Breaking News
Home / زندگی / این گزارش می گوید سیما ورما از CMS از میلیون ها پول م ofدیان سوused استفاده کرده است

این گزارش می گوید سیما ورما از CMS از میلیون ها پول م ofدیان سوused استفاده کرده است

بر اساس گزارش جدیدی که روز پنجشنبه توسط کمیته های دموکراتیک مجلس و سنا منتشر شد ، سیما ورما ، مدیر مراکز خدمات مدیکر و مدیکاید ، میلیون ها پول مpدی مالیات فدرال را برای پرداخت هزینه مشاوران ارتباطی با روابط قوی جمهوری خواه استفاده کرد ، که این می تواند سیاست های فدرال را نقض کند.

گزارش جدید – که به طور مشترک توسط کارمندان حزب دموکرات در خانه انرژی و تجارت ، نظارت و اصلاحات در مجلس ، و بودجه در کمیته های بهداشت ، آموزش ، کار و بازنشستگی سنا و سنا پس از تحقیقات 17 ماهه منتشر شد – نشان داد که مشاوران ارتباطات نرخ های دولت را افزایش داده اند. به 380 دلار در ساعت.

بیشتر بخوانید:  ایلهان عمر در شرایط نبردی که توانایی شکست در از دست دادن را ندارد ، ترامپ را ناامید می کند

این گزارش بر اساس گزارش دفتر بهداشت و خدمات انسانی بازرس کل در ماه ژوئیه است که می گوید ورما مقررات فدرال را در استفاده از پیمانکاران مخابراتی خارج نقض کرده است.

“در کمتر از دو سال ، مشاوران Verma CMS مدیر تقریبا 6 میلیون دلار برای کارهایی که شامل ارتقا profile مشخصات عمومی و مارک تجاری شخصی وی ، کار به عنوان مشاور ارتباطی ترجیحی وی ، ترتیب جلسات خصوصی برای او با شخصیت های رسانه ای و سایر افراد عالی رتبه و سفر منظم با او بود ، هزینه کردند. روال من این است که در رویدادهای سراسر کشور شرکت کنم “، بر اساس گزارش جدید.

بیشتر بخوانید:  وودوارد ، لیدی گاگا و ماری جوانا - بهترین بازیگر و اشتباه در کنگره

در این گزارش آمده است كه یكی از مشاوران ، كه نام وی فاش نشده است ، منتظر صدور حكم محكومیت خود به جرم دروغگویی در كنگره و راهبری اقدامات ارتباطی در ابتكارهای اصلی سیاسی بود كه به مشاور خارجی اجازه می داد اطلاعات حساس به بازار را بیاموزد. به نظر می رسد اسنادی که توسط کمیته بدست آمده این ادعا را پشتیبانی می کند که رهبری CMS به مشاوران اجازه داده است به اطلاعات داخلی محرمانه مانند قوانین پیشنهادی و برنامه ریزی سیاست دسترسی داشته باشند.

بیشتر بخوانید:  اسکوپ گاه به گاه باب وودوارد | ملت

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

ویروسی که کریسمس را دزدید

ممنون از اینکه ثبت نام کردید. برای بیشتر ملتآخرین نسخه ما را بررسی کنید. با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *