Home / زندگی / بایدن باید در مورد کار در روز کارگر صحبت کند. و هر روز

بایدن باید در مورد کار در روز کارگر صحبت کند. و هر روز

از 31 آگوست ، در ایالت تابان پنسیلوانیا ، 1.8 میلیون نفر تقاضای بیکاری کرده اند. نرخ بیکاری این ایالت 13.7 درصد است. اما جو بایدن به جای سفر به پنسیلوانیا برای صحبت در مورد ایجاد شغل ، صحبت های خود را در مورد غارت و خشونت بیان کرد. پست ها را به سختی ذکر کنید لحن ناشنوایی اظهار کمرنگی است.

در زمان سخنرانی بایدن ، رأی دهندگان در پنسیلوانیا تنها دو هفته تا رسیدن برگه های رای گیری از طریق پست فاصله داشتند. علی رغم اینکه بایدن در نظرسنجی های ایالت پیشرو است ، امتیاز وی تنها 4.8 امتیاز است. در همان مرحله از چرخه انتخابات چهار سال پیش ، هیلاری کلینتون با 7.3 امتیاز در همان نظر سنجی ها پیشتازی کرد. و گرچه ممکن است رای دهندگان بلاتکلیف دیگر کمتر باشند ، حاشیه ها بسیار نزدیک به سخنرانی است که پیام اصلی ترامپ را دنبال کرده است – چالش برانگیز نیست -.

بیشتر بخوانید:  کنوانسیون دموکراتیک برای شناخت و بهبود درد

این ترامپ است و نه بایدن که در سخنرانی های اصلی خود بارها و بارها کلمه “مشاغل” را بیان می کند. البته ، ترامپ در سخنرانی پذیرش ریاست جمهوری خود هنگامی که گفت: “ما طی 10 ماه آینده 10 میلیون شغل ایجاد خواهیم کرد” دروغ گفت. او فقط در مورد ایجاد 10 میلیون شغل جدید بحث نکرد. وی 23 بار در سخنرانی کنفرانس خود از کلمه “مشاغل” استفاده کرد ، در حالی که در سخنرانی پذیرش خود برای نامزدی بایدن ، شش مورد را ذکر کرد. حتی با توجه به سخنرانی ترامپ دو برابر بایدن ، ترامپ در همان زمان 17 بار در مورد مشاغل صحبت کرد. حتی بدتر ، او روایتی روان از بایدن به عنوان یک قاتل شغل و از خودش به عنوان محافظ همه مشاغل خوب خلق کرد. گزارش ترامپ از مشاغل پای در آسمان چارچوب برتری طلبانه سفید وی را به ملی گرایی پیوند می دهد: دیوار مرزی خود را ایجاد می کند و به بایدن حمله می کند تا شغل هایی را به چین و “دیگر کشورهای دور” ارسال کند تا شغل های آمریکایی را برای “آمریکایی های واقعی” ایجاد کند. بله ، او یک دروغگو و نژادپرست آسیب شناس بدتر است ، اما تاکنون او در مورد یکی از موضوعات اصلی که بایدن باید داشته باشد بسیار بهتر کارزار می زند (جدا از ویروس کرونا ، که اتفاقاً در سخنرانی های خود در کنفرانس با این دو رفتار یکسان داشت ، فقط به سه مورد اشاره شده است). آنها چه کسی هستند)

بیشتر بخوانید:  آرزوی مرگ روت بدر گینسبورگ: مخالفت!

از قضا ، بایدن در یک سخنرانی شخصی نادر به جای نمایشگر رایانه – در حالتی که دموکرات ها در سال 2016 از دست دادند – در جمع افراد واقعی سخنرانی کرد – کارکنان وی در توییت هایی مبنی بر اینکه قصد دارد به پنسیلوانیا برود ، مسخره کردند “تا پرسش اصلی را که رای دهندگان در این انتخابات با آن روبرو می شوند ، مطرح کنند: آیا در آمریکا امن هستید؟ دونالد ترامپ؟ “” با توجه به اینکه تیم ارتباطی بایدن نام حریف و موضوع مورد نظر را ترجیح داده است – ترس – تعجب آور نیست که روزنامه های اصلی عناوینی مانند فیلادلفیا پرسشگربایدن به پنسیلوانیا می آید و می پرسد ، ‘آیا کسی فکر می کند در صورت پیروزی ترامپ خشونت کمتری رخ خواهد داد؟ بایدن با ثابت قدم بودن پشت خود ، موضوع را غارت کرد.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

ویروسی که کریسمس را دزدید

ممنون از اینکه ثبت نام کردید. برای بیشتر ملتآخرین نسخه ما را بررسی کنید. با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *