Home / زندگی / بایدن باید در برابر درخواست لحظه “خواهر صالح” مقاومت کند.

بایدن باید در برابر درخواست لحظه “خواهر صالح” مقاومت کند.

منتقدان در طیف سیاسی توصیه های مشابهی را به جو بایدن ارائه می دهند: او می گوید واشنگتن Posستون نویس جورج ویل ، “او به یک لحظه خواهر سولجا احتیاج دارد.” مجله ی وال استریت هیئت تحریریه ، برت استیونز پنجم. بار نیویورکو آماندا کارپنتر محافظه کار ، جورج پکر لیبرال و سایر افراد همین روش را اصرار می کنند. پکر هشدار داد که ناآرامی در کنوشا می تواند برای شانس های بایدن در ماه نوامبر مهلک باشد. “در اصطلاحات صریح مبارزات ریاست جمهوری ، رأی دهندگان می دانند که یک دموکرات به این معنی است که وقتی خشونت پلیس را محکوم می کند ، اما کمتر وقتی که شورش ها را محکوم می کند. برای رسیدن به افکار عمومی … بایدن باید فراتر از مدل استاندارد باشد و شخصاً او را به یاد ماندنی کند.” .

بیشتر بخوانید:  آتش سوزی ها ثابت می کنند که فاجعه آب و هوایی نیز یک بحران قانون اساسی است

“لحظه خواهر سولجا” اکنون به یک الگوی رفتاری سیاسی تبدیل شده است ، مختصر برای نامزدی که فعالانه طرفداران و محکومین افراط گرایان در پایگاه خود است و او را “چهره ای فراموش نشدنی” می کند. قدمت این کار به فعالیتهای انتخاباتی بیل کلینتون در انتخابات مقدماتی دموکرات ها در سال 1992 برمی گردد واشنگتن پست او می گوید: “اگر سیاه پوستان هر روز سیاه پوستان را می کشند ، چرا ما یک هفته وقت نداریم و آنها سفیدپوستان را می کشند؟”

هفته ها بعد ، پس از اینکه نامزدی قبلاً حل و فصل شد ، کلینتون به کنفرانس ائتلاف رنگین کمان ، کشیش جسی جکسون سفر کرد و علناً حضور خود را در آنجا محکوم کرد. فرماندار آرکانزاس گفت: “اگر کلمات” سفید “و” سیاه “را بگیرید و آنها را معکوس کنید ، ممکن است فکر کنید دیوید دوک در حال سخنرانی بود.” وی در حالیکه به دموکراتهای محافظه کار اطمینان می داد که آماده است تا آفریقایی آمریکایی ها و جناح چپ را در حزب متقاعد کند ، در سراسر کشور تقدیرهای تحریریه دریافت کرد.

بایدن قبل از اینکه از آن لیوان بنوشد ، ممکن است نگاهی اجمالی به زهر بیندازد. ظاهر رنگین کمان کلینتون پس از آن رخ داد که دستیاران جکسون و کلینتون (من در آن زمان با جسی جکسون کار می کردم) در مورد امکان تأیید جکسون صحبت کردند. کلینتون قصد خود را مخفی نگه داشت ، حتی در زمان مبارزات انتخاباتی خود به گروه مطبوعاتی خود هشدار می داد. باربارا شایلور ، بازیگر كه كنار او روی میز سر نشسته بود ، گفت كه وقتی خواهر سولجه را صدا می زد ، دستان لرزید و صدای او لرزید. جکسون و متحدانش کاملاً متعجب و عصبانی بودند.

بیشتر بخوانید:  لیست انتخاباتی دادگاه عالی ترامپ شامل تد کروز و تام کاتن است

در حقیقت ، خواهر سولجا در صومعه بود زیرا جکسون با او ارتباط برقرار کرده بود و در مورد عدم خشونت با او صحبت کرده بود. او همیشه ادعا کرده است که این نقل قول گمراه کننده بوده است ، و سعی داشت ذهنیت کسانی را که آتش می زنند ، و نه ایجاد خشونت بیشتر ، توضیح دهد. او به کنوانسیون آمد تا تصمیم خود را برای کمک به تلاش جدیدی برای ثبت نام جوانان آفریقایی آمریکایی برای رای دادن و درگیر کردن آنها در سیاست اعلام کند. او و جکسون به خاطر تعهد خود شایسته ستایش و نه محکومیت بودند.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

نشت امنیت داخلی را رمزگشایی کنید

با نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری ، ترس از خشونت سیاسی – و نه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *