Breaking News
Home / جدید ترین های دنیا / بایدن با اسپانیایی تبارها سروکار دارد و از ترامپ در فلوریدا عکس می گیرد

بایدن با اسپانیایی تبارها سروکار دارد و از ترامپ در فلوریدا عکس می گیرد


جوزف آر بایدن روز سه شنبه به فلوریدا می رود تا از میان رای دهندگان اسپانیایی تبار ، یک حوزه انتخابیه اصلی که در آن تلاش می کند تا با شماره های سال 2016 هیلاری کلینتون مطابقت داشته باشد ، حمایت کند.

آقای بایدن گفت که در صورت برکناری رئیس جمهور ترامپ از سمت خود ، موقعیت “لاتین” در موضوعاتی مانند آموزش ، مراقبت های بهداشتی ، مهاجرت و بیماری همه گیر ویروس کرونا می تواند یک مسئله “آسان” باشد.

بایدن هنگام مسافرت در ایالت سانشاین گفت: “این در مورد بحث در مورد مشاغل است.” او در آستانه آماده شدن برای افزایش قدرت و ایجاد فرصت برای مردم است. “او باید از زمین گلف لعنتی پیاده شود و در دفتر بیضی شکل بنشیند و با جمهوری خواهان و دموکرات ها بنشیند و کاری انجام دهد.”

این اولین دیدار شخصی وی به عنوان نامزد ریاست جمهوری دموکرات از ایالت اصلی نبرد بود.

آقای بایدن در حالی که در آنجا بود ، با هدف سرمایه گذاری و مدرنیزه کردن پورتوریکو ، که طوفان ها طی سالهای اخیر به شدت مورد آسیب قرار گرفته است ، طرح جدیدی طراحی کرد.

این طرح به مسئله پر پیچ وخم دولت اشاره نمی کند ، اما خواستار چشم پوشی از وام های امداد رسانی در برابر بلایای طبیعی برای شهرها و شهرداری ها ، گسترش دسترسی رایگان به خدمات بهداشتی درمانی برای COVID-19 و بررسی بدهی پورتوریکو ، و سایر موارد است.

بیشتر بخوانید:  کمیته نظارت بر مجلس تحقیق با مدیر کل پست لوئی دیگو در مورد تقلب در تأمین مالی کمپین آغاز می کند

وی افزود: “من معتقدم که دولت داری موثرترین راه برای اطمینان از رفتار با ساکنان پورتوریکو است [equally]بایدن در مراسمی در کیسیممی برای شروع ماه میراث اسپانیایی گفت. “اما مردم پورتوریکو باید تصمیم بگیرند و دولت فدرال ایالات متحده باید به این تصمیم احترام بگذارد و طبق آن رفتار کند.”

در این مراسم بازیگر خانم اوا لونگوریا ، خوانندگان لوئیس فونسی و ریکی مارتین ظاهر شدند.

بایدن گفت: “حتی بعد از اینکه او نزدیک به چهار سال رئیس جمهور بود ، به نظر نمی رسد دونالد ترامپ درک کند که ساکنان پورتوریکو واقعاً شهروندان ایالات متحده هستند.” “من نمی خواهم حوله های کاغذی را روی افرادی که در اثر گردباد زندگیشان خراب شده اند بیندازم. دنیا این را دید – وحشتناک بود.”

او همچنین یک رویداد میزگرد سربازان در اوایل روز در تامپا برگزار کرد.

بایدن ، که هشت سال به عنوان معاون رئیس جمهور در زمان باراک اوباما رئیس جمهور سابق خدمت کرد ، این هفته متعهد شد که “مانند یک شیطان کار کند” تا “همه صدای لاتین و اسپانیایی” را بیرون دهد.

بیشتر بخوانید:  کلانتری: رئیس پلیس به دنبال اتهامات کلاهبرداری فدرال در بزرگترین شهر کنتیکت از سمت خود استعفا داد

وی درباره تعداد رای دهندگان اسپانیایی تبار گفت: “آنها باید بالا بروند.”

با وجود شکست در برابر آقای ترامپ در سال 2016 ، هیلاری کلینتون حدود 66٪ از رای دهندگان اسپانیایی تبار را در مقابل 28٪ برای آقای ترامپ در اختیار داشت که کمی نسبت به جدایی 71٪ / 27٪ آقای اوباما سابق با میت رامنی در سال 2012 بدتر است.

برخی از دموکراتها تصور می کردند که ادامه فشار آقای ترامپ برای ایجاد دیوار مرزی بین ایالات متحده و مکزیک و سیاستهای سختگیرانه مهاجرت وی منجر به محرومیت رای دهندگان لاتین در سال 2020 می شود.

اما آمریکایی های کوبایی ، که بخش عمده ای از جمعیت لاتین فلوریدا را تشکیل می دهند ، نسبت به فشار دولت اوباما برای عادی سازی روابط با کشور جزیره کمونیست بسیار بدبین هستند و بایدن متعهد شده است که این سیاست ها را بازگرداند.

جانت نونز ، فرماندار فلوریدا ، گفت: “این به عنوان دختر مهاجران کوبایی ، برای شخص من بسیار ناراحت کننده است.”

آقای بایدن همچنین تلاش کرد تا فشار خود را برای دریافت تابعیت 11 میلیون مهاجر غیرقانونی در ایالات متحده با بیش از 3 میلیون نفر اخراج در زمان آقای اوباما ، که یک مدافع مهاجرت به عنوان فعال “رئیس اخراج شده” توصیف می کند ، سازگار کند.

بیشتر بخوانید:  تام کاتن: دموکرات هایی را که از نامزد ترامپ برای اسکاتوس حمایت می کنند رد نکنید

خانم N ون ñez گفت که پذیرفتن دموکرات ها با رای مثبت لاتین دوباره آنها را گاز می گیرد.

می داند که او از ما غافل شده است. وی در تماس تلفنی توسط ستاد انتخاباتی آقای ترامپ گفت كه ستاد انتخاباتی وی می داند كه او ما را نادیده گرفته است و ما نیز این را می دانیم.

یك نظرسنجی اخیر یاهو نیوز / YouGov نشان داد كه آقای بایدن در مجموع 10 امتیاز از آقای ترامپ 49٪ تا 39٪ جلوتر است.

اما او از 51٪ در میان لاتین ها حمایت کرد ، در حالی که ترامپ 29٪ بود و 14٪ بلاتکلیف بود.

بر اساس نظرسنجی روز سه شنبه دانشگاه مونموث که عملکرد بهتری نسبت به سایر نظرسنجی های اخیر در میان اسپانیایی زبان ها داشت ، معاون سابق رئیس جمهور 5 امتیاز ، 50 تا 45 درصد از آقای ترامپ در میان رای دهندگان ثبت شده در فلوریدا امتیاز داشت.

اختلاف 58 تا 32 درصدی او در میان رای دهندگان اسپانیایی تبار به طور خاص هنوز فقط با حاشیه های خانم کلینتون در این ایالت مطابقت داشت که چهار سال پیش او به آقای ترامپ با بیش از یک درصد درصد از دست داد.

بیشتر بخوانید:  نظر شما در مورد کلمه قربانی وی چیست؟

پاتریک موری ، مدیر موسسه نظرسنجی دانشگاه مونموث ، گفت که هجوم ساکنان از پورتوریکو و تعداد فزاینده ای از رای دهندگان جوان در این ایالت می تواند به بایدن کمک کند.

آقای موری گفت: “این گروه ها تمایل به دموکراتیک تر بودن دارند ، که در واقع نشان می دهد ترامپ ممکن است در میان رای دهندگان قدیمی لاتین عملکرد بهتری نسبت به چهار سال پیش داشته باشد.”

دموکرات ها به مسئله لاتین بایدن اشاره می کنند.

دستیار سابق مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری به سناتور برنارد سندرز در اوایل سال جاری گروهی را با هدف تبدیل لاتین ها به ایالت های اصلی راه اندازی کرد.

Nuestro PAC ، توسط Chuck Rocha تاسیس شد ، این هفته هفت شماره را صرف یک کارزار تبلیغاتی مستقیم می کند تا رای دهندگان لاتین پوشیده و تازه ثبت نام شده را در فلوریدا ، کارولینای شمالی و پنسیلوانیا هدف قرار دهد.

یک قطعه پستی ، کریستین اورکیزا ، سخنگوی کنوانسیون ملی دموکرات را نشان می دهد که در مورد مرگ پدرش از ویروس کرونا گفت: “تنها شرط قبلی” اعتماد به آقای ترامپ بود.

بیشتر بخوانید:  این بررسی های فیلم ، Cuits را برای Netflix "غیرمعمول" ، "قدرتمند" و "تحریک آمیز" خواندند.

آقای روچا گفت: “از طریق ارتباط مداوم ، رأی دهندگان لاتین در این ایالت های در تضاد تمام اطلاعات مورد نیاز خود را به انگلیسی و اسپانیایی برای رای دادن به بایدن خواهند داشت.”

نظرسنجی های دیگری که روز سه شنبه منتشر شد و توسط گروهی از گروه های حمایت از مهاجران انجام شد ، نشان داد که حملات آقای ترامپ به پرونده مهاجرت بایدن لزوما کاهش نمی یابد – هرچند که تعداد آنها متفاوت بود.

در 12 ایالت نبرد جادوگران ، 43٪ از رأی دهندگان اظهار داشتند كه موضع آقای ترامپ در مورد مهاجرت را دلیل رأی دادن علیه وی می دانند ، در حالی كه 39٪ اظهار داشتند كه این دلیل را برای رأی دادن به وی می دانند.

تایلر موران ، مدیر اجرایی مرکز مهاجرت ، یکی از گروه هایی که نظرسنجی را سفارش داده است ، گفت: “نتایج آنچه ما می دانیم تأیید می کند: واکنش نوعی رای دهنده به سخنان و سیاست های آشکار و ضد مهاجرتی ترامپ نقطه ضعفی است که دموکرات ها باید از آن استفاده کنند.” .

مشترک شدن در خبرنامه روزانه مامنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

مارک شورت ، دستیار پنس: انتخاب اسکاتوس توسط ترامپ ممکن است قبل از انتخابات رای بیاورد

مارک شورت ، معاون رئیس ستاد ریاست جمهوری مایک پنس روز یکشنبه گفت که سنا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *