Breaking News
Home / آمریکا / بار از دخالت وزارت دادگستری در دادخواست E-Jane Carroll علیه ترامپ دفاع کرد: “قانون روشن است”

بار از دخالت وزارت دادگستری در دادخواست E-Jane Carroll علیه ترامپ دفاع کرد: “قانون روشن است”

دادستان کل ویلیام بار توضیح داد که چرا وزارت دادگستری به دنبال مداخله در دادخواست افترا بود که توسط نویسنده ای. جین کارول علیه رئیس جمهور ترامپ تنظیم شده بود ، بر اساس رد ادعای وی مبنی بر تجاوز به وی در دهه 1990.

روز سه شنبه وزارت دادگستری پرونده ای را تشکیل داد که در آن آنها تلاش کردند پرونده را از دادگاه ایالت نیویورک به دادگاه فدرال منتقل کنند و ایالات متحده جایگزین ترامپ به عنوان متهم شود. به گفته بار ، این یک استفاده طبیعی از قانون وست فال است که در مواردی که اقدامات ادعایی کارمندان فدرال در طول کار آنها انجام شده است ، این اجازه را می دهد.

بیشتر بخوانید:  آیا آواز خواندن می تواند تولد ویروس کرونا را گسترش دهد؟

وزارت دادگستری پس از انتقاد برای درخواست دفاع از ترامپ در دادخواست افترا Trump تجاوز جنسی ، اساسنامه فدرال را تعیین کرد

بار در روز چهارشنبه در یک کنفرانس خبری به خبرنگاران گفت: “قانون دادرسی کاملاً واضح است که قانون وستفال در پرونده هایی علیه رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور و همچنین سایر کارمندان فدرال و اعضای کنگره اعمال می شود.”

این خبر در میان دموکرات هایی مانند سناتور مارک وارنر از ویرجینیا ، که شورشی بود ، غوغایی برپا کرد متهم منع “اقدام به عنوان وكیل شخصی رئیس جمهور”.

بیشتر بخوانید:  اعتراضات روچستر: فعالانی که فقط "سر" پوشیده اند در روز ششم ناآرامی ها تظاهرات می کنند

کارول پس از آنکه ترامپ در مصاحبه ای با هیل گفت که کارول “از من نیست” و وقتی کاملاً دروغگو بود ، وقتی او را متهم به تجاوز به زن کرد ، شکایت کرد. او همچنین در بیانیه ای گفت که هرگز با او ملاقات نکرده است و او از این داستان برای فروش کتابش استفاده می کند. مجله نیویورک گزیده ای از این کتاب را که شامل این ادعا بود به همراه عکسی از ترامپ و کارول با همسران سابق دهه 1980 خود منتشر کرد.

بیشتر بخوانید:  ایده بزرگ سناتور بناسی: دوربین ها را از جلسه سنا خارج کنید

بار پس از س Wال از گرگ بلیتزر در هنگام مصاحبه توسط CNN به عنوان “منصفانه و متعادل” می خندد

وکیل کارول ، روبرتا کاپلان ، از اقدام وزارت دادگستری در روز سه شنبه انتقاد کرد: “تلاش های ترامپ برای اعمال اقتدار دولت ایالات متحده برای فرار از مسئولیت سوisc رفتار خود بی سابقه است ، و به صراحت نشان می دهد که چقدر مایل است برای جلوگیری از ظهور حقیقت برود.” .

کارول همچنین بیانیه ای منتشر کرد و گفت: “اقدامات امروز نشان می دهد كه ترامپ همه كارها را انجام خواهد داد ، از جمله با استفاده از اختیارات كامل دولت فدرال ، برای جلوگیری از پیشبرد Discovery از پرونده من قبل از انتخابات بعدی ، برای جلوگیری از تصمیم هیئت منصفه برای تصمیم گیری كاملاً كدام یك از ما “

بیشتر بخوانید:  نقشه پیش بینی شاخ و برگ 2020 ایالات متحده نشان می دهد که کجا و چه زمانی برگها تغییر می کنند

برای برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

بار نیز با استناد به یک پرونده دادگاه مرکز شهر که شامل کاس بالینگر ، نماینده کنگره وقت از کارولینای شمالی است ، هنگامی که در مورد وضعیت تأهل خود در هنگام پاسخگویی به س aالات خبرنگار از دفتر در دفتر خود صحبت می کرد ، از این اقدام دفاع کرد.

دادستان کل گفت: “بنابراین این یک اجرای عادی قانون بود. قانون واضح است ، آن را به طور مکرر اجرا می کنیم ، و طوفان کمی که اتفاق می افتد بیشتر به دلیل فضای سیاسی عجیب و غریب است که در آن زندگی می کنیم.”

بیشتر بخوانید:  'جنگ تن به تن آماده است': جت ها اخطار مخی بکتون را به صورتحساب می رسانند

الکس پاپاس از فاکس نیوز ، مارتا دانس و آسوشیتدپرس در این گزارش همکاری داشتند.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *