Home / جدید ترین های دنیا / بایدن با اکراه اعتراف می کند که کنفدراسیون آمریکای شمالی ، مکزیک و کانادا ، ترامپ “از NAFTA بهتر است”

بایدن با اکراه اعتراف می کند که کنفدراسیون آمریکای شمالی ، مکزیک و کانادا ، ترامپ “از NAFTA بهتر است”


جوزف آر بایدن روز پنجشنبه با اکراه به رئیس جمهور ترامپ برای معامله تجاری بین ایالات متحده ، مکزیک و کانادا “بهتر از NAFTA” اعتبار داد.

وی موفقیت رئیس جمهور در بازنویسی توافق نامه تجارت آزاد آمریکای شمالی را که مدتها دست کم گرفته بود ، تایید کرد.

آقای تابر در مصاحبه با معاون رئیس جمهور سابق ، با اشاره به اینکه آقایان بایدن و رئیس جمهور باراک اوباما قول داده بودند که قبل از اینکه هشت سال در آن بمانند ، در مورد معامله تجاری دوباره مذاکره کردند کاخ سفید.

بیشتر بخوانید:  ترامپ برخلاف استاندار نوادا ، یک تجمع داخلی را برگزار می کند

آقای بایدن ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری دموکرات ، پس از چند بار رفت و برگشت ، با اخطار موفقیت آقای ترامپ را تصدیق کرد:

“این از NAFTA بهتر است. اما به سیاست تجارت جامع ، حتی با NAFTA نگاه کنید؟ اکنون این کسری بزرگ در تجارت با مکزیک داریم. نه به این دلیل که NAFTA بهبود نیافته است ، زیرا سیاست تجارت جامع و نحوه برخورد با آن همه چیز را بدتر کرده است.”

بیشتر بخوانید:  شرود براون ، سناتور دموکرات اوهایو ، حمایت خود از رفع مهلت قانونی را تأیید می کند

NAFTA مقصر كشته شدن بيش از 700000 شغل آمريكايي و تعطيل حداقل 60،000 كارخانه آمريكايي با هموار كردن راه براي انتقال شركتها به مكزيك است.

قول آقای ترامپ برای پاره کردن توافق تجارت آزاد آمریکای شمالی یکی از وعده های انتخاباتی وی در سال 2016 بود و اکثر منتقدان و سیاستمداران گفتند که انجام آن عملی نیست.

در این مصاحبه ، آقای تابر به نکته خوبی در مورد انشعاب در برنامه تبلیغاتی جدید آقای بایدن در “ساخت آمریکا” اشاره کرد.

بیشتر بخوانید:  مبارزات انتخاباتی ترامپ هزینه تبلیغات را در ایالت های رای گیری اولیه افزایش می دهد

“من اینجا نشسته ام و به پیشنهاد شما گوش می دهم و فکر می کنم ،” من آنچه را که او باید بفروشد دوست دارم اما او بخشی از سازمانی است که کار من را در زیر رودخانه می فروخت. ” آقای توبر گفت ، وی از توافق تجارت آزاد آمریكای شمالی حمایت كرد ، از وضعیت مطلوب ترین كشور برای چین حمایت كرد ، ترامپ درباره توافق نامه تجارت آزاد آمریكای شمالی مذاكره مجدد كرد و اوباما و بایدن این كار را انجام ندادند.

بیشتر بخوانید:  COVID-19 اضطراب مجله روز شکرگذاری مجازی Macy را مجبور می کند

بایدن پاسخ داد ، “من به شما خواهم گفت که چه کار کردیم.” “ما بزرگترین رکود اقتصادی را بدون رکود اقتصادی به ارث برده ایم.”

مشترک شدن در خبرنامه روزانه مامنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

اندرو ویلر ، رئیس آژانس حفاظت از محیط زیست ، تلاش گاوین نیوزوم برای ممنوع کردن اتومبیل های مجهز به گاز در کالیفرنیا را مسخره می کند

ساکرامنتو ، کالیفرنیا – اندرو ویلر ، رئیس آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *