Breaking News
Home / جدید ترین های دنیا / بایدن می گوید که نیروهای خود را به طور کامل از افغانستان و خاورمیانه خارج نمی کند

بایدن می گوید که نیروهای خود را به طور کامل از افغانستان و خاورمیانه خارج نمی کند

جو بایدن ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری دموکرات روز پنجشنبه گفت که در صورت پیروزی در انتخابات ماه نوامبر ، نیروهای آمریکایی را به طور کامل از افغانستان و خاورمیانه خارج نخواهد کرد.

بایدن روز پنجشنبه به Stars and Stripes گفت که از ادامه حضور حداکثر 2000 نیروی زمینی در سراسر منطقه برای انجام عملیات علیه داعش و سایر تهدیدهای تروریستی پشتیبانی می کند.

بایدن به روزنامه نظامی گفت ، “این” جنگ ها باید برای همیشه پایان یابد. “من از عقب نشینی نیروها حمایت می کنم. اما مشکل اینجاست ، ما هنوز باید نگران تروریسم و [the Islamic State]بایدن گفت.

بایدن همچنین با اشاره به لزوم جلوگیری از قدرت های “نزدیک” مانند چین و روسیه ، گفت که وی موافق کاهش هزینه های دفاعی ایالات متحده نیست.

بیشتر بخوانید:  وزیر دارایی سابق مالزی با دو اتهام جدید فساد روبرو است

موضع بایدن با بسیاری از ترقی خواهان مخالف عقب نشینی کامل نیروهای آمریکایی از منطقه در تضاد است.

مت داس ، مشاور سیاست خارجی سناتور برنی سندرز ، گفت که اگرچه “بایدن در جناح محافظه کار محلی است که حزب در آن حضور دارد” ، اما “بسیار درگیر مکالمه است” و “از اینکه حزب در حال حرکت است بسیار آگاه است”. به آکسیوس گفت.

بیشتر بخوانید:  ترامپ گینسبورگ را "زنی شگفت انگیز" توصیف می کند که پس از سخنرانی در مبارزات انتخاباتی از مرگ او باخبر شد

Axios گزارش داد ، موضع بایدن نیز با رئیس جمهور دونالد ترامپ ، رئیس جمهوری که با ادامه حضور نیروهای آمریکایی در منطقه مخالف بود ، متفاوت است. (مرتبط: ترامپ 12000 سرباز را از آلمان بیرون می کشد ، حدود نیمی از آنها در آستانه بازگشت به خانه هستند)

جو بایدن ، معاون رئیس جمهور ایالات متحده ، هنگام بازدید از دهکده مرزی Panmunjom در 7 دسامبر 2013 ، کره جنوبی با سربازان منطقه مشترک امنیت (JSA) صحبت می کند. (چونگ سونگ جون / گتی ایماژ)

مواضع بایدن اظهارات وی را در هنگام بحث مقدماتی ریاست جمهوری دموکرات در ژانویه تقویت می کند که در آن وی اظهار داشت که معتقد است “برداشتن تعداد کمی از نیروهایی که اکنون برای مقابله با داعش در آنجا هستند” یک اشتباه است. “

بیشتر بخوانید:  سایر موضوعات: تمرکز همه گیری در سازمان ملل متحد ، موضوعات اصلی را تحت فشار قرار می دهد

بایدن همیشه از مداخله نظامی در 36 سال حضور در سنا حمایت نمی کرد. آکسیوس اظهار داشت که وی در اولین جنگ خلیج فارس در سال 1991 رأی داد اما به جنگ عراق در سال 2003 رای مثبت داد.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller News Foundation به طور آزاد در دسترس هر ناشر خبره ای است که می تواند مخاطبان زیادی را فراهم کند. برای فرصت های صدور مجوز محتوای اصلی ما ، لطفا با [email protected] تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید:  جو بایدن یک کارزار تهاجمی را در ایالت های سرخ آغاز می کندمنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

اندرو ویلر ، رئیس آژانس حفاظت از محیط زیست ، تلاش گاوین نیوزوم برای ممنوع کردن اتومبیل های مجهز به گاز در کالیفرنیا را مسخره می کند

ساکرامنتو ، کالیفرنیا – اندرو ویلر ، رئیس آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *