Home / آمریکا / بایدن آبجی به آتش نشانان شانکسویل داد: “من به قول های خود عمل می کنم”

بایدن آبجی به آتش نشانان شانکسویل داد: “من به قول های خود عمل می کنم”

جو بایدن می خواهد مردم بدانند که وقتی صحبت از آبجو می شود به قول های خود عمل می کند.

بعد از گذاشتن گل اکلیل در یادبود پرواز 93 در شانکسویل ، پنسیلوانیا ، و ملاقات با خانواده های 40 قربانی پرواز هواپیمایی یونایتد که یکی از چهار نفر بود که در جریان حملات تروریستی 11 سپتامبر ربوده شده بود ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری دموکرات و همسرش جیل بایدن ، بعدازظهر جمعه ، من در کنار آتش نشانی در نزدیکی شانکسویل متوقف شدم.

ترامپ برای “فداکاری فوق العاده” قربانیان 11 سپتامبر احترام می گذارد

خانواده بایدن تعدادی شیرینی به همراه داشتند ، از جمله کیکی که جیل بایدن داشت. آنها پس از دیدن یک صلیب چوبی بزرگ که با پرچم آمریکا خال خالی شده بود ، با ده ها نفر از آتش نشانان و خانواده های آنها دیدار کردند.

بیشتر بخوانید:  هرشل واکر می گوید مظنونان ثروتمندی که به دلیل آشوب در شهر نیویورک دستگیر شده اند باید "زمان فدرال" بدست آورند

بعد از اینکه یک نفر گفت که شنیده است بایدن آبجو آورده است – که در سفر قبلی به معاون رئیس جمهور سابق قول داده بود – بایدن به SUV خود بازگشت و شش قوطی Bud Light و Iron City Bear را بازیابی کرد.

“من به قول خود عمل می کنم!” بایدن گفت.

جو بایدن ، نامزد دموکرات ریاست جمهوری و معاون سابق رئیس جمهور ، آبجو را تحویل می دهد در حالی که او و همسرش ، جیل بایدن ، از وزارت آتش سوزی داوطلبانه در شانکسویل در شانکسویل ، پنسیلوانیا بازدید می کنند ، جمعه 11 سپتامبر 2020. بایدن پس از بازدید نزدیک از یادبود ملی پرواز 93 برای بزرگداشت نوزدهمین سالگرد حملات تروریستی 11 سپتامبر متوقف شد. (عکس AP / پاتریک سیمانسکی)

بیشتر بخوانید:  کوین دابسون بازیگر "Kojack" و "Knots Landing" در سن 77 سالگی درگذشت

پیش از این ، به نشانه شجاعت و شجاعت آمریکایی ها ، بایدن در محل یادبود به خبرنگاران گفت: “این کشوری است که هرگز تسلیم نمی شود و هرگز تسلیم نخواهد شد. هرگز.”

قبل از خروج از یادبود ، بایدن مردی را مشاهده كرد كه برای حمایت از نیروی انتظامی پیراهن “پشت آبی” را پوشیده بود.

“بازگشت به آبی ، درست است؟” بایدن طبق گزارش استخر گفت.

“پشت آبی. بله قربان. مرد پاسخ داد: “امیدوارم تو هم چنین کنی.”

ظاهراً بایدن قبل از تشکر از همه ، پاسخ خاصی نداد.

در بحبوحه تابستان اعتراضات و ناآرامی ها پیرامون مسائل وحشیانه پلیس و نابرابری نژادی ، پرزیدنت ترامپ و ستاد انتخاباتی وی بارها ادعا کرده اند که بایدن از تماس برخی از چپ ها برای از بین بردن بودجه کلانتری ها پشتیبانی می کند. بایدن بارها و بارها اظهار داشت که از چنین تماس هایی پشتیبانی نمی کند و رئیس جمهور را به حمایت از قوانینی که موجب کاهش هزینه های اجرای قانون می شود متهم کرد.

بیشتر بخوانید:  چگونه روت بدر گینسبورگ با مستند RPG درباره زندگی خود ارتباط برقرار کرد

بایدن و پنس در مراسم بزرگداشت 11 سپتامبر در زمین صفر دیدار کردند

توقف در شانکسویل به دنبال بازدید از مراسم یادبود سالانه 11 سپتامبر در Ground Zero در شهر نیویورک انجام شد ، جایی که بیش از 2600 نفر در 11 سپتامبر 2001 ، در اثر برخورد دو هواپیمای مسافربری که توسط تروریست های القاعده با فرودگاه ربوده شده بودند ، کشته شدند. مرکز تجارت جهانی و برج های دوقلو سقوط می کنند.

بیشتر بخوانید:  هدف قرار دادن خانه میچ مک کانل در کنتاکی در دادگاه عالی نسبت به جای خالی

با شروع خواندن اسامی مردگان با فروریختن برج های دوقلو ، بایدن و مایک پنس معاون رئیس جمهور چند فوت دورتر ایستادند.

این دو نفر به طور مختصر با استفاده از آرنج صحبت کردند – یک گزینه محبوب برای دست دادن در میان بیماری همه گیر ویروس کرونا.

جو بایدن ، نامزد معاون ریاست جمهوری دموکرات ، در نوزدهمین سالگرد بزرگداشت حملات تروریستی 11 سپتامبر به بنای یادبود ملی در 11 سپتامبر ، از مایک پنس ، معاون رئیس جمهور استقبال می کند & amp؛  موزه در نیویورک ، جمعه ، 11 سپتامبر 2020 (عمرو ال فکی / نیویورک تایمز از طریق AP ، استخر)

جو بایدن ، نامزد معاون ریاست جمهوری دموکرات ، در نوزدهمین سالگرد بزرگداشت حملات تروریستی 11 سپتامبر به بنای یادبود ملی در 11 سپتامبر ، از مایک پنس ، معاون رئیس جمهور استقبال می کند & amp؛ موزه در نیویورک ، جمعه ، 11 سپتامبر 2020 (عمرو ال فکی / نیویورک تایمز از طریق AP ، استخر)

در جریان یک جشن در شهر نیویورک ، بایدن به زن مسنی که با استفاده از ویلچر در آن نزدیکی نشسته بود ، آرامش داد.

بیشتر بخوانید:  DNA منجر به دستگیری در پرونده Cold New York به جرم قتل دختر 14 ساله شد

این زن – که تصویری از پسرش را در دست داشت – به بایدن گفت که پسرش 43 ساله بود که در این حملات جان خود را از دست داد. بایدن ، که لحظه ای عکس را برداشته و به آن نگاه می کند ، بر اساس گزارش جمع آوری ، از دست دادن پسرش بو ، که در سال 2015 درگذشت ، تأمل کرد.

بایدن گفت: “هرگز از بین نخواهد رفت.”

بایدن جشن امروز را تأیید کرد و در ابتدای روز به خبرنگاران گفت: “امروز قرار نیست هیچ خبری بدهم. به جز 11 سپتامبر در مورد دیگری صحبت نخواهم کرد.”

وی گفت ، “این یک روز رسمی است. به این ترتیب ما آن را حفظ خواهیم کرد.”

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *