Breaking News
Home / آمریکا / با تأمل در یادبود 11 سپتامبر ، شان هانیتی ، “ما هرگز نباید فراموش کنیم. همیشه آماده باشید

با تأمل در یادبود 11 سپتامبر ، شان هانیتی ، “ما هرگز نباید فراموش کنیم. همیشه آماده باشید

شان هانیتی ، کانال فاکس نیوز ، عصر جمعه برنامه خود را با بازتاب حملات تروریستی 11 سپتامبر 2001 که منجر به کشته شدن نزدیک به 3000 نفر در شهرهای نیویورک ، ویرجینیای شمالی و شانکسویل ، پنسیلوانیا شد ، باز کرد.

میزبان هانیتی به یاد می آورد: “تروریست های شوم اسلامی هواپیماهای مسافربری را به سلاح واقعی جنگ تبدیل کرده اند …” “هر سال، [this is] نمایش روی حیله و تزویر برای انجام. [We] به آن روز فکر کنید ، یادم می آید کجا بودم. مطمئنم که یادت هست کجا بودی من تمام جزئیات را به یاد می آورم و رنج واقعی انسان و فاجعه ای را دیدم که درست جلوی چشم ما اتفاق می افتاد. “

بیشتر بخوانید:  سحر فریمن: چرا ما باید جان بوندرز ، آلیس مری جانسون از جهان را عفو کنیم

کریس والاس یازده سپتامبر را پس از 19 سال “هنوز هم یک زخم باز” توصیف می کند

هانیتی افزود: “ما باید همیشه به یاد داشته باشیم که آنها با ما در جنگ بودند … ما با آنها در جنگ نبودیم.” “در این دنیا شیطانی وجود دارد و ما آن را دیده ایم.

“فقط در قرن گذشته ، [there have been] 100 میلیون نفر به دلیل برخی “فرقه ها” کشته شدند. فاشیسم ، کمونیسم و ​​نازیسم. ما اکنون با اسلام رادیکال سر و کار داریم. ما آن را در 11 سپتامبر 2001 دیدیم. هرگز نباید فراموش کنیم. همیشه آماده باشید. “

بیشتر بخوانید:  TikTok پس از به اشتراک گذاشتن یک فیلم خودکشی حساب ها را ممنوع می کند

برای برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

میزبان خاطرنشان کرد که مایک پنس معاون رئیس جمهور و جو بایدن کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری دموکرات مبارزات انتخاباتی را برای شرکت در مراسم بزرگداشت در شهر نیویورک کنار گذاشته بودند. در همین حال ، رئیس جمهور ترامپ در شانکسویل ، پنسیلوانیا ، جایی که پرواز 93 هواپیمایی یونایتد پس از حمله مسافران به کابین خلبان در حالی که هواپیماربایان هواپیما را به سمت واشنگتن دی سی می رانند ، سقوط کرد.

بیشتر بخوانید:  بایدن پس از حمله کمین به قانونگذاران در کالیفرنیا ، سلاح ها را تحت فشار قرار می دهد

هانیتی نتیجه گیری کرد ، “ما در آن روز ، 11 سپتامبر 2001 ، تأمل خواهیم کرد ، و همچنین نیکی انسان ، پیروزی انسان … در میان فاجعه را به یاد می آوریم.”

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *