Home / آمریکا / بایدن ترامپ را “جو دود” و “مسئولیت نپذیرفتن” در مورد آتش سوزی توصیف می کند

بایدن ترامپ را “جو دود” و “مسئولیت نپذیرفتن” در مورد آتش سوزی توصیف می کند

جو بایدن ، نامزد حزب دموکرات ریاست جمهوری ، رئیس جمهور ترامپ را به “شعله ور شدن عمدی آب و هوا” متهم کرد و متهم کرد که اگر رئیس جمهور چهار سال دیگر در کاخ سفید پیروز شود ، آتش سوزی های گسترده در سراسر غرب ایالات متحده “ویرانگر و کشنده تر” خواهد شد.

معاون سابق رئیس جمهور با اشاره به آتش سوزی ، و همچنین سیل گسترده و طوفان های ویرانگر در تابستان امسال ، گفت: “ممکن است انکار آب و هوای ترامپ باعث این آتش سوزی ها ، سوابق سیل و طوفان نشده باشد ، اما اگر او برای دوره دوم ریاست جمهوری شود ، این وقایع جهنمی ادامه خواهد یافت. رایج تر شدن. “

دموکرات ها و جمهوری خواهان با تغییر اوضاع به عنوان عامل آتش سوزی مخالف هستند

بایدن این سخنان را طی سخنرانی در فضای باز که حدود 25 دقیقه در موزه تاریخ طبیعی دلاور به طول انجامید ، بیان کرد و با تأکید بر خطرات حومه آمریکا ، صفحه ای از کتاب ترامپ را برداشت.

بیشتر بخوانید:  سخنگوی کاخ سفید گفت که توافق بین بحرین و اسرائیل تحولی "شگفت انگیز" برای "جهانی صلح آمیز" است.

دونالد ترامپ هشدار می دهد که مهاجرت حومه شهرهای ما را تهدید می کند. اما آیا می دانید واقعاً چه چیزی حومه شهرهای ما را تهدید می کند؟ آتش سوزی حومه غرب را می سوزاند. سیل محله های حومه ای در غرب میانه را از بین می برد. طوفان ها زندگی حومه شهرها را در امتداد سواحل ما تهدید می کند.

ماه ها رئیس جمهور به خشونت و ناآرامی هایی اشاره داشت که در میان برخی اعتراضات سراسری در مورد خشونت پلیس و نابرابری نژادی رخ داد – بیانیه ترامپ با هدف فریب رای دهندگان حومه سفید پوست که در سال 2016 از او حمایت کردند اما از حزب جمهوری خواه فرار کردند. برای حزب دموکرات در انتخابات میان دوره ای 2018.

بایدن پرسید: “اگر ما چهار سال دیگر انکار آب و هوا از ترامپ داشته باشیم ، آتش سوزی چند حومه شهر را می سوزاند؟” “چند حومه شهر آبگرفتگی خواهد کرد؟ چند حومه شهر در ابر طوفان تخریب می شوند؟”

بیشتر بخوانید:  سینتیا نیکسون می گوید نظرات جی.کی.رولینگ در مورد رابطه جنسی برای پسر ترانس "بسیار دردناک" بود

جایی که نبرد بایدن و ترامپ 50 روز پس از انتخابات نوامبر ایستاده است

معاون رئیس جمهور سابق ترامپ را متهم کرد “او علاقه ای به ملاقات این لحظه ندارد. ما می دانیم که او به سرعت به حرف های متخصص گوش نخواهد داد و با این فاجعه برخورد نخواهد کرد. این یک بحران دیگر است ، یک بحران دیگر که او مسئولیتی را بر عهده نخواهد داشت. غرب به معنای واقعی در آتش است و او افرادی را که خانه هایشان در حال سوختن است سرزنش می کند.” و جوامع آنها. “

بایدن ادعا کرد که رئیس جمهور “نتوانسته ما را محافظت کند – از بیماری همه گیر ، از رکود اقتصادی ، از شورش نژادی ، از آفت تغییرات آب و هوا. بدیهی است که ما در آمریکای دونالد ترامپ در امان نیستیم. این آمریکای دونالد ترامپ است. او مسئول است.”

بایدن همچنین متعهد شد ، در صورت انتخاب ، “این لحظه را با اضطرار و هدف روبرو خواهد کرد. ما می توانیم بحران آب و هوا را حل کنیم و آن را حل خواهیم کرد.”

بیشتر بخوانید:  سازمان تأمین اجتماعی می گوید از محبوبیت نام کودک "کارن" در ایالات متحده کاسته شده است

بایدن دقایقی قبل از ورود رئیس جمهور به کالیفرنیا برای ملاقات فرماندار دموکرات با گاوین نیوزوم و مقامات فدرال و ایالتی که در حال آتش سوزی هستند صحبت کرد. ترامپ تأثیر تغییر اقلیم را به عنوان عامل آتش سوزی رد کرده است. رئیس جمهور هنگام ورود به کالیفرنیا با خبرنگاران ، بارها بر لزوم مدیریت جنگل تأکید کرده و اظهار داشت که برخی از کشورهای اروپایی مدیریت بهتری در جنگل های خود انجام می دهند.

رئیس جمهور و دیگر جمهوری خواهان تأکید کردند که دهه ها مدیریت ضعیف جنگل ها در ایالت هایی که بیشتر توسط دموکرات ها اداره می شوند مقصر آتش سوزی ها هستند. ترامپ برجسته کرد ، “باید مدیریت جنگل خوب باشد ، که من سه سال در مورد آن صحبت می کردم.”

“وقتی پس از مدت کوتاهی درختان را رها می کنید ، آنها بسیار خشک می شوند – مانند یک چوب کبریت … و می توانند منفجر شوند. برگها نیز. وقتی برگها روی زمین خشک می شوند ، این فقط یک سوخت آتش است.”

بیشتر بخوانید:  چگونه روت بدر گینسبورگ با مستند RPG درباره زندگی خود ارتباط برقرار کرد

وی تأکید کرد که “این یک موضوع بسیار مهم است. شما یک سیگار بر روی آن می ریزید ، و بعد از یک ساعت برمی گردید و آتش سوزی جنگل را شروع می کنید.”

نیوزوم موافقت کرد که تلاش های بیشتری برای مدیریت جنگل لازم است. وی از رئیس جمهور برای واکنش فدرال در مبارزه با آتش سوزی تشکر کرد. اظهارات فرماندار در جریان کارزار انتخاب مجدد ترامپ به سرعت در شبکه های اجتماعی منتشر شد.

اما Newsom همچنین تغییرات آب و هوایی را به عنوان یک عامل موثر برجسته کرد.

فرماندار توضیح داد: “ما به شدت احساس می كنیم كه درجه حرارت داغتر شده و خشك سالی در حال خشك شدن است. اتفاقی برای لوله كشی جهان افتاده است و ما از یك چشم انداز آمده ایم ، با تمام تواضع ، ما تأیید می كنیم كه علم این است كه تغییرات آب و هوا واقعی است.” ” .

بیشتر بخوانید:  Zverev یک سوراخ را با دو ست پاک می کند و در فینال US Open به مصاف تیم می رود

پس از آنکه سخنران دیگری بر تغییرات آب و هوایی تأکید کرد ، رئیس جمهور وارد عمل شد و گفت: “شروع به سرد شدن می کند.”

ترامپ افزود: “فقط تماشا کنید. من فکر نمی کنم که علم واقعاً این را می داند.”

دانشمندان می گویند در حالی که آتش سوزی اجتناب ناپذیر است ، عامل اصلی آن خشك كردن گیاهان و درختان به دلیل تغییر اقلیم و افزایش تعداد ساكنین نزدیك مناطق سوزان است. جنگل زدایی و سوختگی کنترل شده در مقیاس مورد نیاز برای مبارزه با این تهدیدها دشوار است.

بایدن بارها رئیس جمهور را به نادیده گرفتن دانشمندان در مورد تغییر اوضاع و همچنین مبارزه با بیماری همه گیر ویروس کرونا متهم کرده است.

معاون بایدن – سناتور کمالا هریس از کالیفرنیا – برای دیدار با مقامات آتش نشانی روز سه شنبه به ایالت خود بازگشت.

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *