیشتر بخوانید:  درگیری در هواپیمای کانادایی به دلیل امتناع کودک از پوشیدن ماسک ، پرواز را لغو می کند

در پنتاگون ، فرماندهان نظامی مراسم را بدون حضور خانواده قربانیان انجام می دهند و نام عزیزان آنها به جای خوانندگان در محل ، با ضبط خوانده می شود.

در نیویورک – جایی که مرگبارترین سنبله ویروس کرونا در کشور در بهار امسال رخ داد اما از آن زمان تا حدودی مهار شده است – رهبران موزه یادبود 11 سپتامبر و موزه ملی گفتند که برنامه آنها برای یک مهمانی بدون خواندن به احتیاط های ویروس و 11 سپتامبر احترام می گذارد. خانواده ها به زمین صفر حافظه چسبیده بودند.

دایان ماسارولی پرچم های گل و تصویری از همسرش مایکل ماسارولی ، که در حملات 11 سپتامبر 2001 در مرکز تجارت جهانی ، قبل از مهمانی که توسط Tunnel to Towers در نیویورک ترتیب داده شده بود ، در دست داشت.  (AP Photo / Mark Lennihan) (AP Photo / Mark Lennihan)

دایان ماسارولی پرچم های گل و تصویری از همسرش مایکل ماسارولی ، که در حملات 11 سپتامبر 2001 در مرکز تجارت جهانی ، قبل از میهمانی که توسط Tunnel to Towers در نیویورک ترتیب داده شده بود ، در دست داشت. (AP Photo / Mark Lennihan) (AP Photo / Mark Lennihan)

اما سازمان دیگری که به حوادث 11 سپتامبر مرتبط بود ، بنیاد استفان استیلر ، تونل دو برج ، به سرعت کنسرت خود را در چند بلوک دیگر ترتیب داد و گفت که بستگان قربانیان می توانند نام ها را با حفظ فاصله امن بخوانند.

بیشتر بخوانید:  مایکل پورتر جونیور از ناگتس پس از باخت به کلیپرز ، با هم مطابقت دارد

ما باید مدام به آمریکا بگوییم که 19 سال پیش چه اتفاقی افتاده است. و رئیس فرانک سیلر می گوید آنها امروز باید احساسات را ببینند نه اینکه ثبت کنند. او می گوید که ممکن است در هر دو مراسم برای بزرگداشت برادری که از دست داده است ، آتشنشان استفان شرکت کند.

آرلینگتون ، ویرجینیا - 14 سپتامبر 2001: (11 سپتامبر عقب نشینی کرد) یک هلی کوپتر نظامی در 14 سپتامبر 2001 در آرلینگتون ، ویرجینیا در مقابل پنتاگون پرواز می کند در محل برخورد هواپیمای ربوده شده به ساختمان سقوط می کند.  (عکس از استفان جی بویتانو / گتی ایماژ)

آرلینگتون ، ویرجینیا – 14 سپتامبر 2001: (11 سپتامبر عقب نشینی کرد) یک هلی کوپتر نظامی در 14 سپتامبر 2001 در آرلینگتون ، ویرجینیا در مقابل پنتاگون پرواز می کند در محل برخورد هواپیمای ربوده شده به ساختمان سقوط می کند. (عکس از استفان جی بویتانو / گتی ایماژ)

در همین حال ، دانیل نگرو ، کمیسر آتش نشانی ماه گذشته در یادداشتی به آتش نشانان فعلی گفت که این بخش “اکیداً به اعضای خود توصیه می کند تا در جشن های 11 سپتامبر شرکت نکنند. دولت روز چهارشنبه یک مهمانی با حضور محدود برگزار کرد تا اسامی را به دیوار یادبود اعضا اعطا کند که پس از قرار گرفتن در معرض سموم منتشر شده از آوار جان خود را از دست دادند.

بیشتر بخوانید:  پس از مرگ گینسبورگ ، سکوی جمع آوری کمک های مالی دموکرات ها با بالاترین رکورد مواجه شدند

تنش ها بر سر برنامه های سالگرد بار دیگر هنگامی شعله ور شد که این یادبود ماه گذشته اعلام کرد که در حال لغو The Tribute in Light است ، دو تیر دوتایی آبی که در آسمان شب بالای منهتن سفلی لمس می شوند. اگرچه اجتماع رسمی برای تماشای چراغ ها انجام نشده بود ، اما این یادبود خطرات ویروس را برای خدمه نصب نشان داد.

برای اعمال FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

این لغو خشم برخی از نزدیکان قربانیان ، پلیس و اتحادیه های آتش نشانی و سیاستمداران را نشان داد ، که نشان می دهد سایت های ساخت و ساز در سراسر شهر برای بازگشایی ماهها پیش امن شناخته شده است.

پس از اینکه Tunnel to Towers گفت این نمایش را به تنهایی برگزار می کند ، فرماندار اندرو کوومو و شهردار سابق مایک بلومبرگ ، رئیس میلیاردر یادبود ، برای نگه داشتن چراغ های حمایت شده از این یادبود وارد عمل شدند.

آسوشیتدپرس در این گزارش مشارکت داشته است.

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *