Breaking News
Home / آمریکا / بایدن و پنس در سالگرد 11 سپتامبر در شهر نیویورک دیدار می کنند

بایدن و پنس در سالگرد 11 سپتامبر در شهر نیویورک دیدار می کنند

آنها ممکن است رقبای مبارزاتی باشند ، اما در حالی که ملت نوزدهمین سال از حملات تروریستی 11 سپتامبر را جشن می گیرد ، جو بایدن ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری و مایک پنس ، معاون رئیس جمهور ، سیاست را کنار می گذارند.

این دو مرد مدتی با هم گفتگو کردند و آرنج را استراق سمع کردند – گزینه ای محبوب برای دست دادن در میان بیماری ویروس کرونا – زیرا هر دو در مهمانی سالگرد در Ground Zero در شهر نیویورک شرکت کردند ، جایی که بیش از 2600 نفر در 11 سپتامبر جان خود را از دست دادند. در سال 2001 هنگامی که دو هواپیمای مسافربری ربوده شده توسط القاعده با مرکز تجارت جهانی برخورد کردند و منجر به فروپاشی برج های دوقلو شد.

جو بایدن ، نامزد معاون ریاست جمهوری دموکرات ، در نوزدهمین سالگرد بزرگداشت تروریست 11 سپتامبر در یادبود ملی 11 سپتامبر ، از مایک پنس ، معاون رئیس جمهور استقبال می کند & amp؛ موزه در نیویورک ، جمعه ، 11 سپتامبر 2020 (عمرو ال فکی / نیویورک تایمز از طریق AP ، استخر)

بیشتر بخوانید:  جای خالی گینزبورگ جمهوری خواهان منتقد ترامپ در سنا را تحت فشار قرار می دهد

آمریکا 19 سال از حملات تروریستی 11 سپتامبر را پشت سر می گذارد

معاون رئیس جمهور سابق و همسرش ، جیل بایدن ، هنگام ورود به میدان یادبود ملی 11 سپتامبر در منهتن سفلی ، همراه با اندرو کوومو فرماندار نیویورک و سناتور چاک شومر از نیویورک ، رهبر اقلیت در سنا. همانطور که خوانش سنتی نام مردگان با فروپاشی برج های دوقلو آغاز شد ، بایدن و پنس تنها چند فوت دورتر ایستادند. مایکل بلومبرگ ، شهردار سابق شهر نیویورک ، مدعی کوتاه در انتخابات مقدماتی ریاست جمهوری دموکراتیک 2020 ، نیز در همان نزدیکی ایستاد و به طور خلاصه از بایدن استقبال کرد.

بیشتر بخوانید:  یک مهمان Airbnb پس از یافتن یک پرنده مرده و وسایل اجاره ای شیطانی به خانه فرار می کند

بایدن جشن امروز را تأیید کرد و هنگام خروج از خانه خود در دلاور به شهر نیویورک به خبرنگاران گفت: “من امروز هیچ خبری نمی دهم. من در مورد چیزی غیر از 11 سپتامبر صحبت نخواهم کرد. ما تمام تبلیغات خود را حذف کرده ایم. این یک روز رسمی است. اینگونه است که ما حفظ خواهیم کرد بیرون “

وی گفت ، “من یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار نخواهم کرد ،” قبل از اینکه اضافه کند که “فردا به کارزار انتخاب خواهد شد”.

بیشتر بخوانید:  تد کروز خواستار تحقیقات DOJ در مورد سازندگان 'Cyers' و Netflix است

بایدن با انداختن تبلیغات روز خود ، رد پای مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری کاندیداهای احزاب مهم را از چرخه انتخابات 2004 ، که اولین مسابقه برای کاخ سفید پس از 11 سپتامبر بود ، دنبال می کرد.

مبارزات انتخاباتی ترامپ از پاسخ دادن به این سوال که آیا آنها از تبلیغات 11 سپتامبر خود چشم پوشی می کنند ، خودداری کرد. با توجه به ردیاب تبلیغات Medium Buying ، تبلیغات تبلیغات انتخاباتی ترامپ جمعه آغاز شد.

نامزد دموکرات ریاست جمهوری و معاون رئیس جمهور سابق جو بایدن ، مرکز ، پس از ورود به بنای یادبود ملی در 11 سپتامبر در نیویورک ، جمعه ، سپتامبر ، با آندرو کوومو ، فرماندار نیویورک چپ ، و سناتور رهبر اقلیت سنا از چاک شومر از نیویورک پیاده روی می کنند.  11 سپتامبر 2020 ، به مناسبت نوزدهمین سالگرد حملات تروریستی 11 سپتامبر.  (عکس AP / پاتریک سیمانسکی)

نامزد دموکرات ریاست جمهوری و معاون پیشین رئیس جمهور ، جو بایدن ، در مرکز ، پس از ورود به بنای یادبود ملی در 11 سپتامبر در نیویورک ، جمعه ، سپتامبر ، با اندرو کوومو ، فرماندار نیویورک ، چپ ، و سناتور رهبر اقلیت سنا از نیویورک ، پیاده روی می کنند. 11 سپتامبر 2020 ، به مناسبت نوزدهمین سالگرد حملات تروریستی 11 سپتامبر. (عکس AP / پاتریک سیمانسکی)

بیشتر بخوانید:  قدیمی ترین بازیکنان NFL در لیگ

بایدن پس از گذراندن 90 دقیقه در یادبود در شهر نیویورک ، به سمت یادبود پرواز 93 در شانکسویل ، پنسیلوانیا ، محل سقوط پرواز 93 هواپیمایی یونایتد رفت. این پرواز یکی از چهار هواپیمایی بود که توسط تروریست ها ربوده شد ، اما خدمه و مسافران با هواپیماربایان جنگیدند. . هنگام سقوط هواپیما در روستای پنسیلوانیا ، 60 مایلی جنوب شرقی پیتزبورگ ، 40 قربانی کشته شدند.

رئیس جمهور ترامپ صبح جمعه در یادبود شانکسویل سخنرانی کرد.

بیشتر بخوانید:  استوی لی ستاره و کشتی گیر "Jackass" در 54 سالگی درگذشت

نامزد معاون رئیس جمهور دموکرات ، کمالا هریس در مراسم یادبود در فیرفکس ، ویرجینیا شرکت می کرد.

در جریان یک جشن در شهر نیویورک ، بایدن به زن مسنی که با استفاده از ویلچر در آن نزدیکی نشسته بود ، آرامش داد. این زن – که تصویری از پسرش را در دست داشت – به بایدن گفت که پسرش 43 ساله بود که در این حملات جان خود را از دست داد. بایدن ، که لحظه ای عکس را برداشته و به آن نگاه می کند ، بر اساس گزارش جمع آوری ، از دست دادن پسرش بو ، که در سال 2015 درگذشت ، تأمل کرد.

بایدن گفت: “هرگز از بین نخواهد رفت.”

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *