Breaking News
Home / عمومی / بازماندگان پارک لند ، Bash Betsy DeVos برای نادیده گرفتن خشونت اسلحه: “او دانشجویان را نشان نمی دهد”

بازماندگان پارک لند ، Bash Betsy DeVos برای نادیده گرفتن خشونت اسلحه: “او دانشجویان را نشان نمی دهد”

صبح روز یکشنبه در MSNBC ، دو نفر از بازماندگان حادثه وحشتناک تیراندازی در دبیرستان مارجوری استونمن داگلاس سخنان تندی به وزیر آموزش و پرورش بتسی دوو گفتند و فاش کردند که او به طور مخفیانه در اطراف دانشگاه خود “پنهان شده” و در جلسات مشاوره خصوصی در طول عکس بسیار تبلیغ شده خود دخالت کرده است. از مدرسه دیدن کنید.

صحبت کردن خوشحالم جوی رید میزبان ، دانش آموزان طالبان ، ژاکلین کورین و رایان دیچ ، هنگامی که در مورد شهادت Devos به کمیته سنا ، که در آن وزیر آموزش و پرورش اعتراف کرد که خشونت با اسلحه را بخشی از مطالعه ایمنی مدرسه خود نمی داند ، توجه آنها را جلب کرد.

بیشتر بخوانید:  7 مورد از ناراحت کننده ترین ادعاها در شکایت افشاگر علیه رئیس جمهور ترامپ

رید شروع کرد: “من باید به شما اجازه دهم هر دو به وزیر آموزش و پرورش بتسی دیووس پاسخ دهید.” “من می خواستم به شما دوستان فرصتی برای پاسخ دهی بدهم. او در جلسه دادرسی بود و سناتور پاتریک لیهی از ورمونت از او پرسید که آیا مطالعه وی در مورد خشونت با اسلحه در مدارس شامل اسلحه است یا خیر.

بیشتر بخوانید:  میچ مک کانل پس از صدور رای دیوان عالی کشور در مورد تضعیف اتحادیه های صنفی عمومی را مقصر می داند

کورین پاسخ داد ، “در پایان ، بتسی دیووس باید درک کند که بیش از 20 مورد تیراندازی در مدرسه فقط در سال 2018 رخ داده است ، و اگر وزیر آموزش و پرورش ما نتواند نقشی را که اسلحه در مدارس ما بازی می کند تشخیص دهد ، وی نماینده دانش آموزان آمریکا نیست.” .

دیتچ دیدگاه حتی خشن تری داشت و داستانی شخصی برای به اشتراک گذاشتن داشت.

بیشتر بخوانید:  ری FBI ری: "من نبودم" گزارش مولر را می خواند

وی یادآوری می کند: “من بعد از بازدید خانم فاجعه ما از احترام خود احترام خود را از دست دادم.” “او یک روز صبح آمد تا مخفیانه در سالن ها پنهان شود. من بخشی از برنامه تولید تلویزیون مدرسه بودم و مجبور شدم از او در حال انجام این کار فیلمبرداری کنم. او برای کارمندان زمزمه می کرد. هنگامی که آنها در یک جلسه مشاوره خصوصی حضور داشتند ، او با دانشجویان غمگین نشسته بود که جلسه خصوصی این بچه ها را کاملاً خراب می کند.” دانشجویان پس از از دست دادن دوستانشان. “

بیشتر بخوانید:  گفته می شود که کیفرخواست مایکل کوهن قریب الوقوع است زیرا مقام ترامپ در حال بررسی همکاری با دادستان است

وی ادامه داد: “من نمی توانم احترام بگذارم که او حتی نمی توانست یکی از دلایل اصلی آن را ببیند که این تنها در مدارسی است که نباید امری کلاسیک باشد.” “این نباید در قرن بیست و یکم کلاسیک باشد که ما در مورد اینکه چه تعداد بچه در مدرسه می میرند و چگونه باید آن را متوقف کنیم صحبت می کنیم – و نیازی به گفتن نیست که از موارد واضح مانند اسلحه چشم پوشی کنیم.”

بیشتر بخوانید:  ترامپ پس از گزارشی درباره بار مولر ریویو ، درباره منابع "غیرقانونی" نیویورک تایمز توئیت کردمنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

در یک تصمیم 5-4 ، دادگاه عالی تلاشهای پرخاشگرانه اوهایو برای پاکسازی لیست رای دهندگان را تأیید کرد

روز دوشنبه ، دادگاه عالی ایالات متحده تلاش اوهایو برای پاکسازی لیست رای دهندگان را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *